Autoškola

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:5 987

Jak by to vypadalo, kdyby se v autoškole vyučovalo stejně jako na hodinách sexuální výchovy? To zjistíte v krátkém videu z kanálu BuzzFeed. Slovíčka:

  • engine - motor
  • seat belt - bezpečnostní pás
  • selective - výběrový, vybíravý, náročný
  • wreck - srážka, ztroskotání
  • fender - nárazník
  • to break down - porouchat se
  • rollerblades - kolečkové brusle
  • to encourage - nabádat, podněcovat, povzbudit
  • gym - tělocvična
  • scented - parfémovaný, navoněný

 

Přepis titulků

Takhle motor vypadá zevnitř. Možná není tak sexy jak na fotkách v tátově časopise o autech. Takhle ale vypadá jízda autem. KDYBY SE AUTOŠKOLA VYUČOVALA STEJNĚ JAKO SEXUÁLNÍ VÝCHOVA Chci, abyste si z autoškoly odnesli jednu věc. Nejezděte autem. Když už musíte, zapněte si pás. Ale nejezděte autem. - Jak to jde v autoškole? - V pohodě. - Chceš se na něco zeptat? - Vážně se o tom nechci bavit. Nezapomínejte, že když se s někým jdete projet, jdete se projet s každým, s kým ten člověk kdy jel.

Když jedete s nějakým klukem, jedete s každou, se kterou kdy jel. Měl by sis pečlivě vybírat. Auto totiž potřebuješ jen jedno. - Takže tys víc aut nezkusil? - Kene, bavíme se o tobě, ne o mně. - Ano? - Můžou spolu v autě jet dva kluci? - Ne. Netušila jsem, že to zevnitř vypadá takhle. Měly bysme se na to vůbec dívat? Fuj. Když budete mít autonehodu, rozbijete si nárazník.

Nikdo si s váma do auta už nikdy nesedne. - Bůh by chtěl, abys s řízením počkala. - To se mi moc nezdá. Ježíš autem nikdy nejel. Proč bys měla ty? - Co když se mi porouchá karburátor? - To vědět nepotřebuješ. Já s řízením čekat nechci. Nechci na vysoké zjistit, že jsem špatnej řidič. Přál bych si, aby si o tom se mnou kdysi promluvil můj táta. Musel jsem se to naučit sám na ulici. Promrhal jsem tam mládí. Můžeme řídit jen tak pro zábavu?

Má to být super. Ne, řízení vás má dostat tam, kam potřebujete. Existuje spousta alternativ k ježdění autem. Třeba chození pěšky. Ježdění na kole je fajn. A co bruslení? Chtěl jsem, aby si s dívkami promluvila paní profesorka Stevensová, ale nemohla dnes přijít. Budu to muset udělat já. - Kene? - Jo, hned. - Allison, co to má být? - Dali nám ho v autoškole. - Nabádají vás k tomu, abyste sedli za volant. Všichni si domů vezmou letáček a přečtou si ho.

- Všechno v pohodě? - Jo. - Nic jsem neviděl. - Proč nás v autoškole učí tělocvikář? - Já nevím. Ten ale neřídil už roky. Chci řídit. Rychle a někdy pomalu, abych si užila výhled. - Ještě včera sis hrál s autíčkem a teď si to vyzkoušíš naostro. - Tati. Tenhle je něčím navoněnej.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky za každé duální titulky -- a nechtějte vědět, jak vypadala "rodinná výchova" za totáče... Pedagožka v přechodu, která se červenala už při objasňování termínu "plodné a neplodné dny" ... a nějaká šprcka a banán by jí nejspíš přivodily infarkt

10

Odpovědět

boze to je k******a :(

82

Odpovědět

Akosi mi nefungujú anglické titulky :(

40

Odpovědět

Omlouvám se, vloudil se mi tam překlep. Už by měly jet :).

30

Odpovědět

+qetuĎakujem.

00

Odpovědět

Upřímně... zažil někdo z vás sexuální výchovu? To v našich končinách neexistuje, ne?

932

Odpovědět

Já jsem nejspíše "náhodou" našel knížku.

130

Odpovědět

Jo... jestli se tomu tak dá říct... celý se to skládalo z 2 hodin přírodovědy (na jednej jsme si pouštěli porod) a několika let čumění na p***a při němčině (to bylo dobrovolný).

270

Odpovědět

+BullOverBylo to alespoň německé p***o?

170

Odpovědět

+BullOverMaslim ze se to jmenuje rodinna vychova a jediny co si z toho pamatuju, ze jsme dostali nejake brozurky (z nichz si nejspis vsichni sestavili vlastovky) a pak to obligatni hnusne video s porodem...

90

Odpovědět

Já jo :D Měli jsme ještě k tomu na to takovou mladou učitelku :3

110

Odpovědět

Jo, dvě hodiny v Rodinné výchově, kde se probrali jen antikoncepce, v druhé hodině všichni nasadili šprcku na banán, přičemž to s mladýma kokotama a pičema s banánama a šprckama v ruce byla samozřejmě hotová Zoo, a bylo po sexuální výchově. Učitelku jsme měli starší, malou a kulatou, takže tady žádná výhra. :) No na porod jsme se naštěstí dívat nemuseli.

161

Odpovědět

Jo. Tuším v hodinach přírodopisu v 7 tride. Jenze ucitelka se tak moc stydela, ze vysvetlila jen kluky a kdyz melo prijit na holky, tak rekla "no a u holek je to podobny".

190

Odpovědět

Tak to já jsem měl štěstí na osvíceného ředitele školy, tedy čerstvého šedesátníka, který učil kromě chemie i rodinnou výchovu, jejíž součástí byla sexuální výchova. Byl to půl roku, který mi dal hodně do života. Dokonce jsme se učili "zapínat si pásy" na nástavcích udělaných z košťat (ne, nepřipínaly jsme si je na sebe, měli jsme je na lavici). S holkami jsme pak ve sdílených hodinách sledovali porod a řeknu vám, když paní nastřihli, tak jsme všichni zběleli. Druhý půlrok se pak věnoval etice a vztahům. Na to, že se tehdy psal rok 1998 něco neuvěřitelného.

220

Odpovědět

Tohle video skvěle ukazuje, jak je pořád sexuální výchova pokrytecká, prudérní a zastaralá :)

391

Odpovědět

Walking - wanking? dobrý aleternativy :D

250

Odpovědět

celkom dobré :D

222

Odpovědět

Doufám, že bude i druhý díl: jak by to vypadalo, kdyby se v hodinách sexuální výchovy vyučovalo stejně jako na hodinách autoškoly :twisted:

1091

Odpovědět

Asi nic moc... fakt si nechci představovat jízdy s instruktorem... :(

1121

Odpovědět

+BullOverAsi by mi neprošlo dát sem odkaz na stránky kde něco takového je ;-)

271

Odpovědět

Keď uvidíte červenú, nič sa nedá robiť, musíte zastaviť. A motor podá dobrý výkon až keď sa dobre rozohreje. Keďže je v motore veľa pohyblivých súčastí, netreba zabúdať na kvalitné mazanie.

140

Odpovědět

:D

180