ZrádceA Very Potter Sequel (S02E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:208
Počet zobrazení:6 114

Tentokráte přidávám díl včas a vy si tak můžete užít plno dalších dějových zvratů, které vám zaručeně zamotají hlavu. Navíc pokračují všichni herci v improvizaci s plakátem z minula. Příští díl očekávejte zase v neděli a já vás už teď můžu navnadit tím, že v něm uslyšíte jednu z mých nejoblíbenějších písní z celého Sequelu v podání Joea Walkera, takže jsem zvědav, jak se bude líbit vám. :-) Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Siriusi! Teda... koukám, že plakát Taylora Lautnera visí i tady. - Ty plakáty jsou všude. - Úplně všude. - V každý místnosti. Co tady děláte? - Přišli jsme tě osvobodit. - Jo, ale... Umbridgeová sem povolala celou armádu mozkomorů a... daj ti polibek.

Ustupte! Alohomora! Kouzlo! - Siriusi. - Děti. Jestli někdo uvidí, že mi pomáháte, budete v pěkným průšvihu. To je nám jedno. Ty jseš nevinnej. Já vím, ale... kdo by věřil partě dětí...

a takovému budižkničemu... jako je Malboy? A mně - nejhledanějšímu zločinci na světě? Kterej blbec by nám věřil? Tenhle bl... Tenhle blbec! Lupin! Sirius je nevinnej. Nechte mě to vysvětlit... Harry, mně nemusíš nic vysvětlovat.

Vím, že je nevinnej, a navíc mám důkaz! Cože? Jakej? Tenhle. Pobertův plánek. Jel jsem Bradavickým expresem a začala mi bejt zima, tak jsem ho chtěl použít místo deky. A v ten moment jsem na něm viděl jméno, který tam nemá co dělat. Jméno muže, o kterým jsem si myslel, že už dlouho nežije. Petr Pettigrew! Ta prašivá krysa!

- Kdo to je? - Harry... kdysi dávno měl tvůj táta za kamaráda Siriuse a za nejlepšího kamaráda mě, ale... měl ještě jednoho kamaráda. Cože? To je blbost. Nemůžeš mít víc než dva kamarády. Byla to jeho osudová chyba. Petr Pettigrew zradil tvý rodiče a zavraždil všechny ty lidi. - Pak to na mě hodil a nebylo po něm stopy... - Až do teď! - Protože je v týhle místnosti.

- Kde? Někde... támhle. Já? Rone, jak jsi mohl? Ty zrádče! Já ho zabiju a pak bude jenom má. Ne! Počkej... To musí bejt chyba. Já nejsem Petr Pettigrew! Ten plánek se nikdy nemýlí, Rone.

Nebo spíš Petře? Ne, počkat! Když se podíváte na ten plánek, jméno Petra Pettigrewa je nad tím Ronovým. To znamená, že Petr Pettigrew musí být... na Ronovi! Prašivka! Musel se přeměnit v krysu! To dává dokonalej smysl.

Chcípni! Udupejte ho! Pěkně se bránil, ale už je s ním šmitec. Noční můra skončila! Počkat, tohle je... divné. Na tom plánku se Petr Pettigrew ani nehnul, ale to musí být asi omyl... Ten plánek se nikdy nemýlí. To je on!

To je... To je... Petr Pettigrew! Konečně vám to došlo. Expelliarmus! Ty parchante! Já tě zajmu a utýrám! - Jak jsi mohl Jamese a Lily takhle zradit? - Já vím... James byl můj nejlepší kamarád. Já byl jeho nejlepší kamarád.

Pán zla... dokáže být velmi přesvědčivý. Slíbil mi robotickou paži. A dostal jsem jen tohle ušmudlané triko. Spadla klec. Teď, když jsme tě našli, bude Sirius volnej a ty půjdeš do Azkabanu. Měl bych lepší nápad... Co kdybych vás všechny zabil a vyváznul z toho bez trestu? Ne, ne, ne.

Ne. - Měl byste jít sedět. - Jo. Můžeme hlasovat. Hlasovat? Co kdybyste hlasovali... o tom, co chcete mít na náhrobku? - Červené pendreky! - Červené pendreky! To je ono... Červené pendreky.

Hej... plakátníku... Nechutnala by vám naše smrt víc s... Červeným pendrekem? Chutnala. S Červeným pendrekem chutná všechno na světě líp Tady je... Proč si jeden nedáte?

Dobrá, Weasley... protentokrát ti budu věřit... - ale nezkoušej na mě žádný triky. - Žádný triky. Jen něco na zub. Chci jen, abys držel tu výtečnou - červenou sladkost... - Čeká tu na vás. ...a chci, abys ji držel přesně na tomhle místě, abych ji mohl dát do pusy. Ani se nehnu. Dobrá, jdu na to.

Mňami mňam. Mdloby na tebe! Červené pendreky... dokáží opravdové zázraky. Tys to zvádnul, Rone! Rone, to bylo skvělé! Ty už na zdi nikdy viset nebudeš, Petře. Půjdeš do basy.

Crucio! Teda... Rone, omlouváme se za tu krysu. - Jo, promiň. - Nic se neděje. Byla mrtvá už pár let. Siriusi... promiň, že jsem o tobě pochyboval. Jak sis mohl myslet, že bych Jamese s Lily takhle zradil? Vždyť jsem byl jeho nejlepší kamarád. A co jsem sakra já?

- Tys myslel, že měl nejradši tebe? - Jo. Něco ti řeknu... Existuje jen jeden způsob, jak to vyřešit. Od téhle chvíle... budem ty a já... dva nejlepší kamarádi. Po tom jsem vždycky toužil. Touchdown!

Pojď ke mně, Lupínku! Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je skoro pol noc a tuchnem tu na slovensku, kde nezozeniem ziadne Red Vines :D :D :D ...fakt bych si dala aj ja :P ...... a to jak zahrali ze improvizuju ma totalne dostalo! teraz ked viem, ze to improvizacia nebola :D nikdy by som na to nedosla :D

180

Odpovědět

teda koukam za plakat taylora lautnera je i tady. Joey si fakt skveli a na nahrobek si necham vyrit red Vines a pojedu si je koupit treba i do anglie :). Ale ne vazne lidi nevite kde je sehnat v cesku ??? :D

180

Odpovědět

Byla mrtvá už pár let :D OMG

180

Odpovědět

Video not found or deleted... :(

180

Odpovědět

nádherný diel!!!! nemám slov!!!!

180

Odpovědět

Sem to včera nějak zazdila. :D Úžasnej díl s dojemným koncem. :D

180

Odpovědět

Moc fajn díl :-D
Terentule: no jo, mně to taky nedošlo... :-)

180

Odpovědět

Skvélej překlad.Škoda že se v česku RedVines nedaj sehnat :(.

180

Odpovědět

terentule: Já si toho nevšimnul do teď, takže díky za vysvětlení. :-)

180

Odpovědět

Vážně by mě zajímalo, o kolik tohle zvedlo prodeje Red Vines, protože na YT a FB psaly stovky lidí, že si kvůli tomu ty Red Vines koupili :D (taky bych si dala :D)..."Red vines, what the hell can't they do!"

A jinak improvizace skvělá :).
Ani jsem si poprvé nevšimla, že Peter je ve stejné póze co Taylor na obrázku (a nechápala jsem ten míč :D)

200

Odpovědět

Rone, je mi líto tvojí krysy.
To nevadí, stejně už byla mrtvá. :D to mě zabíjelo! Btw pokud někdo zjistíte, kde sehnat RedVines, dejte mi vědět, taky jsem na ně dostala strašnou chuť :D

181

Odpovědět

Těšte se na další díly. Opravdu stojí za to, a čeká vás tam nejedno skandální odhalení :)

180

Odpovědět

btw, kde se taj sehnat RedVines? :D

180

Odpovědět

fakt dobrej díl

180

Odpovědět

Já je vážně miluju :D stejně byla už mrtvá :D:D to byl konec :D

180

Další