Britney Spears u Weird Ala

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:404
Počet zobrazení:5 504

Tentokrát jde rovnou o dvojitý rozhovor. Náš moderátor Weird Al Yankovic dnes posadí do studia Britney Spears a Justina Timberlakea. Sami uvidíte, co na sebe celebrity prozradí.

Přepis titulků

Ahoj, tady Al. Vítejte zpět u Al TV. Nastal čas na další úžasné interview s celebritou, kterou je jedna z mých blízkých přítelkyň v hudebním průmyslu. Bohužel kvůli konfliktu v plánování tu nemůže být osobně, ale máme ten druhý nejlepší způsob, bude tu živě přes satelit. Dámy a pánové, prosím přívítejte mou blízkou přítelkyni, Whitney Spears. Britney. Každopádně jsi velmi atraktivní žena, považuješ se za nádhernou?

Strašně moc nádherná, božínku. Jeden můj přítel mi říkal, že by klidně snědl hromadu palačinek s javorovým sirupem přímo z tvé zadnice. Hodně lidí o mně takhle z nějakého důvodu uvažuje a je to velmi lichotivé a sladké. Vidíš se spíše jako seriózní autorka textů, nebo jako bezduchý android naprogramovaný na zničení světa? Možná jsem kombinace obojího, já nevím. Kdy jsi naposledy měla nezvladatelný průjem?

Asi před rokem. Dobrá, pojďme si trochu promluvit o tvém posledním albu. O tom se nemůžeme bavit, jsem z toho vážně nervózní. O tom se nemůžeme bavit. Dobrá, tak se tedy pojďme bavit o mém novém albu. Tak co si o něm myslíš? - Úžasné. - Díky. Britney, vytrvej v procvičování a za pár let, kdo ví?

Třeba budeš skoro tak dobrá jako já. To, že jsi to vůbec řekl, je pro mě ohromující. Ale přímo teď pro tebe mám velké překvapení. Mám přímo zde, v Al TV studiu, zvláštního hosta. Myslím, že ho poznáš. Vypadá povědomě? To je Michael Jackson. Skoro. Je to Justin Timberlake. Však víš, tvůj bývalý přítel?

Justina jsem pozval proto, že ho znám už nějakou dobu a měl dost dlouhou chvilku na rozmyšlení. Justine, nechceš nám teď něco říct? Jo, myslím, že ano. Myslím, že ano. No? Co třeba? Třeba to, že tě miluju. Vidíš, Britney? Pořád tě miluje. - Po takové době...

- Ne. Co? Jak to myslíš? Počkej chvíli. Říkáš, že miluješ Britney, nebo mě? Tebe. Justine, musím ti říct, chlape, že mě tak trochu děsíš. Jsem velmi děsivý. Neboj se, neměj strach. Jsem velmi děsivý. Jo, všimnul jsem si.

No když už vás oba máme ve stejném pořadu, je tu něco, co bys chtěl říct Britney? Mám rád její styl a Complicated byla super písnička. Ta je podle mě od Avril Lavigne. Ona byla náš minulý host. Justine, máš tu něco na... Britney, jsi stále s námi? Hleděla jsem do prázdna, dobrá.

Došel nám čas. Britney, děkuji mnohokrát, že jsi tu byla s námi. Doufám, že se tu zase brzy uvidíme. Mám pocit, že bych tě měla obejmout. Dobrá. Tak. Britney Spears, dámy a pánové, Britney Spears. Ty jsi tu pořád.

Jasně. Takže čím se rád bavíš? Rád se plížím do kina a dívám se na filmy, znáš to. Bez placení? - Jo. - To je milé. Justine. Máš nějaké životní motto?

Myslím si, že když se do něčeho pustíš a dáš do toho stopadesát procent, můžeš čekat, že se ti sto vrátí. Ale to pak ztratíš padesát procent. To je ale blbé motto. - Já jen... chci říct... - Tvoje motto stojí za prd! Teď když je Britney pryč, řekni nám, jaká doopravdy je? Jsou velké. Jsou větší než velké.

Cože? Jsou velké. Jsou obrovské, kolosální. Jsem tak trochu uražen. Jak takhle můžeš ženu objektivizovat? Jak by se ti líbilo, kdybychom začali mluvit o tvém... však víš. Je velký.

Je fakt velký. Ach jo, Justine, musíme končit. Velký. Díky, žes přišel. A co Lance Bass? Je to jako balíček první pomoci. Však víš. Jo, to jsem si myslel.

Za chvíli jsme zpět. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A přeložíte i tu část s Avril, prosím ? :)

190

Odpovědět

No, do konce to nedokoukám. :D

197

Odpovědět

překvapivě docela zábavné. Mnohem lepší jak Eminem.

211

Odpovědět

Nuda, nuda, nuda. Trapnost, trapnost, trapnost.

2014

Odpovědět

Nelíbí :/

1912

Odpovědět

Mě tenhle typ humoru taky většinou nic neříká, přesto jsem se u Ala jsem se smál

220

Odpovědět

Přijde mi to jak kdyby si tam jen liboval ve svém egoismu ... tohle mě fakt nebere... prostě mám pocit, že by to stvořil kdekdo komu by se zachtělo ...

1910

Odpovědět

AL je prostě týpek ... =D

190

Odpovědět

příjde mi to takový hluchý

193

Odpovědět

Cajk :) ale v té HQ kvalitě to tak nevyzní směšně jako když to je LQ na youtube.Nevím proč, ale je to tak. Možná je to dobou. Kdysi to bylo super :)

212

Odpovědět

kdybych já natočil takovouhle věc,styděl bych se to upluadnout na youtube jak je to trapný

208

Odpovědět

Tento způsob humoru zdá se mi poněkud nešťastný. :-) Alovy parodie můžu, ale tohle mi přijde jako hrozná trapárna. Navíc působí dost křečovitě.

197

Odpovědět

urrrá konecne...

191

Odpovědět

XD

181

Odpovědět

big... :D lol

180

Další