Blade Runner 2049

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:8 584

Film Blade Runner z roku 1982 se stal filmovou klasikou, ve které si zahrálo mnoho známých filmových tváří. Nyní přichází jeho pokračování. Bude tento film trhákem, nebo se z něj stane jen další neúspěšný sequel?

Přepis titulků

Každá civilizace byla vytvořena postradatelnou pracovní silou. Ale pouze já jí mohu vytvořit takové množství. Všechno nejlepší k narozeninám. Věci mají svůj pořádek. To je naším úkolem. Dohlížíme na pořádek. Svět je postaven na zdi, která odděluje druhy. Řekni jedné ze stran, že zeď neexistuje, a máš na krku válku.

Jsi policajt. Taky jsem jím byl. Byl jsem dobrej. Já vím. Co chceš? Chci ti položit pár otázek. Klíč k naší budoucnosti... se konečně objevil.

Přines mi to. Vědí, že tu jsi. Vždycky jsem ti říkala, že jsi zvláštní. Tvůj příběh ještě není u konce. Pořád zbývá prázdná stránka. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To bude super!

00

Odpovědět

Blade Runner je Alfa a Omega sci-fi filmu a dodneska nechapu, jak jsem mohl tak dlouho vahat, nez jsem si vubec pustil prvni dil (videno pred dvema lety v prodlouzene verzi). Trailer na dvojku a hlavne hudba, hlavne ta uzasna hudba a uz v ukazce dost viditelnych odkazu na puvodni snimek ve me vyvolal spoustu emoci a tak snad tomu bude i ve finalnim snimku.

11

Odpovědět

No už bylo načase, popravdě jsem si myslel že budou chtít zase udělat remake z toho původního a že to zase zmrví, naštěstí se ale rozhodli pro pokračování a to by nemuselo být tak špatné. :)

90

Odpovědět

Vidím tam spoustu referencí na současnou situaci ve světě a dost se sní ztotožnuji. Že by pár mocných lidí co se nenechává ovládat zafinacovalo tento film aby probudil nás?

29

Odpovědět

oficialni trailer s cz titulky je na utube uz asi 14 dni..

418

Odpovědět

No a co? Jako vážně. Pokud se trailer objeví na nějaké větší stránce (ať už jde o csfd nebo třeba nějakou kulturní sekci novin), vždy si vytvoří svoje titulky. Tak v čem je problém?

172

Odpovědět

Původní Blade Runner je v mém srdci těžkou kuttovní záležitostí a i když vím, že na něj tento film mít nikdy nebude, přesto doufám v rámci možností v důstojné pokračování.

102

Odpovědět

Zakázal by som robiť remake starých dobrých filmov, starými hercami a retardovanými scenáristami.

437

Odpovědět

Tohle není remake.

361

Odpovědět

Snívajú androidi o elektrických ovečkách..?

190

Odpovědět

Spíš bych řekl, že před spaním počítají Cheetah roboty.

41

Odpovědět

+SeSoSiAndroidy možná zase spadnuté aplikace

13

Odpovědět

Asi spíš o elektrických vibrátorech...

00