Zlatý kupón Jamese CordenaThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:385
Počet zobrazení:8 199

Koncem března se konala premiéra čtvrté řady americké komediální show - The Late Late Show, tentokráte s novým moderátorem. Jako následovníka Craiga Fergusona si stanice CBS zvolila Jamese Cordena - britského herce, komika, producenta a zpěváka. V rámci své první show se s námi James podělil o to, jak probíhal výběr moderátora a následné zaškolení.

Přepis titulků

Jsem si docela jistý, že se hodně lidí diví, jak jsem se dostal sem, do tohoto křesla, no já taky. Ale než vám o tom vykládat, raději vám ukážeme tohle... Craig Ferguson oznámil, že po deseti letech opouští Late Late Show. Otázkou zůstává, koho CBS vybere jako jeho náhradu. - Opět potřebujeme moderátora pro Late Night. - Já myslela, že už ho máme. - To byla Late Show. - A co je tohle? - Tohle je Late Late Show. Tak...

koho vybereme? Uděláme to tak, jak to děláme vždycky. CBS OZNAMUJE HLEDÁNÍ ZLATÉHO KUPÓNU KDO NAJDE ZLATÝ KUPÓN? Tohle je ono. Nic? Další! To je misogynie. To bude on.

Jdeme na to... Sakra, potřebuju pauzu. Prosím, prosím, prosím... Tak kde je můj zlatý kupón? Tady nic není, žádný kupón, nic... Děkuju. Promiňte! Upadla... vám... Byl jste vybrán jako moderátor Late Late Show, dostavte se prosím na školení. To nemůže být ono. - Ano? - Ahoj, já mám tohle. - Jak se jmenujete?

- James Corden. - Kdo? - James Corden. - Z účtárny? - Ne. - Z Tinderu? - Ne. - Z Grinderu? - Ne. Jsem z High Wycombe. - A to je kde? - V Anglii. - To nebude fungovat. - Hej, ale... - Co? - Ale já mám ten kupón. Možná, že máš kupón, synku... ale máš na to? Asi ne... Musíš navázat kontakt s průměrným Američanem, tak mi zkus něco říct, nějakou historku. Nedávno jsem byl v autě a jel jsem po dálkové silnici.

Po dálnici. Po dálnici, pardon, a uvědomil jsem si, že si musím odskočit. - Záchod, my říkáme záchod. - Potřebuju na záchod, tak jdu na záchod, - a jak jdu zpátky, tak jsem zjistil, že mi došel benzín. - Plyn, říkáme plyn. A to se pleteš. Jak může být benzín plyn? Je to tekutina, tak nemůže být plyn. To prostě nedává smysl. Potřebuju pomoct? Pomůže mi někdo? Dívala jsem se úplně všude, než mi došlo, že jsem klíče držela celou dobu v ruce...

Máš se smát, Jamesi. Jo, akorát to nebylo moc vtipné. Tak předstírej smích, to bys měl udělat. Jsi ubohý. No tak, opři se do toho. Dokážeš to! Teď zabírají bicepsy, a teď jedou tricepsy. - A teď zabírají ... - Ne, já už nemůžu, guvernére! Co chceš?

Chceš, aby lidé viděli tohle, než půjdou spát? Co je s tebou? Nevypadáš jako jeden moderátor, ale jako dva. Já... já ti vůbec nerozumím. Já jsem hluboce nespokojený člověk, a myslím, že to je základní požadavek na každého herce. Je to o nespokojenosti, jinak bys to nedělal. Proč chodit na scénu jako je tahle... Ty sis zívnul? Ne. Ty slzíš.

Tento týden umřel designér lahve od sóji a dle svého přání byl pohřben na spodní polici vaší lednice. Zaostáváš nebo spěcháš? - Zaostáváš nebo spěcháš? - Já nevím. - Zaostáváš nebo spěcháš? - Já nevím. Proč mě fackuješ? Je to jen komediální show... Jen komediální show? Zkus to znovu.

Tento týden si neznámý kupec pořídil jachtu za miliardu dolarů. Gratulujeme tomu, kdo si koupil největší jachtu na světě - Znovu! - Tento týden si neznámý kupec pořídil jachtu... Znovu! - Ty jsi anděl? - Já jsem víc než anděl. Jsem umělkyně devatenáctkrát nominovaná na Oscara - Meryl Streepová. Meryl, myslím, že jsem udělal chybu. Vůbec mi to nejde. Máš pravdu, nejde.

Jsi příšerný. Snad ten nejhorší, kterého jsem kdy viděla. Jamesi... Jamesi, poslouchej. Poslouchej. Já v tebe věřím, i všichni ostatní. Myslím, že problém je, že ty si nevěříš. Jsi na prahu slávy. Ty se máš stát moderátorem. Ty ses pro to narodil. Tak se dej dohromady a užij si potlesk. Ty teď... jen... jmenuješ písničky od Lady Gaga? Ano, jmenuju. Díky, Meryl Streepová. Není zač, Jamesi.

Promiň, jak je to tvoje příjmení? - Tvoje... já ho znám, je to... - Je to Corden, Corden. NÁSLEDUJÍCÍ RÁNO - 96, 97, 98... - Ano! Dívala jsem se všude, než mi došlo, že jsem měla brýle celou dobu na hlavě! - Jsem terminátor! - 108. - Jsem terminátor! - 109. A to prostě musí mít každý herec. Je to o nespokojenosti, jinak bys to nedělal. No, to je...

já... ti chci poděkovat. Tým vědců zjistil, že pivní pěna je ve skutečnosti zátka, která brání pivu se vylít. Jaké to bylo? Člověče... když ses podíval nahoru, a řekls "no, to je fakt..." - A dal jsi ten pohled... - Že, jo? - To bylo ono. - I já cítil, že mě to zajímá. Skvělý trénink. Skvělý trénink. - Olovo. - Skvělý trénink. Jak ses kradla kolem, jak ses kradla kolem... Tak co myslíte?

- Jsem připraven? - Jsi víc než to. - Díky, J. Opravdu, moc děkuju. - Ohrom je! Za tři měsíce to bude moje show... Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po tomhle videu musíte přeložit nějákej rozhovor.Po tomhle trapnym videu je můj názor na něj celkem nic moc,ale rozhovorem se to třeba může zlepšit :-)

71

Odpovědět

Nehnul jsem ani brvou. Ano, Kuba Kord vytasil skvělá esa, ale chce to něco víc než důchodce Jaye Lejna a Arnolda Švarcnegra.
Ovšem Forrest, ve videu níže, to je trumf. Tu show musí stát zatraceně velké prachy lákat k němu taková jména.
https://www.youtube.com/watch?v=1ZWLWxpBv5g

13

Odpovědět

Sama chvála tady...já žasnu. Scénka byla tak americky debilní a nudná, jako sám nový moderátor. Jako osobnost může být v poho, neznám ho a nebudu soudit, ale jako moderátor mi fakt nesedí. S Craigem ho porovnávat ani nelze, to je 100 a 1.

157

Odpovědět

Odsoudil jsi ho v druhé a čtvrté větě.

241

Odpovědět

Já ho znám jako herce z několika anglickejch seriálů a vždycky tam byl dobrej, ale nutno podotknout, že tam měl vždycky spíš komediální než vážný role, tak nevim jak se s tim popasuje.

10

Odpovědět

Whiplash !!! :D

150

Odpovědět

Právě jsem viděla muzikál Into the Woods, kde má jednu z hlavních rolí. Na to, jak otřesný to byl film, předvedl docela solidní výkon. Uvidíme, jaká bude jeho opravdová povaha jako člověka a moderátora, zatím se mi ale jeví jako sympaťák. :)

81

Odpovědět

Taky máte ten pocit že Jimmy Fallon musel projít stejným tréninkem? Minimálně ta 2. lekce se na něm hodně podepsala

280

Odpovědět

Zrovna včera jsem se díval, jestli je tu něco od Cordena a byl jsem zklamán že tu není a dneska přidáte video s ním! :D to je prostě úžasný.
Mimochodem Corden je neskutečně příjemnej chlapík :)

121

Odpovědět

To vypadá dobře :D

123

Odpovědět

něco s ním pak přeložte ať vidíme, jestli používá triky z boot campu :)

180

Odpovědět

Jamese mám ráda, ale Craiga prostě nikdo nenahradí.

189

Odpovědět

Možná nebude špatnej, jen má smůlu, že ho budou lidi porovnávat s Craigem. A to pak nemá šanci...:-D

918

Odpovědět

teď brblete, ale za chvíli mu budete tleskat, stejně jak tomu klukovi v <=3

266

Odpovědět

Dlouhé a nezábavné.

3819

Odpovědět

Mmmmm, tak snáď si vyzkneme. :D

32

Odpovědět

Kdo je James Corden?

4412

Další