Zombie ze seriálu Živí mrtví se bránit neumí

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:490
Počet zobrazení:6 864
V dnešním pravidelném okénku se podíváme již potřetí na segment zvaný Fanouškovské korekce. Conanův fanoušek Michael se zaměřil na chybu související se seriálem Živí mrtví (The Walking Dead). Dokáže ho Conan přesvědčit o své pravdě?

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Toto je segment, ve kterém se fanoušci snaží najít chyby v našem pořadu. Zatím za sebou máme stovky snaživců, ale žádného vítěze. My totiž chyby neděláme. Dnes je fanoušek jménem Michael Danae přesvědčen, že jednu chybu našel. Prý k ní došlo při rozhovoru se Stevenem Yeunem ze seriálu Živí mrtví. Během rozhovoru jsem zmínil, že některé zombie ze seriálu nosí nyní S.W.A.T.

uniformy, protože se naučily samy bránit. Minulý týden jsem si asi všiml vůbec první chyby v tvém pořadu. Mluvil jsi se Stevenem Yeunem ze seriálu Živí mrtví a pak jsi pustil ukázku ze seriálu, kterou jsi okomentoval tak, že se zombie naučily bránit nebo chránit před lidmi. Na té ukázce se mi líbí hlavně to, že zombie přišly na to, jak se mohou bránit. Což je v zombie žánru docela novinka.

Ty zombie ve S.W.A.T. uniformách, o kterých jsi mluvil... v těch uniformách zemřely. Neoblékly si je v rámci sebeobrany. Ne že by viděly lidi na obzoru a řekly si: "Sakra, radši si nasadím helmu." Ne. Takže... asi tak. Michale, ač si vážím toho, že jsi svou zombie korekci přednesl s mrtvolností pravé zombie... Klidně můžeš mrkat, jestli chceš.

Jemu to prostě nedělalo radost. - Jen na to chtěl upozornit. - A hádej co? Ať si na to upozorňuje, je vedle jak ta jedle. Jsi vedle, kámo. Jo, řekl jsem, že se některé zombie ze seriálu naučily bránit. A mám důkaz, kterým mohu toto tvrzení podložit. Všechno vám osvětlí následující vystřižená scéna... Vystřižená scéna z 1.

řady seriálu Živí mrtví. Mrkejte. ŽIVÍ MRTVÍ Hraješ! Říkals něco, ty pitomej chodče? Raz... PŘÍRUČKA PRO PŘEŽITÍ ZOMBIE EDICE Ty jseš tak sexy! Fakt kočka! To bylo boží!

Bože můj! Bože můj! Takže výzva nadále pokračuje. Pokud si myslíte, že jste našli chybu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to tady rádi vyřešíme. Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten zombie vypadal na konci jako hulk :D

10

Odpovědět

Ta holka se povedla :)

197

Odpovědět

uz ste trapny dickheadi

2331

Odpovědět

Dobrý video, ale upřímně bych fakt ocenil nějaký celý rozhovor s hercem ze seriálu Walking dead :)

273

Odpovědět

Za mě má ten kluk +, dostal ho :D

251

Odpovědět

Prosím neříkejte tomu "Živí mrtví" ten český název je příšerný a rve mi to srdce když to slyším :D

2616

Odpovědět

Tohle ještě jakžtakž zkousnu, ale "mrtváky" už nevydejcham :D

267

Odpovědět

Myslím, že ten český název je výborný. Dokonce i skvěle funguje v rámci jedné ikonické hlášky z pozdější fáze komiksu (která bych řekl, že se objeví někdy i v seriálu, ale zatím ne, fanoušci komiksu by měli vědět, co myslím).

Mě teda nenapadá žádný lepší český překlad.

2317

Odpovědět

+NinjerKomiks jsem četl, ale nemůžu si vybavit na co narážíš. Kterou hlášku myslíš?

194

Odpovědět

a Chodící smrt se ti líbí víc ?

2143

Odpovědět

+EM4CZdead je přídavné jméno: Mrtvý, mrtvá, mrtvé
death je podstatné jméno: Smrt
Takže spíše než Chodící smrt je to Chodící Mrtvý (ne, že by to bylo o moc lepší) :D

280

Odpovědět

+EM4CZTaky by šlo Chodící Zemřelý, Chodící Mrtvoly atp... dead má mnohem více významů...

2012

Odpovědět

Kdyby nazev nechali jak je v anglictine udelali by lip :D

258

Odpovědět

Taky jsem zastáncem originálních názvů. Takhle ten národ nikdy anglicky nenaučíme. Chodící smrt EM4CZ je toho důkazem.

256

Odpovědět

Deleted scene :D

232

Odpovědět

Mohu si zahrát na Sibylu? Conan zase vyhraje...:D

210