Andy a rozbitý gaučCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:337
Počet zobrazení:6 111

Dnes sem výjimečně nepřidávám úryvek rozhovoru ani tak kvůli hostovi, kterým byla tentokrát herečka Lauren Graham (Lorelai z Gilmorových děvčat), jako spíš kvůli Andymu. Tomu se totiž v jedné z nedávných epizod povedl husarský kousek. Při zapáleném líčení a předvádění toho, jak byste měli držet bzučák, kterým se hlásí soutěžící v televizních soutěžích typu Riskuj, se mu totiž podařilo rozbít Conanův gauč. :-)

Přepis titulků

- Andy ti dal radu do Riskuj pro celebrity? - Jo. Nějakou dobu jsem tě neviděla, ale ráda na tebe vzpomínám, protože jsem ti nesmírně vděčná za to, žes mi skvěle poradil. - Děkuju. Vzpomínáš si, cos mi radil? - Ne, netuším. Určitě ti radil, ať si odpovědi hledáš přes iPhone pomocí Googlu. Tehdy možná ještě iPhone nebyl. Měla jsem jít do Riskuj pro celebrity a ty sis mě pozval do svého bývalého pořadu.

A Andy mi řekl, že nejdůležitější je technika mačkání tlačítka. - Jo. - A že obzvlášť ženy, pokud si dobře vzpomínám, obvykle drží palec takhle vzpřímeně a kvůli tomu... Chlapi, příště až půjdete do Riskuj... Prostě drží ten prst moc daleko od toho mačkátka, kterým se hlásí. Doporučil jsi mi tuhle polohu. Takže jsem místo zběsilého mačkání dělala tohle. A byla jsem druhá.

Super! Ale... Andy... Andy, ty jsi řekl, že ženy mačkají to tlačítko špatně? Ne, nevzpomínám si na to. Vůbec se mi nelíbí, jak se Andy chová k ženám. Prostě mám ráda talk show a mačkání... V tomhle ohledu jsem sexista.

Ženský prostě neuměj ten bzučák držet! Ne, někdo ti asi prostě jen řekl, že si všimnul, jak ženy drží... Nevím proč, ale asi budu dneska často dělat tohle. - Může člověk vůbec ten bzučák držet? - Je to ta věc s knoflíkem, kterou držíš. - A můžeš na něm mít prsty? - Jo, jo. Kdybys viděl ty lidi, co drží prst ve vzduchu a pak jen... Jedou a píp, píp, píp! - Ty jo, asi jsem rozbil gauč. - Tys nám rozbil gauč! To už je podruhý.

Co je to za pořad? Páni. Neboj, nic mi není. Podívejte, je to úplně... Dívejte, úplně z toho trčí šroub. Náš pořad stojí za starou belu! Pořád chceš talk show? To není možný!

Není ti nic, Andy? - Radši bych už šel domů. - Ne, ne, Andy. Seď, zkusím to vrazit zpátky. Vydrž chvilku. Tak jo, ještě kousek. Už to bude. Jo! - Dobře. - Je to tam. - Se zběsilým mačkáním je šmitec. - To je snad poprvý. Děláme to už 22 let a nikdy jsme žádnej gauč nerozbili. Já už jsem ho jednou rozbil, ale všimnul jsem si toho až v komerční přestávce.

Jak to? Co na tom gauči děláš? Tohle! Dělá tohle. Natáčeli jsme skeč, při kterém jsem musel na ten gauč spadnout. Jako že mě někdo zabil. To diváci zbožňujou. Ale už jsem jednou tu zadní nohu ulomil. Jenže to jsem na něj hupsnul jak vypasenej mrož. Teď jsem jen dělal... No, radši nic. To je ono!

A je to. Dobrá práce, Andy. - To se ti povedlo. - Jo. Jestli se zdržíš, klidně tě pustím sem.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Dnes sem výjimečně nepřidávám úryvek rozhovoru ani tak kvůli hostovi"

Přitom Lauren by byla zajímavější než tlusťoch co zničí gauč a lidi mu za to tleskaj. MURICA!

04

Odpovědět

nudný a krátký

72

Odpovědět

That's what she said.

260

Odpovědět

Ta ženská má hroznej hlas...jak muže bejt herečka nechápu

511

Odpovědět

Fanosh a rozbité video :-(

31

Odpovědět

Conan spravil gauč... a dál?

354

Odpovědět

No nevim, na Gilmorova děvčata sem byl alergický, ikdyž ona byla Milfka jak vyšitá, ovšem teď se mi zdá jak po nepovedeném vyhlazení xichtu, nebo je prostě blbě nasvícená, ale co, furt se do kategorie Milf vklidu vejde

387

Odpovědět

Jelikož mám rád Gilmorova děvčata, jsem zklamán z rozhovoru s Andym a ne s tou atraktivní paní. Ale ten vypasenej moula mě taky pobavil :D

2512

Odpovědět

jo a.. první!!!

533

Odpovědět

+Marbobpřed "í" máš tři písmena navíc a na konci ti chybí "ča"

213

Odpovědět

Jo, taky jsem chtěl pomrskat koně a místo toho hovno, hovno, zlatá rybko...

97