Zvuková knihovna orgasmůCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:325
Počet zobrazení:8 287

Po enormně dlouhém videu z minulého týdne tu pro vás tentokrát máme jeden kratší skeč z Conanova pořadu, který se především díky spolupráci publika náramně vydařil.

Přepis titulků

Jedna španělská firma vyrábějící sexuální hračky zakládá zvukovou knihovnu orgasmů. Nevymýšlím si. Tady máte článek. Ano, chtějí vytvořit zvukovou knihovnu orgasmů. Díky této zvukové databázi vzdechů při orgasmu se mají lidé přestat stydět za zvuky, které z nich vychází... v onom...

v onom okamžiku. Pane... Pane... Co tu děláte? Nechcete přispět zvukové knihovně orgasmů? Co jste zač? Jsem zvukař Španělské národní knihovny orgasmů. Zrovna jsem o vás mluvil.

- Jak jste se sem dostal tak rychle? - Já jsem všude hned. Dobře. No tak. Udělejte orgasmus. Ne, nechci... - Ne. - Honem! - Ne! Ve jménu vědy! Ne!

No tak. Ne! Přispějte knihovně, prosím! Přispějte knihovně. - Dobře! - Předstírejte orgasmus. Dobře! Fajn, fajn, fajn! Fajn, fajn! Pšt!

Jdeme na to. Výborně! Povedlo se vám to. Lepší to nebude. - Nechcete ještě jednou? - Ne, nechci! Zatleskejte mu. Omlouvám se vám. Ale jak jsem říkal, je to hodně zajímavá... Ježiš... Tak jo.

- Teď ty, puso. - Bože můj! Bude mi ctí. Tři, dva... teď! Valhalla! - Hezké. - Díky. Hezký orgasmus. Valhalla? To je absurdní.

Ten chlápek už má snad dost, - takže můžeme pokračovat. - Co vy? Nechcete přispět knihovně orgasmů? Klidně. Směle do toho. A co vy? Potlesk pro odvážlivkyni! Pane, tohle je naprosto nevhodné. - Máme tu publikum.

- Je to mé živobytí. - Ve jménu vědy! - Já v tom tu vědu moc nevidím. Vidím jen úchyláka s mikrofonem. Možná... Víte vůbec, pro jakou společnost pracujete? Jistě, jistě. Pro Institut... nutící... lidi vzdychat do mikrofonu, abych si to pak mohl pouštět?

Jestli vám to nebude vadit, budeme pokračovat v programu. Dneska vás čeká skvělá show. Přijdou herci z nového filmu od Netflixu s názvem The Do Over, Adam Sandler a David Spade! Jo! Jo! Obě naráz, prosím. Herečka a autorka seriálu Another Period Natasha Leggero!

Proboha! Nechte toho! To už bude stačit. To bude stačit. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Filmy s Vikingy už nebudou to co dřív :(

260

Odpovědět

Já bych nahodil chraplák, a vší silou zařval do mikrofonu - "TO THE BATCAVE!"

114

Odpovědět

To se snad říká ještě před zásunem, ne? :D

130

Odpovědět

+TaanTak možná k jeho orgasmu dochází taky ještě před zásunem...

491

Odpovědět

+Taanjj a to ani nestačí rozepnout zip :D

50

Odpovědět

Mě to rozesmálo :-D

60

Odpovědět

Zdá se mi to nebo na konci je vidět Conanův upřímný smích :D? Nic proti němu, neříkám, že by byl falešnej, ale tohle je takové to opravdu "pure". Popravdě si nepamatuji scénu, kde by se smál až tak moc :D

830

Odpovědět

já si jednu scénu pamatuji...

http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/bill-burr-u-conana-obriena

50

Odpovědět


Odpovědět

Fajn, takže takhle já zním ...ehm... v orgasmu :D

https://www.youtube.com/watch?v=235B-28B-IE

44

Odpovědět

Zvukar si ujizdi predevsim na panskych orgasmech :)

260

Odpovědět

Hold je taková doba, že kdyby vyplynulo že preferuje ženy a nějaká feministka by si postěžovala, tak by si klidně za to mohl sednout a do konce života by byl evidován ve veřejném seznamu sexuálních delikventů(sarkasmus, ale ne daleko od pravdy). V americe úplně stačí, když si žena útok vymyslí, nejsou důkazy, ale soud stejně přiřkne odškodné, protože co kdyby se fakt něco stalo a dají vás na seznam, takový člověk automaticky ztratí zaměstnání, které už nenajde a ve většině případů ztratí i rodinu a přátelé. Proto se muži nezdržují třeba na pracovišti se ženou bez toho aby tam někdo jiný byl, protože muž musí dokazovat, že nic neudělal, než žena že něco udělal(já tomu říkám presumce viny :) ).

1510

Odpovědět

+jáChtělo by to nějaký zdroje, moc se tomu nedá věřit... důkazní břemeno je vždy na žalobci.

32

Odpovědět

+jáJméno: Ehmm... ne. Nejsem právník, ale 1) existuje tzv. přenesení důkazního břemena
http://www.epravo.cz/top/clanky/obracene-dukazni-bremeno-pro-pripady-sexualniho-obtezovani-1926.html
http://finance.idnes.cz/sexualni-haraseni-se-praci-nevyhyba-dbb-/podnikani.aspx?c=2003M199Z03A
(nevím, co s tím udělal nový občasnký zákoník)
2) v zásadě ani příliš nesejde na tom, co říkají zákony, protože pokud v tom dotyčná umí chodit (nebo má dobrého právníka), tak "pachatel" raději přistoupí na její podmínky, než by se nechal vláčet po soudech a zníčil si dobré jméno (zejména, pokud se jedná o velkou firmu, co by se bála takové publicity)

30

Odpovědět

+jáAchjo, už tu zase někdo vzdává hold...

141

Odpovědět

+jáA někdo tu vzdává HOLD THE DOOR!

281

Odpovědět

+jákámo buď je něco sarkasmus a nebo to není daleko od pravdy :D Sarkasmus je to, když něco co NENÍ PRAVDA doženeš do absurdna :)

10

Odpovědět

+já(edit) ...když něco co podle tebe není pravda...

10

Odpovědět

+jáPro hodně lidí je mimo rozlišovací schopnosti HOLT (z německého halt = inu, tedy, prostě) a HOLD = pocta (holdovat komu = prokazovat poctu, holdovat čemu = náruživě se oddávat) ... ale v mluveném projevu se to ztratí :-)

50

Odpovědět

Jsem teď kapku HIGH ;) a už první věc co mně rozesmála , že to video je dlouhé 4:20 minut ;) ale celkově mně to video rozesmálo :D

2233

Odpovědět

Tak to jsi v mých očích docela LOW

3013

Odpovědět

Děkujeme za informaci. Jistě byla velice přínosná. Ještě nám napiš, že si vegan a je to kompletní.

438