Pes v obchoděChad Vader (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:3 796

O tom, že noční směna není žádný med, se přesvědčíme v dnešní epizodě, kde se mimo jiné Chad pokusí chytit nebezpečného psa, který si volně běhá po obchodě. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Promiňte, kde tu máte živá kuřata? - Tento předmět neprodáváme. - Našel jsem nějaká mražená... ale ty mi u voodoo rituálu budou k ničemu. Tento předmět neprodáváme. - Ale kde je máme? - Už jsem vám říkal, že nemáme živá kuřata! Vypadá to tu snad jako kurník? Neptejte se mě, kde jsou, protože nejsou tady! Jste zlý a sprostý muž a nelíbilo se mi, jak jste na mě křičel...

a vůbec mě nezajímalo, jak jste na mě útočil těmi svými slovy. - Lorde Vadere, rychle! V obchodě běhá úplně volně pes! - Pes? CHAD VADER VEDOUCÍ NOČNÍ SMĚNY Chci tu psovitou šelmu okamžitě polapit. Živou! Pokud to bude možné. Veliteli Wickstrome, vezměte si svou eskadru a najděte toho psa. Bez něj se nevracejte. Ehm...

Neměl bych opouštět pokladnu. Randyho rozkazy. Říká, že se pak toulám. Musím jít vyčistit septik. Dobrá. Teď vezmu svou eskadru... a půjdu najít toho psa. Na, pejsku. Pejsku.... Nemohu uvěřit, že půjdeš s Clintem na rande.

Proč zrovna on? Proč bys to... Hej... Mohl bys? Dala ti kopačky, že jo? - Jak jsi to... - My dva máme hodně společného... Chade. Kdysi jsem býval vedoucím denní směny tady v Empire Marketu. Pak ze mě udělali vedoucího noční směny.

Přesně jako z tebe. Brzy poté se u mě začaly objevovat nějaké menší problémy. A teď... - je s mým životem konec. - Měl bych se vrátit dovnitř... Chade... nemusí to být takhle. Vždycky máš na vybranou. Pokud teda nejsi já.

Ušetřil jste hodně. Jo, to říkáte vždycky. A vy vždycky hodně ušetříte. - Neviděl jsi... - Lorde Vadere, může něco cestovat rychleji než rychlostí světla? Ne, už jsem ti to říkal. Nic není rychlejší než světlo. Tak to potom rychlost světla vyhrává. Ano, jasně.

Viděl jsi velitele Wickstroma? Nemůžu ho chytit, Lorde Vadere! - Ten pes? - Chci toho psa. Žádné výmluvy! Je moc rychlý! Evidentně jsem jediný, kdo tady něco zmůže. Za tohle jsi nezaplatil! Okamžitě se vrať! A mám tě. Mám tě.

Hej, Chade, tys chytil toho psa. Jak se vůbec toto stvoření dostalo do tohoto zařízení? No, je to můj pes. Dobré ráno, Chade. Podívej se na můj krk. Podívej se na něj! - Chade, musíme si promluvit. - Navrať mi denní směnu, Randy. Neuvědomuješ si, jakou silou vládnu. Společně můžeme vládnout Empire Marketu jako hlavní vedoucí a vedoucí denní směny.

No tak, Chade, měl jsi krušnou první noc. - Pojďme do mojí kanceláře a... - Připoj se ke mně nebo zhyneš! - To myslíš vážně, Chade? - Ne. Vrať mi prosím denní směnu. - Tohle je hloupost. - Hloupost?! Jak se opovažuješ? Tomuto obchodu jsem obětoval všechno. Na ničem jiném mi nezáleží a dostane se mi za to jen zrady a pohrdání.

Vypadá to, že už tu pro mě nic nezbylo. Dávám výpověď. No tak, Chade. Sbohem. Překlad: B-hold www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mne aninejde zobrazit ten prehravac nemohol by to niekto znova nahodit? ...robi mi to zatial iba na tejto epizode

181

Odpovědět

Empire market strikes back:D

180

Odpovědět

Chade...neodcháázej..! :)

180

Odpovědět

mam firefox a titulky nejdou jako vetsinou tomu rozumim ale par dulezitych slovicek vypadava... tak mi pomozte s temi titulky :D...

180

Odpovědět

me taky nejdou titulky jednoho krasneho dne mi prestali chodit :D

180

Odpovědět

titulky v opere nefakaj, jeste vcera bylo vse ok

180

Odpovědět

:( doufám že Chad vrátí úder :D

180

Odpovědět

uaaa co bude dal ??

180

Odpovědět

Uš těšim aš se vrátí a vedoucí denní směny pozná temnou stranu.... :))) tenhle seriál je fakt goooooood.

180

Odpovědět

taky si rikam ale nebo jak koukal na tu svou vysnenou holku )uchylacek( trosku xD

180

Odpovědět

podle mě se taky vrátí, přece by neprohrál!

180

Odpovědět

To je jasný že se vrátí =D a pomstí se nějak tomu ubožákovi =D

180

Odpovědět

Safra.... mno to jsem zvědav co se z toho vyklube ještě :)

180

Odpovědět

kazdym dielom lepsie! mozem len typovat, dufam, ze sa zamestna na poziarnej stanici, to by bola supa :-)

180

Odpovědět

Dalšííííííííííí at víme jak to sním dopadne :D

180

Další