Muži jako PotterA Very Potter Sequel (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:311
Počet zobrazení:7 387

V dnešním díle se po dlouhé době opět dočkáte písně. A i když patří k těm vážnějším, rozhodně je hodně povedená. Navíc si budete moci konečně pořádně vychutnat zpěv Severuse Snapea. A možná přijde i Lucius... ;-) Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Proč jste chtěla, abych přišel v tuhle... Kam se poděl ředitelův plakát Zefrona? Mě nějaký Zac Efron nezajímá. Já radši Taylora Lautnera. Co ode mě chcete, vy odporná mrcho? Nuže, Snape... jde o Pottera. Podle mě ví, kde se schovává Brumbál a nechce mi to říct.

A máme tu to pitomé pravidlo, kvůli kterému nemůžu děti trestat. Přála bych si, aby existoval nějaký způsob, jak získat mého přítele a zabít Harryho Pottera. Vy navrhujete vraždu studenta? Jistě že ne, Snape. To by bylo šílené.

Tuhle školu přece nemůže vést šílenec. Ale třeba by ho někdo, kdo ho taky nesnáší, mohl zabít místo mě... Na mě se nedívejte. Ne. Dívejte se na mě. Luciusi Malfoyi, co vás sem přivádí? Vaše konverzace se nedala přeslechnout.

Zajímá mě, jestli si nechcete zahrát v ďábelském plánu, ke kterému jsem právě vytvořil choreografii. O jakou roli jde? O vedlejší roli pořádného zloducha. Pokračujte... Říkala jste, že chcete najít Brumbála a udělat Harrymu Potterovi něco nevyslovitelného. To pro vás mohu udělat za směšnou cenu. Poslouchám...

Nejdříve musíte do Bradavic vpustit mé Smrtijedy. Naše přítomnost musí zůstat v naprostém utajení. Pak musíte nalákat Harryho Pottera na místo, kam přijde on sám. Musí tam být sám. To je ze všeho nejdůležitější. Už bych to dávno udělal, kdyby byl někdy bez toho zrzouna a jeho mudlovsko-šmejdí přítelkyně. Dobrá...

Harryho Potter je vyřešený... ale co ten Brumbál? Říkala jste, že Potter ví, kde se Brumbál ukrývá. Než to s ním skoncuji, zkusím mu všemi dostupnými mučícími prostředky rozvázat jazyk. Jo... a pak budu mít zpátky svého přítele Brumbála. Určitě mi nakupuje spoustu dárků. Je moc milý. Já toho prevíta najdu a rozmáčknu!

Ano, a jakmile dostanete Brumbála, Potter bude můj! Dobrá, platí. To je tak nelegální! Kdyby někdo vaši dohodu ohlásil ministerstvu, šli byste oba do Azkabanu. Proto to nikdo nenahlásí... mám pravdu, Snape? No tak, Severusi.

Ty víš ze všech nejlépe, co jsou Potterovi zač. Jejich arogance nezná hranic. Musíme s tím přeci něco udělat, nebo budou po světě vždycky chodit muži jako Potter. Po světě chodí strašně moc vymaštěnců. Ano. Strašně moc vymaštěnců, kteří získávají srdce dívek, které by si zasloužily mnohem více, než jim může jakékoliv kouzlo nebo lektvar dát.

Ale tito muži je mají omotané kolem prstu. A jim to je jedno. Po světě budou vždycky chodit muži jako Potter. A tobě zbývají jen oči pro pláč, protože ji získal on. Nikdy se nedozví, jak krásně by se s tebou měla. Kéž bys udělal trochu víc pro své mladší já.

Hej, kyseloune... Expelliarmus! Impedimenta! Jak ti dopadla zkouška... zadkotrubko? Nech ho na pokoji! Lily Evansová...

Co ti chudáček Snape kdy udělal? Tady jde spíš o to, že se vůbec narodil, jestli mi rozumíš... Jamesi, ty si myslíš, že jseš vtipnej, ale to se teda pleteš. Jseš jen arogantní... šikanující... vymaštěnec. Udělám ti nabídku, Evansová... Dám Snapeovi pokoj, když se mnou půjdeš na rande.

Ty jseš takovej debil! A tak roztomilej... V osm tě teda vyzvednu. Můžem si vyrazit s mým nejlepším kamarádem... Siriusem Blackem. Máš štěstí, že tu Evansová byla, ufňukánku. Nepotřebuju pomoc od žádné malé špinavé mudlovské šmejdky. Fajn.

Příště ti pomáhat nebudu. Pojď, Jamesi. Ne, počkej. Omlouvám se. Omlouvám se! Omlouvám se! Toulá se tu strašně moc debilů. Strašně moc debilů mi to dává sežrat. Proč mě nenechají na pokoji...

abych mohl milovat princezny, panny a královny? Pak by nám nikdo nestál v cestě... a my bychom je nosili na rukou a nikdy bychom na ně nebyli zlí. A záleželo by nám na nich. Ale po světě budou vždycky chodit muži jako Potter, kteří uhasí plamen jen tak ze srandy kapkami vody. Nikdy ji nedocení tak jako já. Ale teď tu stojíš sám a můžeš leda smutnit a naříkat, protože tě naprosto...

setřel. Dobrá, uděláme to. Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na to, že se při každém dílu válím smíchy po zemi, jsem se málem rozbrečela. Chudák Sev

00

Odpovědět

to byla nádhera....krásná píseň...

190

Odpovědět

Nádherná smutná písnička a skvěle udělaná Snapeova vzpomínka = jeden z nejlepších dílů Sequelu...

210

Odpovědět

Nééééééééééé! Proč mi sakra nefachá reprák?!

180

Odpovědět

Snape bezvadně zpívá a ještě k tomu s Luciusem to znělo bevadně. Super díl =D

190

Odpovědět

Cha, to chci vidět, jestli druhá část sedmého dílu tohle v létě trumfne. Pochybuji. A to jako Alana Rickmana zbožňuji, ale jestli nezačne zpívat, tak je asi chudák bez šance...

193

Odpovědět

AVPMS - Guys like Potter

Lucius: There are so many douchebags in the world
Yes, so many douchebags get the girls
Who deserve more than absolutely anything
That any charm or potion could ever bring
But, men like that, they have her on a string
And they don´t care….

R: For there will always be guys like Potter
To realise tears in your eyes because he got her
She´ll never ever know how much you´d have brought her
If you´d only done, something more for the one, back when you were young….

Severus: So many assholes in this place
So many assholes in my face!
Why can´t they leave me alone
To love princesses, maids and queens?
They wouldn´t ever be in between

Both: We treat them nice and never be mean
And we woul´d care….
R: But there will always be guys like Potter
Who´ll quench the flame like it´s a game with drops of water
He´ll never ever think her perfect as I thought her
But now you´re alone, left to pout and moan, ´cause you were totally pwnd…

180

Odpovědět

Taaa Lucius je dokonalej:D

190

Odpovědět

Severus a Lucius moja naj dvojka. Perfektný diel. A je mi smutno. Ďakujem za krásny preklad.

180

Odpovědět

Já tuhle písničku prostě miluju. Poslouchám ji pořád dokola :)

190

Odpovědět

Snape i Lucius jsou neskutečně úžasní a ta písnička je nádherná, poslouchala jsem ji snad 50x a pořád mě dostává :) Mooc povedý díl :)

180

Odpovědět

krásnej díl:D
Chudák Snape!
Písnička moc pěkná!!

190

Odpovědět

Uzasne :D Milujem AVPS :D Konecne!Konecne Snape poriadne spieval :D Uzasny diel a krasna piesen :D

190

Odpovědět

Chudáček Snape...hnusnej James!!!
Moc dojemnej díl...

180

Odpovědět

Smutné a krásné, musel jsem zatlačit slzu.

180

Další