Bez rukou, bez nohou, bez starostí!

94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:8 832
Počet zobrazení:52 208

Krátké a velice působivé video o Nicku Vujicicovi - muži, který přišel na svět bez horních i dolních končetin, ale přesto se neustále usmívá a užívá si života. Video jsme přidali na žádost našeho partnera Loupak.cz. Díky za tip!

Komentáře (729)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A to za sebou tahá čůro nebo jak? Prostě nechápu..

00

Odpovědět

úžasně silné video, mám z toho husinu. Je pravda, že si kolikrát člověk neváží toho , co má. A když pak shlédne toto video, všechny problémy mu přijdou naprosto malicherné

00

Odpovědět

Je možné video stáhnout?

255

Odpovědět

Ano, máš pravdu, ztráta blízké osoby nebo zaměstnání, může být pro někoho stejně těžká jako nemít ruce a nohy. Myslím, že poslání tohoto videa a člověka je spíš v tom, že ať se děje v tvém životě cokoliv špatného, dá se to překonat. Všechno záleží jen na tom, jak se ty sám k tomu postavíš.

281

Odpovědět

Dosti silně soucítím s tělesně postiženými lidmi, je mi jich líto, a obdivuji je pro to, jak dokážou se svým handicapem bojovat. Ale co nenávidím je, když mi někdo řekne, že je kravina, když jsem smutný z toho, že jsem nezvládl zkoušku nebo mě opustila přítelkyně, kterou jsem miloval. Že si za chvíli najdu jinou holku. Že se mám podívat na toho člověka, který nemá končetiny, to že jsou pravé problémy, a ne to, co řeším já. Jsem přece zdravý. Ale to je velká chyba. Lidé si neuvědomují, že to, že je někdo zdravý, neznamená, že je automaticky šťastný. V žádném případě nechci zlehčovat postižení třeba člověka ve videu, ale je potřeba si uvědomit, že např. ztráta blízkého člověka nebo ztráta zaměstnání může být pro dotyčného člověka ještě horší, než je postižení pro p. Vujicice. Každý může být nešťastný a je nefér tvrdit, že nemít končetiny je "ten pravý problém".

3320

Odpovědět

On to netvrdi.

Premyslel si nad tim, ze muze mit problemy jako ty? Ale vidi je uplne jinak? :)

00

Odpovědět

To člověk jen kouká,co tyhle lidi dokážou a moc jim za to fandim.Je pravda,že si nevážíme toho co máme,pláčeme nad každou hlopostí.JÁ TĚM LIDEM ZÁVIDÍM,jejich nadhled,prostě jsou to bezvadný lidi,,,,,,my jsme bezohledný!!!!!!

260

Odpovědět

Už to proběhlo dávno mým životem a FB, ale teď musím.............promiň. Magdaléna

186

Odpovědět

Silný příběh k zamyšlení ... obdivuhodné.

231

Odpovědět

Video opět funkční.

181

Odpovědět

Bůh je opravdu všemohoucí diky mu za Nicka

210

Odpovědět

Petře vrat se do školy, Tvá spisovnost je víc než vtipná a Tvé názory na zblití...., jsi jednoduchý, promin

180

Odpovědět

paní Alenko Vašková, máte prosím ten email jak je Nick v brance? Jak pak promlouvá v sále k mladým lidem, kteří vesměs dojetím pláčou, že nemůže svou holku chytit za ruku a pohladit ji, moc bych toto video chtěla s českými titulky.. Je úžasné... Můžete li Vy nebo někdo jiný mi toto video zaslat byla bych štastná.., předem děkuji věrka, email veramisi@seznam.cz

181

Odpovědět

mohl by mi někdo sehnat toto video s českými titulky? Moc děkuji veramisi@seznam.cz

181

Odpovědět

Nejede to

181

Odpovědět

nefunguje

183

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)