MučeníA Very Potter Sequel (S02E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:239
Počet zobrazení:6 503

A je tu poslední video dnešní seriálové nálože! Můj včerejší prohřešek mě mrzel natolik, že jsem dneska máknul a přináším vám nášup v podobě dalšího dílu, abych si to u vás trochu vyžehlil. ;-) Tenhle díl si užijí určitě všichni fanoušci Luciuse Malfoy. Harry Potter je v nesnázích a jeho kamarádi musí společně s Dracem z budoucnosti vymyslet plán na jeho záchranu. Navíc budete svědky jedné drobnější improvizace. Občas totiž dojde při představení k něčemu, co se nedá předem očekávat, a vy se s tím musíte nějak vypořádat. Myslím, že Joey Richter (Ron) to v tomto díle zvládnul bravurně. Posuďte sami... Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Yaxley, až se Harry Potter probudí, ty budeš stát mezi... těmahle dvěma a budeš dělat ty... trhané pohyby rukama, co ti tak jdou. A vy dva... Vy budete dělat tohle. Ano, nejspíš vám to přijde blbý, ale bude to vypadat ku*evsky hustě. Takže se ujistěte...

Na místa. Co se to... Kde to jsem? Vítám tě, Pottere! Úžasný vystoupení! Jsem vážně ohromenej! Luciusi, kam máme dát tyhle bedny s mučícími pomůckami? Položte je přímo sem. Počkat moment!

Co? Mučící pomůcky? Co jste vůbec zač? Jsme muži, kterým jsi zhatil velkolepé plány, Pottere. Já jsem Lucius Malfoy a představuji ti Smrtijedy. Heleďte, vím, že jsem jako prcek porazil vašeho Pána zla, ale... nemyslíte, že už je čas pustit to z hlavy? Tady vůbec nejde o to, co jsi udělal, Pottere. Jde o to, co teprve uděláš. To nedává vůbec smysl!

Tobě možná ne... ale z mého pohledu to dává dokonalý smysl. Kdyby záleželo jen na mně, zabil bych tě přímo tady a teď, Pottere! Ale uzavřel jsem dohodu a ty máš informace, které potřebuji. Takže na tebe použiji každou mučící pomůcku, která... Momentík. To je pro mě. Kristepane, Umbridgeová, přestaňte mi psát! Přišla vám moje zpráva?

Ano. Ještě jste mi neodepsal. Koukám, že už máte Pottera... Umbridgeová... Mělo mi dojít, že v tom máte prsty! Už kápnul božskou? Teprve začínáme. Tak si pospěšte. A ujistěte se, že dodržíte svou část dohody, protože já jsem vám vašeho miláčka sehnala a teď chci toho svého.

Už musím jít. A Pottere... napadlo mě, že bys rád věděl... že Umbridgeová nechala na hrad povolat armádu mozkomorů, kteří tu budou každou chvíli. A ti dají tvému kamarádíčkovi Siriusi Blackovi... velkou...

šťavnatou... mokrou... pusu na rozloučenou. Aspoň bude moct pozdravit tvé rodiče. - Nic se nestalo. Byla to moje chyba. - Ne, omlouvám se. - Tohle nemůže vyjít, Weasley. - Věř mi. Zdravíčko. Co jste vy tři zač?

My? My jsme záložní Smrtijedi... Poslali nás sem ze svazu. Zajímavé. Z jakého svazu? Z toho pro Smrtijedy. Ten znám. Řekli nám, že než zabijete Harryho Pottera, musíte si dát desetiminutovou přestávku...

takže po nás posílají pizzu. Smrtijedi dřou vážně tvrdě... ale když máme pauzu... tak máme pauzu! Přines mi kousek tý pizzy, novej. S čím ta pizza vůbec je? Je tam všechno, co máte rád. Houby, artyčoky, červený papričky... a pěsťovej sendvič!

Au! Podívej, cos udělal. Luciusi... ten novej mi dal pěstí. Začíná mi připadat, že to nejsou žádní noví Smritjedi. Hej! Kam se poděla všechna ta pizza? To vám vypadla dírou ven?

Spíš to jsou nové děti! Přišli jste se podívat na mučení svého kamaráda, že ano? Dostane se na každého z vás, vy malí vlezlí mizerové! No... vypadá to, že jste nás dostal. A my si šetřili tuhle... na oslavu vysvobození Harryho. Ale...

vypadá to, že si na skutečný pizze asi pochutnáte vy. To bych moc rád. Není nic horšího, než se těšit na pizzu, pak si pro ni jít a dostat místo toho pěstí. A máš to! První fáze za námi. Teď druhá fáze. Rozvaž Harryho! Harry, pojď sem. Ne tak rychle, Pottere!

Smrtijedi, srovnejte ty bedny. Vzdej se mi, Pottere, nebo tvého kamarádíčka umučím. Ne... taťko! Taťko, to jsem já. Ty bys vážně umučil vlastního syna? Draco? Vzdej se, Pottere, nebo tvého kamarádíčka zabiju. Nech Malfoye na pokoji, Malfoyi!

Sice Malfoye nesnáším, ale smrt si nezaslouží. I když nemáme jinou možnost. Musím se mu vzdát. To je přeci absurdní! Netopýří kouzlo! Sulcové zaklínadlo! Severusi... ty zrádče!

Za tohle zaplatíš! Připiš mi to na účet! Mdloby na tebe! - Snape, vy jste nás přišel zachránit! - To máš pravdu. Slíbil jsem Brumbálovi, že vás děti ochráním. Navíc... nemohl jsem dovolit, aby byl zničen poslední pozůstatek po Lily Evansové. Máš její oči, víš to?

Její oči a... Už musím běžet! Upalujte, děti. Já je zdržím. - Honem, honem, musíme odsud zmizet. - Dobře, ale nejdřív... sundáme ze zdi tu odpornou věc! Tak jo... - Musíme zjisit, kde držej Siriuse. - Dobře. Míří sem plno mozkomorů, který ho chtěj zabít.

Daj mu pusu! Najdou ho a daj mu pusu! - Rone, pospěš si, kámo! - Honem! Je to tam přidělaný nějakým kouzlem. To neva. Nelamte si s tím hlavu. Musíme... Počkat chvilku. Zastavte. - Co tady sakra dělá Draco? - Jasně. Harry, představuji ti Draca z...

budoucnosti. Z budoucnosti. - Cože? - Jo. Je teď moc hodný a bez jeho pomoci bychom tě nikdy nezachránili. - Museli jsme je ztratit! - Rychle schovat! Kam šli? Podle mě šli tudy. Ne, ty idiote, támhle jsou!

Ježiši... To je kretén! Rychle, pojďte zachránit Siriuse! Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty jo... to mě vůbec nenapadlo, že by to mohla bejt "faked improvisation" :D:D:D. To může napadnout jen StarKid! :D:D:D
Mega jsem se nasmála ;) :D

200

Odpovědět

Lála....thx za link, tiez som myslela, ze to improvizovali, oni su perfektni!! :D:D

200

Odpovědět

joey skvěléééééééééé si nej

190

Odpovědět

Hej, víte o tom, že to s tím plakátem nebyla improvizace? Bylo to velice pečlivě naplánované a od Joeyho skvěle zahrané:-) Koukněte sem: http://www.youtube.com/watch?v=lrZPcJfFYKE&feature=related

200

Odpovědět

To jsem se zase nasmála :D

180

Odpovědět

já jsem si říkal, že improvizovali už když přišli s těma lebkama jako smrtijedi :D

190

Odpovědět

Vždycky potěší když rekvizity nefungují jak mají a herci se odbourají a jedou na improvizaci :D

200

Odpovědět

Lucius a jeho balet je výborný :) Tento diel ma vážne bavil.

190

Odpovědět

Jéé to je super :D
Luciusova choreografie :D "Did you get mah text? Well, you didn't text me back!" :D :D
"What happened all the pizza? Did it fall through the hole?"
Jinak jak Lucius "zmáčkne" toho Draca, tak on to jméno jakoby zkazí: Drahco? :D

180

Odpovědět

Zdravim BugHer0 prosimte vedel by si o tech videjkach ktery jsem zminoval o par radku niz? Diky moc Danny

180

Odpovědět

Ok ,díky moc :)

180

Odpovědět

Barca: Všechny titulky k AVPM najdeš ode mě na www.titulky.com (http://www.titulky.com/index.php?Fulltext=a+very+potter+musical&FindUser=). AVPS tam nahraju, až ho tady odvysíláme.

180

Odpovědět

zdravim chtel bych se zeptat na odstranena videa z youtube z duvodu autorskych prav, jedna se o parodii z US College Humor a to na Twiling - Three wolfs and moon a guitar hero .. vsechno s titulkami od BugHer0 .. tak jestli nejsou nahrany na neaky jine strance popr. ke stazeni. Sou to supr videjka jen ty titulky.. dikec moc za odpoved. =) Danny

180

Odpovědět

Ahojky,měla bych dotaz.Nedá se AVPM někde stáhnout i s titulky ? Dík moc za opověď :)

180

Odpovědět

mája: Rád bych, ale časové možnosti mi to nedovolují. Nicméně zítřejší díl už mám nahrubo hotovej, takže bude určitě včas. :-)

180

Další