12 Infos - Šikovný chirurg

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:271
Počet zobrazení:4 603

Druhé (a na základě vašich preferencí zároveň poslední) video z pořadu 12 Infos s Cyprienem Iovem.

(Poznámka: Sébastien Chabal je divoký a obávaný francouzský ragbista se zarostlou tváří, foto zde.)

Přepis titulků

Dobrý den, tady je Cyprien a sledujete 12 Infos ze středy 8. prosince 2010. Všechno nejlepší k narozeninám dnes přejeme Sébastienu Chabalovi. - A tohle je kdo? - Přece Sébastien Chabal bez vousů. Tohle tady ukázat nemůžeme. - Vždyť je to super. - Ne ne. A navíc za 5 minut přijde, takže... - Ahoj, Sébastiene! - Sakra! To jsem si vymyslel. Ale naše Aktuality, které právě začínají, ty jsem si nevymyslel.

AKTUALITY Jaká je pravděpodobnost, že vás zachytí kamera, když vycházíte z práce a vymáznete se? Tahle holka má prostě smůlu. Jaká je pravděpodobnost, že bude kamera natáčet silniční kontrolu a Punto kontrole ujede? Tenhle švédský policista má prostě smůlu.

Příroda je tak nádherná věc! Tady můžete obdivovat muže, který natočil podívanou Matky přírody - krokodýla, který je zabit elektrickým proudem, když zakousne elektrického úhoře. Příroda, příroda, jak je krásná... A mezitím... v Číně... Minul váš taxík sjezd z dálnice? Žádný problém!

Stačí se na dálnici otočit do protisměru a jet zpátky v odstavném pruhu. To je super. To jste nemuseli, hoši. Opravdu. Ještě nechci umřít. O francouzských filmech se často říká, že je to samé "bla bla". Americké filmy ovšem taky. Je to sranda, protože je slyšet, že mluví jiným jazykem. A na závěr... K čemu je vám, že jste miliardář, v tomto případě obchodník Donald Trump, když vás ve vteřině znemožní vítr, který vám pročechrává vlasy?

Dáme si to ještě chvíli, je to balzám na nervy. OSTATNÍ ZPRÁVY Začněme zprávy nevysvětlitelným gestem basketbalisty San Antonio Spurs Garyho Neala, který minulý víkend při zápase vhodil trestný hod, to by ještě šlo, ale tady už se začíná chovat trochu zvláštně.

Plácne do ruky někoho, kdo tam není, nějakou imaginární osobu. Takhle to nejde, ten kluk by si vážně měl najít kamarády. A nebo změnit ionťák, protože tohle neni dobrý. Chlapi, bylo to super, na poslední čtvrtinu ještě přidáme, Cypriene, ten tvůj koš se povedl, ale zkus vynechat to plácání s neviditelnýma kámošema, díky.

- Dobře. - Tak jedem, chlapi! To nemyslel tebe, Jean-Jacquesi. To není nic proti tobě. Podej mi vodu. Na, chytej. Klidně to dopij. Šup. A rovnou navážeme Blbinkou dne.

Je o chirurgovi z Anvers v Belgii, který pacientovi operoval obstrukci střev, klid, pohoda, až sem všechno v pořádku, až na to, že o pár měsíců později začalo pacienta trochu bolet břicho. Šel na rentgen a zjistil, že má v břichu 16centimetrové nůžky, co tam chirurg zapomněl. Chirurg uznal svoji chybu, to už je úspěch, akorát by to asi chtělo změnit povolání.

Nůžky! Kleště! Kleště. Děkuji. Takže... Vr...

vrtačku, prosím. - Vrtačka. - Díky. Já... Já se jen... podívám... Já... už nic nevidím, jsem unavený. To už bude u pana Dunanta všechno. Stejně. To není pan Dunant, ale paní Tadillová. Dalšího pacienta. Rychle. A čínským nakladatelstvím můžeme poděkovat za dnešní Podivnost dne.

Taková pozornost od nich. Dva nakladatelé se rozhodli vydat pohádku Sněhurka a sedm trpaslíků, strčili ji do regálu pro děti, protože jim to připadalo jako pěkný dárek, jenže omylem vydali verzi Sněhurky pro dospělé, kde po večerech provozuje různé věci s kamarády trpaslíky, asi chápete. Ale nebojte se, chyba už byla napravena. Kevine, s videohrami je konec.

Chceme s maminkou, abys taky trochu četl. Bude se to líbit, uvidíš. Něco na zamyšlení, Sněhurka a sedm trpaslíku. Taky jsem to jako kluk četl. Až to dočteš, uděláš mi krátké shrnutí, ano? Jasně, tati. Hned jdu na to. Zavřeš dveře, prosím tě? A na závěr: Ve Spojených státech to opět slušně hrotí, jde o ženu z Texasu, která jde do vězení z následujícího důvodu: Nevrátila knihy do knihovny.

Obviněná tvrdí, že jí shořel dům a knihy zmizely v plamenech. Ale místní úřady tomu neuvěřily, takže šup hezky za mříže, výborně, hoši. Kevine, dej mi tu knihu, je tady policie.

- Jsou dole, zavřou mě do vězení. - Ale ne, mně se ta kniha moc líbí! Já nechci... Kevine, proč se jde ze stránky 2 rovnou na stránku 4? Já nevím, to už tak bylo. Jako by ty stránky byly slepené. Takhle jim to vrátit nemůžu.

Já to nebyl. Půjdu do vězení. Díky, Kevine. Já... Zavři dveře, prosím tě. 12 Infos pro dnešek končí. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

lehké pousmání

180

Odpovědět

Je tak cool, že by mohl moderovat MTv takových 15 let zpátky.

182

Odpovědět

Trapny, nudny, blbost. Snad uz nebudou dalsi.

1834

Odpovědět

Přečti si popisek.

182

Odpovědět

Ha. Když slepíte dvě stránky, tak se půjde ze stránky 2 na stránku 5, protože slepíte 3 a 4.

187

Odpovědět

Ve většině evropských publikací bývá zvykem při rozevření listu mít před sebou zleva doprava sudou/lichou stránku. Tedy stránka 3 a 4 je na rubu a líci stejného listu.

206

Odpovědět

+TikovTak ale stejně slepí 2 a 3 nebo 4 a 5 takže nemuže jit ze 2 na 4.

200