10 důvodů pro sledování Battlestar GalacticyLate Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:402
Počet zobrazení:7 081

Battlestar Galactica je americký sci-fi seriál vysílaný v letech 2004-2009 na stanici Syfy. Před konečnou 4. sérií navštívili herci z BSG Late Show moderovanou Davidem Lettermanem, aby řekli, proč by se lidi měli dívat na poslední sérii BSG. Poznámka: Geico je americká pojištovna.

Přepis titulků

Dámy a pánové, tady je dnešních 10 důvodů. Dnes 10 důvodů, proč se dívat na novou sérii Battlestar Galacticy. Je to velmi, velmi populární seriál, Battlestar Galactica. A k prezentaci 10 důvodů, prosím přivítejte herce z Battlestar Galacticy. Čvrtá a poslední série Battlestar Galacticy začíná 4. dubna na kanálu Sci-Fi. 10 důvodů, proč se dívat na novou sérii Battlestar Galacticy. Číslo 10, Chief Galen Tyrol. V dramatickém zahájení série ušetříme 15% převedením našeho pojištění na Geico.

Děláte si srandu? Číslo 9, D'Anna Biers. Zjistíte, co je v poklopu a kdo se dostane z ostrova. Sakra, špatnej seriál. Vážně? Číslo 8, doktor Baltar. Moje postava si vytvoří vlastní linii "Medových vesmírných pražených oříšků". Číslo 7, poručík Sharon Valerii.

Co jiného budete dělat, číst si? Přesně, přesně. Číslo 6 od Čísla 6. Je dobrá šance, že mě uvidíte nahou. Vážně, je to pravda? Číslo 5, plukovník Saul Tigh. Je dobrá šance, že mě uvidíte nahého. Číslo 4, kapitán Lee Adama.

Nový FTL pohon umožní koloniální flotile lépe dosáhnout maximálního nadsvětelného cestování při útěku před cylonskými loděmi. Nevím, o čem sakra mluvím. Číslo 3, Starbuck. Čeká nás bitva na život a na smrt s ďábelskými roboty. Však víte, stejný sr**ky jako loni. Číslo 2, prezidentka Laura Roslinová. Přijmu ten nejdůležitější úkol mé politické kariéry. Odříkám trapný žebříček TOP10 v talkshow třetí úrovně.

To jsem slyšel, sedím tady proboha. A první důvod, proč sledovat novou sérii Battlestar Galactiky. Admirál William Adama. Sledujte mě, jak nás vedu do války proti Cylonům, bez plánu ústupu. Překlad: mikiquicna Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

uz 3. sezona byla dost nuda :(

1812

Odpovědět

Podle mě SG nemá takoví význam jako BSG. SG slouží především k pobavení, zatímco BSG spíše k zamyšlení a dělá takoví obrázek o nás, o lidstvu jak se chováme, jak přemýšlíme atd. Myslím si že ten seriál "zabrnkal na tu správnou notu" :)

187

Odpovědět

Díky důvodu číslo 6 sem se rozhodl že se na to možná budu dívat =D ^^
Ale důvod číslo 5 mě totálně znechutil =D xD (tak na to teda se** ^^)
ale jinak fakt sem se zasmál jako ukaždyho videa na týhle strance (i když sou tu nějaký vijímky....)

180

Odpovědět

První sérii je geniální :D, můžu jen doporučit, u těch jiných je už podle chuti a co vám připadá reálné a co ne, herecké výkony nádherné :)

180

Odpovědět

BSG!! : Vážně,nechápu lidi,kteří milují sci-fi seriál,protože je postaven na vědecké serioznosti:-D Je to Sci-Fi,proboha!!! Ano,v SG pár nesmyslů je,ale víceméně je vše postaveno na opravdových teoriích,které už byly vyřknuty a které samozřejmě mají minimální šanci na to být pravdivé,neboť vesmír je až moc komplikovaný.Kdo si myslí,že lidská rasa jednou bude brázdit vesmír ve vesmírných lodích,nebo že bude mít flotilu mocných válečných lodí,které budou udržovat mír s mimozemšťany,ten je vážně hodně naivní a měl by občas skočit z fantazie do reality:-D SG natočena pro peníze. Samozřejmě,co jsi čekal,že ty herci tam odehrají deset sezon a budou celou dobu na podpoře,nebo co?:-D To s těma charakterama je věc názoru,v SG i VBG jsou charaktery napsány skvěle(včetně záporáků).Rozdíl je v úrovni hraní,kdy herci v SG si klidně můžou střihnout viditelnou roli v jiném seriálu,nebo filmu.V BG je taky několik takových,ale v SG je jich prostě víc.Než jsem se začal dívat na SG,tak jsem některé herce znal,v BG jsem znal jen Lucy Lawless a to fakt pro mě není herečka,takže ano,ti z SG jsou známější,což i o něčem svědčí:-D Pokud potřebuješ u Sci-Fi seriálu vyšší smysl a vyčítáš SG vtip,tak tě naprosto chápu,ale pokud bych chtěl něco vážnýho,tak se Kouknu na Donnieho Darka,Přelet nad Kukaččím hnízdem,nebo Foresta Gumpa.A pokud něco je,co v seriálu nesnáším,tak to je snaha řešit politická a sociální témata,která se řeší v reálu (Beru to ještě u seriálů jako je JAG,nebo NCIS,ale ve Sci-Fi tohle nemá co dělat).Pokud svůj žebříček formuješ podle CSFD,tak jsi nejspíš vyjmečný:-D Já tento server používám jen,když se rozhoduju,co si mám na večer pustit za film,protože je vážně irelevantní,že student policejní akademie,nebo pekař považují ten a ten film za super nářez:-D myslím,že vše už bylo řečeno,ergo končím,nechci zabřednout do nekončící diskuze s fanatikem do BG:-D To by bylo,jako diskuze s Imámem na téma náboženství:-D

186

Odpovědět

BSG je skvělý seriál, ale tohle video mi teda přijde nic moc... Dobré je snad jenom "Number six: Number Six" a Tighovo "There's a good chance you'll see me naked." Jinak je to opravdu spíš odrazující a některé čísla s BSG snad absolutně nesouvisí, se čtvrtou sezónou už vůbec ne...
A mimochodem, ke konfliktu SG - BSG, SGU se BSG podobá v mnoha ohledech, v podstatě je to přímo náhrada za BSG, SGU měla sice pomalejší rozjezd, ale kvalitou se BSG docela vyrovnává a zajímavostí jednotlivých epizod ji momentálně místy předbíhá. A SG-1 se s tím srovnávat nedá, to byla komedie bez nějakého hlubšího významu (ze začátku ne zas tak špatná), SGA už na tom byla líp, ta se mi líbila dost, ale BSG a SGU jsou zkrátka seriály o mnoho dospělejší.

191

Odpovědět

Goodboy: No to teda promiň, ale v SG jsou velmi často vědecké nesmysly. Stejně tak je vidět, že je ten seriál dělaný jen, aby získal co nejvíce peněz. Proto to taky tak roztahují a tím pádem dojde logicky i k tomu, že je většina dílu ze SG naprosto podprůměrných. To jde krásně vidět i na SG-1, kde je ten příběh místama tak nudný, tak jednoduchý a tak předvídatelný, že vůbec nechápu, jak se na to může někdo dívat a ještě si opovážit tu drzost a srovnávat to s fenoménem jakým je BSG. Jediné co se mi jakž takž líbilo byl původní film. Ten měl něco málo do sebe. Ale ten hnus co na to navazuje je buď k smíchu a nebo k pláči. Herecké obsazení? To je věc názorů, možná tam jsou známější herci, ale to nic nemění na trapných postavách a charakterech, které se buď vůbec nerozvíjejí a nebo se rozvíjejí velmi nezajímavým směrem. SG mi celkově příjde tak na úrovni Star Tracku... ale to je narozdíl od SG legendární seriál a dá se to lehce prominout. O jakých amatérských výkonech proboha mluvíš? O těch, které dostali celou řadu ocenění? O těch které ztvárnili dnes už naprosto legendární postavy jako Starbuck nebo Gaius Baltar? BSG je prostě něco jiného, není to jen hloupý příběh vybroušený trochou trapné akce, jak tomu je v SG. BSG má trochu vyšší smysl, kromě klasického příběhu tam jsou i velmi dobře zasazené věci jako je politika, náboženství, odbory atd... Je to zkrátka mnohem komplexnější. A není to jen o tom - Prozkoumáme planetu, pobijeme se z jasně negativním nepřítelem, občas nakoukneme do paralelního vesmíru a pořád dokola. A když se podíváš například i na CSFD tak jasně vidíš, kde je Battlestar Galcitica a kde Stargate. I to už o něčem svědčí ;-)

182

Odpovědět

Lucy Lawless vtipná jako vždy :)

180

Odpovědět

BSG!!: Jen koukni třeba na takové dialogy.Nikdo příčetný nemůže tvrdit,že v BG je to lepší než v SG. A herecké obsazení,to je bezkonkurenčně lepší na straně SG.V BG jsou ty výkony herců občas až amatérské,jakoby hráli na školní besídce a ne ve sci-fi seriálu.

185

Odpovědět

Goodboy: V tom s tebou naprosto souhlasím. Poslední díly byli parádní. Ale já mluvím o první polovině první řady. Byla to nuda k ukousání. Od druhé poloviny první série se toho konečně chopil někdo schopný a nový (nebo ten původní přestal to svinstvo kouřit - co já vím :) ) a potom to začalo odsýpat. Ale první díly jako Air, Water a Light byli k uzoufání nudné. aprosto žádný děj, jen nekonečné rozpitvávání postav a jejich osudů.
Ale dosti to vynahradili druhou půlkou první řady a druhou řadou. Zrovna tu mám rozkoukaný osmý díl druhé řady. Takže končím... ;)

181

Odpovědět

Goodboy: To proboha soudíš dle čeho? A že má SG lepší scénář? To si děláš jen srandu, že? To nemůžeš myslet vážně... Prý lepší kameru a scénář :-D No o hereckém obsazení radši ani nemluvím... :-D

181

Odpovědět

Max777: P.S.: Firefly není nedokončený. Fanoušci byli zrušením natolik pobouření (ani se nedivím), že se dali do boje. A i když obnovit seriál se nepodařilo, vydupali si alespoň zakončující film. ,,Serenity" - http://www.csfd.cz/film/183331-serenity/
P.P.S
.: Já ho nehodnotím negativně. Jen vyjadřuju názor a říkám že seriál nezaujal. Takže pokud bych se měla přiklonit buďto k zastáncům, nebo k odpůrcům, zvolím si třetí cestu- je mi to šumák :) ;)

180

Odpovědět

Max777: :)

180

Odpovědět

Dadulinka: Tím fanoušci myslím fanoušci SCI-FI, kteří rozhodně znají více SCI-FI seriálů. A to se projevuje i v různých žebříčích atd... Co se týče té kamery tak by jsi si na ni jistě časem zvykla. Myslím, že nesledovat nějaký seriál nebo jej dokonce nějak negativně hodnotit jen kvůli kameře je blbost ;-) Ale jak jsem již řekl, každý má právo na svůj názor. Firefly? To je ten seriál, který má jen jednu řadu a pak jej nepochopitelně zrušili? Chtěl jsem se na něj podívat, ale nakonec jsem zvážil, že asi nemá moc cenu sledovat něco co má jen pár dílů a není to dokončené. Názor na SG jsem již řekl. A co se týče dalších seriálů nebo sitcomů tak Tě celkem chválím. A že neuhodneš, který SCI-FI seriál sleduje a má hodně rád Sheldon? A vlastně i další postavy z TBBT? ;-)
A jinak já sleduju spoustu dalších seriálů, ale o žádném bych neřekl, že je tak kvalitní jako BSG. Neznám žádný jiný seriál, která by se mohl s BSG, alespoň částečně rovnat.

180

Další