David Mitchell – Kolik kuřat potřebuje KFCBig Fat Quiz

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:3 919
David Mitchell velmi podrobně popisuje, jak se mohlo stát, že v pobočkách KFC došla kuřata.

Přepis titulků

Je čas přivítat speciálního hosta. Je to finalistka soutěže Great British Bake Off, Kim-Joy. - Jak se ti daří? - Dobře. Cos nám přinesla? Vyrobila jsem meringue s vašimi obličeji. - Tedy vašimi podobiznami. - Tak jim je rozdej. Možná trochu moc štědrá velikost. Snad to zvládnu spořádat.

- Tak, to jsi ty. - Hele, fakt, jsem na tom malinkatej já. Noele, koukal jsi na Bake Off? To je úžasné! Říká se tomu pusinky, to víte, ne? - Fakt? - Jasně. Já Bake Off moderoval! - Chceš pár pikantních drbů, Jimmy? - No jistě. Když zbudou nějaké dorty, tak je občas Prue nosí domů prasatům. - Vážně?

- Pro prasata? Tak říká mně a Sandi. Ne, vážně má doma prasata. Dobře. Kim, máš pro nás otázku. Souvisí to s jídlem, že? - Ano, souvisí. - Tak do toho, jen se ptej. V každé sérii Bake Off se objeví nějaké ty jídelní katastrofy, ale čí katastrofa skončila v únoru telefonáty na policii, dopisy pro poslance a veřejnou omluvou v tisku?

Takže lidé psali poslancům… - Ale nesouvisí to s Bake Off. - Ne, to ne. - Jenom s jídlem. - Jasný, jo. Ano! - Dobře. - To vím. Dobrá, Richarde, Noele? - Nedostatek kuřat v KFC. - Davide, Michelle, co vy? V KFC došla kuřata.

- Vědělas o tom, Michelle? - Zní to jako americký problém. Mně to přišlo jako docela vtipná historka. Celé roky jim totiž kuřata dodávala jedna firma a nějaká jiná tvrdila, že to zvládne levněji. Ta první kvůli tomu propustila spoustu zaměstnanců a byla moc smutná. Ale ta druhá společnost to ani zdaleka nezvládla. Jako by si pomysleli: „Kolik kuřat tak potřebujete?

Jedno denně na každou pobočku?“ Přišel první den: „Tady máte kuře, bezva, dejte vědět, až bude potřeba další.“ „Potřebujeme další 4000 teď! I na každou další pobočku.“ A oni: „Neuvěřitelné! Musíme doručit nepředstavitelné kvantum kuřat na stovky míst. Jak to sakra uděláme? Dřív jsme vozili balíčky. Kuřata!

Kde se to shání?“ Okamžitě se to rozpadlo. Přišli s pěti kuřaty. „To je všechno. Víc jich v Tescu neměli. Nechte mě na pokoji.“ To je nejúplnější odpověď, jakou kdy kdo dal. - Claudie, Mo, máte to? - Jo, Mo to věděl. - V KFC došlo kuře. - Ano, přesně tak. Tak se podíváme na skóre. Richard a Noel mají s trochou štěstí 14.

David a Michelle 21 a Claudia s Moem vedou, mají 24. Vrátíme se po přestávce. Prosím potlesk pro Kim-Joy. Díky, Kim-Joy. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář