Opilý SnapeA Very Potter Sequel (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:216
Počet zobrazení:6 656

V dnešním díle se dozví Harry a ostatní, jaký rozsudek čeká Siriuse Blacka a vůbec z toho nebudou nadšeni. Navíc uvidíte velké doznání Severuse Snape, který tentokráte tak trochu přebral... Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Lidi... podívejte se na dnešní Věštec. Ne, ne. Už žádnej Věštec! Těch sraček už mám po krk! - To ne... - Co tam píšou? - Jdeme blíž. - Harry, radši se na to nedívej. "Ministerstvo kouzel odsuzuje Siriuse Blacka ke smrti ve formě mozkomorova polibku." Blbost! Mizernej bulvár... To není to nejhorší.

Přečte někdo dalších pár řádků? "Kvůli rozsudku bude do Bradavic posláno 1000 mozkomorů a po jeho vykonání zůstanou na místě trvale jako bezpečnostní dozor pod přímým dohledem ředitelky Dolores Umbridgeové." Horší už to být nemohlo! Umbridgeová udělala z naší školy basu. Je po všem. Vyhrála. Slyšte, bradavičtí studenti...

Tady Umbridgeová... Všichni nestoudní prváčci, které čeká dnes školní trest, nechť se okamžitě dostaví do sovince. Mezi vaše večerní povinnosti bude patřit doplňování zrní, sbírání vajíček od těch nejrozzlobenějších sov... a seškrabávání ptačího trusu z podlahy. Vezměte si zubní kartáčky. Ti, jenž se k vykonání trestu nedostaví, se můžou těšit na pořádné pohlazení.

Honem všichni do pohybu! Všichni... kromě toho slavného Harryho Pottera. Pottere... vy si svůj trest dnes odbudete u mě. Takže, prosím, okamžitě přijďte do mé pracovny. Sám. To je ode mě všechno!

Čauky! Mějte se! Harry, to se mi vůbec nelíbí. Proč bys k ní měl chodit sám? Jo, proč nemusíš uklízet ptačí hovna jako my ostatní? Ne, myslím to tak, že by ti mohla něco udělat. Nemohla. Je to učitelka. Navíc si s ní budu moct promluvit o Siriusovi. Přece nemůžeš jen tak odsoudit nevinnýho člověka. Podle mě ji nezajímá, jestli to udělal nebo ne.

Musí ji to zajímat. Každýho rozumnýho člověka při smyslech by to zajímalo. Navíc nevím, co bych dělal, kdybych nemohl už nikdy obejmout a zulíbat Siriuse Blacka. Mýho nejlepšího dospělýho kámoše. Musím to zkusit. Mějte se. - Hodně štěstí. - Buď opatrný. Hej, Pottere! Pottere! Tebe zrovna sháním.

Posaď se, vole. Musím jít za Umbridgeovou. Teď hned? Nemůžeš to odložit? - Víte, já... - No tak, Pottere, já jsem učitel! Musíš mě poslouchat! Poslechni mě, nebo tě vyloučím! Teď hned! Sedni si. Dáš si pivko?

Ne, to je dobrý. No tak, chlape, přece mě nenecháš pít samotnýho. Dobře. Hej, ty jsou moje! Poslyš, Pottere... Mám jedno dilema. Čeho se týká? Slíbil jsem Brumbálovi, že budu chránit školu, ale problém je v tom...

že tě nesnáším. Nesnáším tě strašně moc. Rozumíš mi? - Jo, já vás taky nesnáším, Snape. - Ale není to fér, protože... já nesnášel hlavně tvýho tátu. Taky jsem byl zamilovanej do tvé mámy... ale měl jsem v zadku trubku.

Můj zadek dělal... A ona dala radši přednost jemu. - Víš, jaký to je? - Nevím, o čem to mluvíte... Jasně že mě to pěkně sere. Ku*evsky moc mě to sere. Vždycky jsem tu pro ni byl, víš? Když někoho potřebovala, byl jsem tady. Čekal jsem na ni jako blbec.

Ptal jsem se: "Políbíme se už?" "Ne? Dobře. A teď? Co třeba teď?" Pořád jsem čekal jako blbec! Aspoň jednou... Aspoň jedinkrát... jsem chtěl vzít její... kozičky... zabořit se do nich obličejem...

a udělat... Nechápu, o čem to mluvíte. Nerozumím ničemu z toho, co jste řekl, takže radši už půjdu... Pottere, počkej! Snažím se ti říct, že jsem... na vážkách. A jestli tam půjdeš, budeš ve velkém maléru. Jasně, Snape... Zadkotrubko.

K čertu s tebou. Profesorko Umbridgeová? To jsem já, H.P. Chtěla jste, abych přišel. Chci s váma něco probrat. Haló? - Ahoj, chlapče. - Zdravím. Mdloby na tebe! Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

,,Oh, hi.´´

00

Odpovědět

cool butterbeers myslite ze je to fake nebo se to nekde v britanii fkt toto prodava ? :D

190

Odpovědět

Snape je naprosto nejlepší :D! I v AVPM by totally awesome.

200

Odpovědět

Snapovo brlbrlbrlbrm, ale vlastně celá jeho opice, nemá chybu... :)

230

Odpovědět

..problém je v tom, že tě nesnáším. Tak tahle upřímná větička sice nerozesměje jako brlbrlbrlbrm ale je úžasná

210

Odpovědět

Snapeho úprimná opica bola neskutočná. Je perfektný :) A Lucius? Prečo mdloby a nie rovno avada :D

190

Odpovědět

Snape je nejlepší postava. Už i z AVPM. Parádní díl. I ten předchozí:)

200

Odpovědět

tak todle sem si poustela asi 5krat :D :D :D kdyz sem ti videla poprve nemohla sem se prstat smat :D :D :D ... a udelat .Brlrlrlrlrlrlrlrllrrm :D :D :D

180

Odpovědět

Taky už se těším na další díl,ale chápu, že někdy prostě není čas či nálada...nebo jiná příčina....a tak mi nezbývá nic jiného, než se těšit a doufat, že nový díl přibude co nevidět :-)

190

Odpovědět

Hele, neměl by tady už bejt další díl? Zpoždění 30 minut se pochopí, ale skoro celej den už je trošku moc ne? :(

180

Odpovědět

ADMIRAL, tu máš link na ten diel :] http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/a-very-potter-musical-–-1×17-–-zefron
Btw
.... z ,,výjimečného zpoždení" sa stáva pravidelné :P

180

Odpovědět

neviete mi povedat, v ktorom diele to Ron hladoval a ten pianista sa postavil od nastroja a podal mu Red Vines?

180

Odpovědět

jej tak tohle je fakt hafec díl :D Snape je upe borec :P ale k tomu přetížení.. celkem se divim že se tady ete neoběvilo nic v styllu: sbíráme peníze na novej sercer jako u většiny jinejch stránek tohohle typu...

180

Odpovědět

Snape je proste najväčší borec diel dobrí

190

Odpovědět

božee :D :D :D ten Snape to zabil :D :D :D umiram smichy :D :D těšim se na dalši! :D

180

Další