Benedict Cumberbatch a špatné dárky

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:7 576

Benedict Cumberbatch je tak úžasný herec, že zvládne okecat naprosto cokoliv. Napadl by vás ještě šílenější dárek? Sem s ním, ať zábava pokračuje. ;)

Přepis titulků

Ahoj, jsem Benedict Cumberbatch a mám pro vás lekci herectví s názvem "Falešné nadšení z dárku na ho*no". Lekce herectví s Benedictem Cumberbatchem První dárek. "Krásný papír, takový třpytivý! Schovám si ho k balení na příští rok, líbí se mi, jak šustí. Knížka! Ty miluju! Recepty do mikrovlnky pro jednoho. To je tak pragmatické, to potřebuju, vždycky udělám zbytečně jídlo pro dva. Moc děkuju, nerad plýtvám jídlem, zbytečně vyčerpáváme planetu, je to moc užitečné, nemám moc času na vaření, miluju ho, ale nemám čas, s mikrovlnkou si to ale užiju.

Pokud to jídlo bude vypadat jako to na obálce, je to bezva." Takže, podíval jsem se na název a zahrnul ho pozitivy. Nesnáším mikrovlnky, jídlo z nich je humus, sebere to všechnu chuť. Recepty možná dobré, ale pro jednoho? No tak! Chcete říct, že budu navždy sám? Udělejte z toho pozitivum, jak jsem ukázal. Můžete se mrknout i na cenu.

"Padesát korun? Neměl sis dělat škodu." Toto je druhý dárek. "Já se těším, je to tak měkké! Ne, no ne, vážně? Protože ponožek není nikdy dost! Tak užitečné a v mé oblíbené barvě! Ty z předloňska už jsem prošlapal. Dokonalá náhrada, jak jsi to věděl? To je tak milé, jak od ponožkové víly." To jsem trošku přehnal, ale vážně mám ponožky rád, trochu nadšení tam bylo. Nadšení ukážete třeba tím, že se zmenšíte. "To je tak super, děkuju moc!" Jako by vás ta vděčnost a úžasnost zasáhla v hloubi srdce. Budu ke své první lekci raději kritický, možná jsem to malinko přehnal, zkusím to trošku zjemnit.

"To jsi neměl, to je tak velké a těžké! No páni, jde to ztuha. Miluju dárky, co se těžko rozbalují, to napětí zvětšuje radost. Taky máš rád izolepu stejně jako já! Je úžasná, jak slepuje věci k sobě. No panečku! Pátý díl Řešení problémů v Excelu, to je úžasné! Navigace Wellingtonovým cyklem, na tom se vždycky zaseknu. Úžasné!

A nikoho kromě tebe by takový dárek nenapadl. A koukněte na to! Blbuvzdorné! Je k tomu i disketa, paráda! Je to fakt dobré, věděl jsi, že se mi to bude líbit, děkuju." Ve skutečnosti je to dobré do sběru, nebo jako zarážka do dveří, nebo s tím někoho praštit. A hrozně staré a nemoderní. Pro ty mladší z vás, toto je disketa. Ale zvládl jsem to na jedničku. "Teď už nebudu trpělivý, tak moc se těším! Jó, bezva! Taková neutrální barva, bude se hodit všude. Moc děkuju, že tě to napadlo, ta vlnitá textura tady, samo to stojí!

Nemůžu se dočkat, až ji zapálím." Někdy kratší a rychlejší je lepší, zbavte se dárku, co nejrychleji to jde. Než se vaše neupřímnost vydere na povrch, dárci to dojde a začne se omlouvat. Vždycky je ujistěte, že se vám to líbí. "Co to je? Konvička? To je unikát, nic podobného jsem ještě neviděl. To je zvláštní, miluju to! Je to konvička v konvičce? Cenovka? Ani jsem ji nezahlédl! Už je pryč! Takový štědrý dárek, ruční výroba, nádherné barvy, vyváží to hnusné zamračené počasí venku.

Je to konvička i se šálkem! Šetří to místo, je to elegantní a spolu s tou kuchařkou jsou to ekonomické dárky. A vydrží mi roky! Děkuju moc." Zase jsem to trochu přibarvil, ale aspoň vidíte výhody takové s*ačky. Má to praktické využití, je to konev s hrnkem a zapadá to do sebe, výhody jsou jasné, ale s*ačka je to pořád. "Je to dlouhá košile!

Taky mi připomíná sluníčko, ne jako ten dnešní den. Úžasné! Vyděsí to sousedy a každého udrží v odstupu. Dokonalé, líbí se mi ti tančící paňácové dole. Taková pestrost a energie! Mám si to obléct? No to ani za ho*no!" Na konci jsem to vzdal, někdy neškodí být upřímný. Ale zároveň musíte pamatovat, že do toho lidé vložili myšlenku, peníze asi ne, protože je to z akrylu a nejspíš pěkně hořlavé. Možná ze sekáče, protože to smrdí potem.

Pokud to nosil sám dárce, tak to hlavně nezmiňujte. Možná že i ta myšlenka byla: "Ku*va, nemám dárek, co mu dám? Třeba tohle, je to tak nevkusné, že by to mohl ocenit." Musíte to vyvážit, asi jako: "Jsi těhotná, nebo...?" Neodhadnete ničí úmysly. Vždycky to zkuste okecat. "Podívejme se, vypadáš skvěle! Celá jen záříš! Jsi těhotná? No páni!" Pamatujte, že měli myšlenku a v jejich dárku je záměr a využijte toho. Jsem Benedict Cumberbatch a to byla má lekce herectví pro The Hook.

Pokud chcete přidat své tipy, sem s nimi, ať zábava pokračuje. A veselé Vánoce!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D Beny je skvělý britský herec, ale tohle bylo trochu přenaný, ale pobavilo :D

00

Odpovědět

Osobně musím říct, že ponožek nemám nikdy dost :)

242

Odpovědět

nemam ho rad, strasne precenovany herec

732

Odpovědět

Nahodou jeden z nejlepsich. Je to tvuj nazor a ja ti svuj nenutim, ale skoro kazdy herec je precenovany no 😁

00

Odpovědět

Proc tady to video nebylo uz loni? Aspon by jsem vedel co jim mam rikat kdyz uz to po ctvrty byly ponozky:)

01