Krev, pot a slzyŽivot na koleji (S02E21)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:4 979

Je tu další díl Života na koleji, který se dnes bude točit především kolem Courtney. Ta se chystá totiž udělat něco nečekaného - dobročinnou akci. Navíc konečně uvidíte výsledek Joshova dokumentaristického snažení a nutno podotknout, že jeho film je přinejmenším zvláštní. Posuďte sami. ;-)

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

KREV, POT A SLZY Dámy! Prokrastinace vede akorát k vraždě. To všichni víme. Ty jehly ještě zkontroluj a umej. Budem je píchat do lidí. Brittany... mohla by sis přestat měřit teplotu? O to tu dneska nejde. Dneska jde o krev. A o to dostat tu krev...

domů. Mnozí z vás to asi neví, ale jsem v Kai Kai Kai předsedkyně filantropie. Teda aspoň jsem byla, než jim někdo... neřekl o mém striptýzu na podporu svobodných matek. Takže tu dneska jsem, abych získala zpátky svou pozici díky asi... té nejdobročinnější věci, která mě napadne.

Odebírání krve lidem. Úplně se mi z toho chce brečet, když pomyslím na všechny ty děti. Vůbec netuším, jestli o tom ví dívčí spolek... nebo Červený kříž, takže mi není jasný, kde získala Courtney povolení. Snílci si dávají povolení sami, Brittany. Takže... chceš být upíří ďáblice... nebo nestydatá sestřička?

Tahle. Správně. Život na koleji 2x21 - Krev, pot a slzy 5. jižní, jsem zpátky! Jsem zase doma a je mi dobře! Když jsem byla pryč, hodně jsem přemýšlela. A jsem přesvědčená, že rozchod s Marshallem byl tím nejlepším, co jsem mohla udělat. Všichni mé rozhodnutí plně podporují a celkově jsem jako vyměněná a úplně volná!

Doktor dokonce říkal, že na to, že mám zlomeninu, jsem mnohem čipernější. Někdy se prostě postavíte na vlastní nohy tím, že si sednete. Hej, hej, hej, promiňte. Oči mám tady, pane. Ne. Ne. Děláš to úplně špatně, Danieli.

Takhle je to efektivnější. Je všechno připraveno na projekci? To nech na mně. Ty se radši věnuj tomu, abys ten svůj film dodělal včas! To nech na mně. Ty se radši věnuj všem těm superbakteriím, které vytváříš nadměrným používáním dezinfekce na ruce v amerických domech a zařízeních podobných tomuhle každý den! Mikeu, jseš si jistej, že můžeš darovat?

Musíš totiž vážit aspoň 50 kilo a nebejt ničím nakaženej. Taky nesmíš brát léky na růst vlasů. Další! Jak to moh vědět? Mikeu... Čau, Court. Nemáš filcky? - Ne.

- Co když mi lžeš? Nemá tyhle důvěrné otázky náhodou pokládat profesionál? Čeho se bojíš? Porušení etických zásad. Dobře, tak můžeš jít. To je ještě horší. Je to dokonalé? Ne. Všimnou si toho?

Nejspíš ne. Možná kdybych měl větší rozpočet... mohl bych si dovolit pořádný štáb. Mohl bych tu věc pořádně nasvítit. Nemusel bych se... spoléhat na dvanáctihodinový materiál natočený kamerou na Abbyině záchodě. Ale buďme upřímní. Moje obecenstvo by stejně nic složitějšího nepochopilo.

Stačí mít někoho, komu se dá vysmát... a jsou vaši. Vidíte? Mám vás. Já a Abigail nemůžem darovat krev. Já byl ani ne před rokem v Africe. A Abby je víc než polovinu života v kontaktu s dobytkem. Ani by mi to nevadilo, ale Court byla dost drsná.

Tak nemarněte můj čas, vy nepoužitelný sáčky s krví! Můžem to zkusit za rok. Ahoj, vy dva. Taky jste neprošli? Nevzala asi spoustu lidí. Já bych darovala, ale nechci to přehánět, když jsem přišla o tolik krve při operaci. Určitě se dokážeme zabavit něčím jiným. Pojďte! Políbilas někdy nějakou celebritu?

Jo! 90 Spoustu! Fuj! Další! - Měl jsi od roku 1977 aspoň jednou sexuální kontakt s mužem? - Ne. Takže můžeš darovat, ale měl by ses pěkně stydět. Jsi v tuto chvíli pod vlivem drog nebo alkoholu? Jo. Pod obojím nebo aspoň jedním z toho. Máš nějaká tetování nebo piercingy?

Nejspíš. A vzal sis někdy od roku 1977 za sex peníze nebo drogy? Od toho roku ne. Další! Panebože! Co to děláš, třeštidlo? Blbneme. Cos myslela? Myslela jsem si, že si tu hrajete na paralympiádu a ty mi odlákáváš všechny moje dárce!

O čem to mluvíš? Nikdo z nás neprošel tvým velmi přísným vstupním testem. Já jsem nemohla darovat, protože jsem neznala tvý příjmení. Teď vás ale chci zpátky! A žádám vás, abyste mi dali svou krev. Lidi, dáte nám chvilku? Court, můžu s tebou na slovíčko? Tak zaprvé...

Už nikdy se mě nesnaž znova ponižovat, jasný? Zadruhé... Vím, že to s Marshallem nebyla tvoje vina. Nechtělas mi ublížit. Prostě jsi ignorantský a destruktivní živel, který smete všechno, na co narazí. Jako kurvikán. Nebo děvkádo. Nebo vsunami?

Jo, nějak tak. Každopádně ti pomůžu získat dárce, ale jen proto, že bez darované krve bych už teď skákala po mráčkách s Křečíkem. A protože si myslím, že jsi mizerná organizátorka. Honem, lidi! Pojďme darovat Courtney naši krev. Neste mě, výtah je moc pomalej. Tak jo, už bysme měli přestat.

Slíbil jsem Courtney, že to budu brát vážně. A mně jsi zase slíbil, že už její jméno nikdy nevyslovíš, takže... - Promítání začíná. - Tak jo.. - Viděls už něco z Joshova filmu? - Ne, ještě ne. Držel to v utajení, ale... myslím, že tam jsou tři scény, ve kterejch brečím a jedna, ve který se koupu... takže... Jo. Konec žvanění, drazí. Dokument...

Co to je? Pravda vyobrazena... Lháři odhaleni a natočeni... Realita... obnažená! 5. jižní... Dnes z vás byly vyčerpány vaše životní zkušenosti.

Stačí chvilka tady... a já vás... jimi znovu naplním. Pusť to, Mikeu. TRABLE V RÁJI Jdeš s náma, nebo ne? No... jo. Tak se mám chovat jako blbec?

To po mně chceš? No... jo. - Ty mě naschvál provokuješ. - Brittany! Musím odsud vypadnout. 1. DEN Nakonec to přeci jen zvládneme. 10. ROK Je to lepší? SOUČASNOST Mohli byste prosím už konečně sklapnout?!

Přijde mi, že si mluvím pro sebe. Vůbec nemá smysl, abych tu byl, ale já tu stejně jsem. - Připadáš si... - Jako bych nad tím neměl kontrolu. - Dobrá, budu k tobě upřímná. - Když myslíš. Cítím, že jsem teď v období... Joshi, moh bys sem na chvilku? Ano, Michaele.

Pravdou je... Teď pravdu sami vidíte... zpoza křoví našich životů. Proto dokumentujeme To je jen včerejšek. Zítra si na to nikdo nevzpomene. A dnes... Na dnešek zapomeňte.

Protože dnešek... je jen zítřkem na nebi včerejšku. DOKUMENTARISTIKA DOKUMENTARISTIKA (n) - dokumentární prezentace (v podobě filmu nebo románu) v podobě filmu nebo románu l á s k a život Kéž by, Ameriko. Kéž by.

Věnováno památce Fucaulta. Určitě by se ti to líbilo. Má tam být Foucault! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Me toho blázna bylo lýto :(

180

Odpovědět

Ten dokument mě rozsekal :D Skvělý díl :D

180

Odpovědět

Error 2035

180

Odpovědět

tlakomer: To nevím, ale je v něm rtuť stejně jako v teploměru. :)

180

Odpovědět

jak sa da s tlakomerom merat teplota? :D

180

Odpovědět

Ja mam tenhle serial proste rad... Jinak k tomu predcasnemu hodnoceni. Ja bych videl pricinu v tom, ze nekdo ten dil proste uz zna ten dil z youtube v originale a tak automaticky ohodnoti driv nez se na to podiva s prekladem. Nerikam ze je to idealni pristup, ale asi bych jej ani zas tak nezavrhoval.

180

Odpovědět

VSUNAMI....:D:D:D

180

Odpovědět

Zajímavej dokument. To Mike pil krev, Josh měl tanga a co je v té obálce?

180

Odpovědět

Exceletní díl :D :D Joshův dokument je tak impozantní, že to nelze ani slovy vyjádřit. :D Skvělá práce, naprosto mě to odrovnalo :D .

180

Odpovědět

proc je josh pri tom dokumentu bez kalhot

180

Odpovědět

Kdysi tento seriál býval celkem zábavnej, ale tohle se nestydím nazvat odpadem :(

181

Odpovědět

Ten Josh je ale hodně divnej..

180

Odpovědět

Joshův dokument je geniální! :D Hlavně po zvukové strance ;)

180

Odpovědět

Tak když do toho vkládají tolik důvěry.

180

Odpovědět

no šak, když něčemu věříš.....

180

Další