Výlet do PrasinekA Very Potter Sequel (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:255
Počet zobrazení:6 424

V dnešním díle se Neville dostane do smrtelného nebezpečí, Umbridgeová dostane květiny od tajného ctitele, Draco nedostane dopis od otce a Harry dostane užitečnou pomůcku od profesora Lupina. Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Slyšte, všichni bradavičtí studenti! Při příležitosti oslavy předvečera Všech svatých vás vezmeme na výlet do Prasinek. Prosím, dostavte se na nádvoří s podepsaným povolením k návštěvě Prasinek. Studenti bez povolení budou zabiti. Ne, ale nepojedou s námi a přijdou o velký kopec srandy. Řeknu ti, Goyle... chození na záchod není tak zlé. Nevím, proč jsem se toho celé ty roky tak bál.

Asi jsem měl strach, že spadnu dovnitř, ale... zjistil jsem, že když vylezu nahoru na mísu... dám každou nohu na jednu stranu záchodového prkýnka... a pořádně se zapřu... jsem vlastně docela v bezpečí. A řeknu vám... při chození na záchod se člověk skvěle seznámí. Stačí se podívat do vedlejší kabinky...

a můžete si v klidu popovídat se sousedem: "Ale, zdravím vás, milý pane." "Také jste na záchodě poprvé, že?" "Hodně štěstí, příteli." A pak si jednoduše dřepnu... asi takhle... a udělám, co je třeba... do své plínky, jako obvykle...

a pak si plínku po stranách odepnu a nechám ji jednoduše spadnout do záchodu. Ano! Musím uvědomit otce. Povolení návštěvy Prasinek. Užijte si to v Prasinkách. Povolení návštěvy Prasinek. Užijte si to v Prasinkách.

Povolení návštěvy Prasinek. Ne, já jsem Harry Potter. Omlouvám se. Nedošlo mi, že jsem v přítomnosti šlechty. - To nevadí. - Panebože, všichni se podívejte! To je slavnej Harry Potter! Hurá! Panebože, on je jako ze snu.

A taky je bohatý a slavný. Pane Pottere, pane Pottere... nezahrál byste mi něco pěkného na kytaru? Počkat, počkat! Pane Pottere, pane Pottere... podepsal byste mi prso? Podepište se mi přímo sem. Zajímalo by mě, co by se stalo, kdybych ti... zpřelámala prsty.

Protože pak už bys nemohl hrát na kytaru. A všichni tví kamarádi by se na tebe vykašlali... a byl bys na tom jako Umbridgeová. Až na to, že Umbridgeová ti může nakopat prdel. Jste pěkný rebel, Pottere. A je čas na váš trest. - Jakej trest? - Nebude to nic hrozného. Jen si vezmete tenhle nůž...

postavíte ho na židli... a sedneš si na něj, blboune! - S dovolením, madam... - Kdo si dovoluje přerušovat Umbridgeovou? - To tě omrzel život, Longbotlamo? - Ne, madam. Jen vám mám donést tohle. Co to je? Mluv, chlapče! P-p-pugét p-p-p-pro vás!

P-p-pugét p-p-p-pro mě! To bude asi nějaký omyl. Ž-ž-ž-žádný omyl, madam. Bylo mi jasně řečeno, abych je donesl vám. Polož je na zem a okamžitě ustup! Nevypadají výbušně... ani otráveně... Voní naprosto úchvatně.

A jsou to hledíky. Panebože, ty mám nejradši! Kdo by to mohl vědět? - Proč si nepřečtete vzkaz, madam? - Dobrá, chlapečku. Stojí tu: "Drahá Umbridgeová..." To jsem já! "Napadlo mě, že by vám udělaly radost, krásko."

Jémine... Mohu se zeptat, který džentlmen vám je poslal? Jistě! Je tu podepsán Velký B. Zajímalo by mě, kdo to může být... Děkuji ti, chlapečku! Tak, Pottere... kde jsem to skončila?

Chtěla jste, abych si sednul na nůž. Pravda. Co mě to napadlo? Vypadá to, že se vaše mamča nechala trochu unést. Ale vaše mamča není neférová. Vlastně... je docela hustá, že ano? Ano!

Tak co kdybychom se už vydali do Prasinek a užili si trošku srandy, co? Prasinky, Prasinky, studenti! Užijte si to v Prasinkách. Užijte si to v Prasinkách. Užijte si to v Prasinkách. Užijte si to v Prasinkách. Užijte si to v Prasinkách.

Vy ne, Pottere. Pořád potřebujete to povolení. Pak ti všechno řeknu. Nejspíš to bude stát za prd. Čau, Rone. Co ty tady, Malfoyi? Ty nejdeš do Prasinek? Rozhodně ne. To je pod mou úroveň. Jak myslíš. Drahý taťuldo... píšu, abych tě požádal o podepsání povolení návštěvy Prasinek.

Poslal jsem ti ho hned první školní den a netrpělivě očekávám, kdy se mi i s tvým podpisem vrátí. Ale nemusíš spěchat, taťko. Když nemohu na tyhle výlety, mám aspoň více času na to, abych ti psal. Ano... v Bradavicích probíhá vše bez problémů. Jsem nejoblíbenější kluk na škole.

Dokonce i Harry Potter mě má rád. Taky zářím ve všech předmětech a oblíbil si mě každý profesor, který má špetku rozumu. A to ze všeho nejdůležitější... konečně jsem se naučil chodit na záchod. Ano, ano, je pravda, že jsem si dával načas, ale... ale určitě víš, jak hrdý jsem byl, když jsem... přišel na hodinu kouzelných formulí a řekl: Zdravím, přátelé...

Profesore Kratiknote, omlouvám se za svou nedochvilnost. Já... jsem se jenom učil chodit... na záchod. Všechny děti mě podpořily svým smíchem. Moc rád ostatní rozesmávám. Taky mám rád záchod. Vím, že jsi to od začátku roku neudělal, ale...

klidně mi můžeš kdykoliv napsat. Objetí a motýlí pusinky... posílá Draco. P.S.: Vyřiď mámě, aby neprudila. Houk, houk! Seamus Finnigan! Dopis pro Seamuse Finnigana!

Hej, ty tam! Ptáku. Ano, Malfoyi? Nemáš tam něco pro mě? Třeba od mého taťky. Hned se ti podívám... Ne, promiň, kluku. Žádný dopis od Luciuse Malfoye. Hlavu vzhůru, kluku. Nechceš třeba katalog s hračkami?

Ne! Jen chci vědět, proč mi taťka nepíše. Poslyš, kluku... Na všechno nedokážu odpovědět. Vlastně ani nevím, jak je možné, že mluvím. Ale jak mi kdysi řeklo jiné mluvící zvíře: "Každému otci záleží na vlastním synovi." Tak se drž, dobrá?

Dobrá. Měj se, Hedviko. Ahoj. Kukůůů! Kukůůů! Kukůůů! Hej, Harry... Harry Pottere...

Čau. Chceš jít do Prasinek nebo ne? Hrozně moc. Tak si pořádně prohlídni tohle... Pobertův plánek. Cože? Ukazuje aktuální polohu každého v Bradavicích a zároveň jsou na něm všechny tajné chodby vedoucí pryč z hradu.

Na. Vem si ho. - Kdo ho vyrobil? - Vypadá to, že jsem píchnul... Ne, ale udělal jsem ho já, tvůj táta, jeden další chlap a... Sirius Black. Myslíte toho proradnýho tátova nejlepšího kámoše? Ne! NE! Já jsem proradnej tátův nejlepší...

Já jsem tátův proradnej... Ne! Já jsem tátův nejlepší přítel, jasný? Na to nezapomínej. - Hej, Lupine, nejdeš se se mnou mrknout na úplněk? Ha ha, zombie! - Snape! Tak dobře... Harry, už musím jít. Hlavně se drž dál od Chroptící chýše, jasný? Je tam vlkodlak.

Počkat, cože? Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy www.videacesky.cz

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=tnUP6MGRVUg&feature=related mohl byste někdo přeložit tohle? totiž, mě dostávaj ty jejich výrazy, ale nevím, o čem se tam mluví... :) prosím, díky předem :)

180

Odpovědět

,, ...ztratíš všechny přátele a budeš na tom jako Umbridgeová...až na to, že Umbridgeová ti může nakopat pr.el.'' :D Na Snapea a jeho ,,Ha,ha zombie!'' to sice nemá, ale taky mě to dostalo. :)

210

Odpovědět

Tak Snape to zabil :DDD

200

Odpovědět

Hej, Lupine, nejdeš se se mnou mrknout na úplněk? Ha ha, zombie! -Snape!
Best :D

220

Odpovědět

Ježiš tak Snape to nemálo zabil :-DDD Prej: Ha, ha zombie! :-DD Nemůžu :-DD

200

Odpovědět

aaah on je tak uzasnej :D a ma dokonce i francii :D

180

Odpovědět

Draco a Heviga boli skvelý. Normálne mi ho prišlo ľúto. Severus je ale najlepší :D

220

Odpovědět

Zombie!Haha!

200

Odpovědět

Snape a jeho HA HA ZOMBIE!!! the best of...nejlepsi cast dilu :-D

200

Odpovědět

F-f-f-flowers f-f-for me?

200

Odpovědět

HA HA Zombie! XDDDDDDDDDDDd z toho s*ru magi v kostkách :D :D :D :D

191

Odpovědět

Podle mého názoru má AVPS lepší písničky, ale míň kvalitní zápletku a příběh. A chybí tomu Voldy a Quirell, kteří táhli velkou část AVPM.

180

Odpovědět

meg: na začátku jsem taky měla pocit, když jsem to prvně sledovala, že to nebude jako jednička, ale mají tu spoustu pro mě geniálních věcí a nakonec je pro mě AVPS na stejné úrovni jako AVPM, dokonce možná i trochu převyšuje :).
Ï když je pravda, že Dracovy plínkozáchodové příhody se mi taky moc nelíbí :-/

180

Odpovědět

no nevim no... AVPM byl absolutně super, ale tady už mám prostě díl od dílu pocit, že to jde do kopru :( s každým dalším dílem ztrácí AVPS na vtipnosti :-/ Umbridgeová mi přijde spíš trapná a vůbec a Draco a jeho návod k použití WC? slabota..

184

Odpovědět

tvl, ten Snape prostě nema chybu :D:D pokažde ať mluvi co mluvi pomalu dostavam zachvaty smichu z toho jeho tonu a vyrazu :D Snape a Umbridgeova - jednoznačně nejlepši :D:D

190

Další