Šokující odhaleníA Very Potter Sequel (S02E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:232
Počet zobrazení:7 096

Myslím, že název, který jsem zvolil pro dnešní díl, hovoří za vše. Řítí se na vás opravdu nečekaný zvrat a najednou do sebe začne všechno nádherně zapadat. Navíc se připravte na jednu z nejlepších hlášek celého Sequelu. Určitě přijdete na to, kterou zku*venou hlášku myslím. :-D Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz Takže nám v záchraně Siriuse nemůže vůbec nic zabránit. Ne, ty idiote, támhle jsou! Mám tě, Pottere. Kurva drát. K čertu s Umbridgovou a její dohodou. Zabiju tě hned teď a tady, Pottere! Ne, papá.

Nezabiješ. Draco... tys tančil. Konečně jsem tě něco naučil. Ne... Tohle mě naučili kentauři. - Svazovací kouzlo. - Ale ne... Yaxley...

co kdybys teď pracoval pro mě? S radostí, pane Malfoyi! Skvělý. - Boží. - Skvělý. - Teď se zřejmě ucházíš o roli v opeře. - Ne... Ucházím se o roli kouzelnického policisty. Kruci! Jak ti zní tohle?

Půjdeš do basy. Znělo to nuceně. Srabe! Kdybys byl pořádný muž, sám bys to se mnou skoncoval. Pojďte, přátelé... pojďme předat tohohle brblajícího křiváka spravedlnosti. Nechceš vědět, kdo je tvým skutečným otcem? Cože?

Nikdy jsi nebyl můj syn. Jak bys také mohl? Ve všech ohledech jsi mě vždy zklamal. Draco, jen se tě snaží obelstít. - Je to lhář. - Je to debil! Jo! Pověz mi, kdo je mým otcem, nebo tě uřknu... ty ufňukánku. Zdědil jsi dost po Narcisse.

Po té tvé lehké matce. Připravila za mými zády choreografii k aféře s někým jiným. Byl to někdo, komu jsem věřil. Někdo, koho jsem měl zřejmě dokonce rád. - Ollivander? - Filch? - Regulus Black, Siriusův bratr? Já? Ne. Dobby!

- Můj bývalý domácí skřítek. - Ne... Ale ano. Vysvětluje se tím plno věcí, že ano? Tvůj iracionální strach ze záchodu. Každým rokem zemře při nehodě na záchodě přes 600 domácích skřítků. Spadnou dovnitř. Proč bys jinak měl tak malého B? Je tak prťavý.

To proto, že jseš zku*venej skřítek! Ne... Dobby. Teď lituji všech těch chvil, kdy jsem ho nepříčetně mlátil tak, že skoro umřel a pak... No jo, jednou jsem dokonce utopil pár jeho potomků - mých... bratrů? Teď to víš. Představ si ten skandál, kdyby se to provalilo.

"Manželka Luciuse Malfoye spí se Smeágolem." Proto jsem tě musel přijmout za svého. Měl bys mi být vděčný za to, že jsem tě vychoval a tu proradnou zrůdu poslal pryč. Takže je ještě naživu? Možná. Ale teď si uvědomuji, že vyhoštění je příliš mírným trestem. Ty si zasloužíš něco mnohem krutějšího! Crrr...

Ne! Vždyť je to jen ubohý skřítek! ...ucio! Hermiono! Tobě se chce plakat, chlapečku? Crucio! Skoncuji to s vámi pěkně po jednom. Začnu s ní. A Draco, ty se budeš dívat, jak tví kamarádi umírají.

A pak udělám to, co jsem měl udělat už před 12 lety! Avada... - Lupin! - Lupin! Počkat... To je robot! - Zab ho! - Zab ho! Zab ho! Ne! Jo!

Jo! Páni! No... jdem zachránit Siriuse. Ne, Yaxley, myslel jsem, že jste náš kámoš. Jdem tudy.

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobby :D Bože můj :D

190

Odpovědět

Myslím, že to byl Harry. ;-)

180

Odpovědět

hele lidi kto na začatku řekl to kur.a drat pls ???

180

Odpovědět

Hláška super. :D A fakt se všechno vysvětlilo a začalo dávat smysl...

180

Odpovědět

No...Dobby! já jsem spadla ze židle a smála se jako blb :D

180

Odpovědět

Vailen: hh, dobrý postřeh.

180

Odpovědět

upřímně řečeno fakt netuším, která hláška má být údajně nejlepší. Mě totiž připadaj nejlepší všechny :-D
Dobby?????? OMG!!!!!!! :-D :-D :-D

180

Odpovědět

DOBBY??! Panebože :D

190

Odpovědět

Teprve teď mi došlo (po osmim spuštění tohohle dílu), že vlastně Hermionino skučení při kledbě Curcio přivolalo Lupina k nim :) Fakt to zní jak vití :D
Jinak moc povedenej díl, ale poslední je nejlepší :)

210

Odpovědět

Nevim v čem je chyba, ale počínaje minulým dílem se neobjevuje tlačítko "Následující díl"

180

Odpovědět

prej:,,Manželka Luciuse Malfoye spí se Smeágolem."...no já sem mrtvá...:D...nejlepšíííí...:D

190

Odpovědět

Och, nemám slov Dobby??? Super diel. Malfoy je najlepší :)

180

Odpovědět

mohl bych někoho poprosit o překlad tohoto? :) http://www.youtube.com/watch?v=5FFRoYhTJQQ

180

Odpovědět

diky :D

180

Odpovědět

Hm tak nevim mam jako tenhle webserial rada ale timhle dilem to pekne zprasili... Dobby a Spat s Drakovo matkou to je trochu moc a vtipný to rozhode neni. Tenhle díl se mi vůbec nelibil.

1814

Další