Chris O'Dowd u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 584
Počet zobrazení:15 944

Posledně jsme tu měli Conanův rozhovor s Bradleym Cooperem a na něj dnes přímo navážeme. Hned po Bradleym se totiž v ten samý den zastavil u Conana na pokec i Chris O'Dowd, kterého bude většina z vás zřejmě znát hlavně díky roli ajťáka Roye v seriálu IT Crowd. Rozhovor je to opět zábavný a sami uvidíte, že někdy stačí říct jednu větu a srazíte do kolen i samotného moderátora. :-) Rozhovor se bude točit mimo jiné kolem Chrisova irského původu a jeho rodiny, ale především kolem nového filmu Ženy sobě, ve kterém hraje Chris jednu z hlavních rolí. Tato komedie dorazí do českých kin už 7. července a podle ohlasů ze zahraničních serverů (na Rottentomatoes.com má aktuálně hodnocení 90 %) bude zřejmě stát i za návštěvu kina. ;-) Tento rozhovor se uskutečnil 18. května 2011.

Přepis titulků

- Chrisi, jsem rád, že jsi přišel. - S radostí. Blahopřeju ti. Film Ženy sobě je velkým hitem a ty v něm máš velkou roli a exceluješ v ní. - Díky. - A říkají, že jsi další mužská hvězda Hollywoodu. Jak to na tebe působí? Děkuju tomu jednotlivci. - A důkaz tu teď slyšíš. - Jo, jsem rád, že přišla máma. Ne, je to...

Je to vzrušující, i když mi to přijde trochu absurdní. - Jasně. - Myšlenka toho, že mě lidé... To, že mě ženy shledávají atraktivním, je pro mě novin... - Je to divný, že jo? - Jo. - Takže jsi tuhle zkušenost dřív neměl? - Je to čerstvé, Conane. Je to čerstvé. Nikdy jsem to nezažil. A zrovna v týdnu, kdy si říkám: "Dobrá, pro jednou si můžu připadat jako poměrně přitažlivá lidská bytost," tu sedím s Bradleym Cooperem, takže...

- Vyřadil tě ze hry. - Najednou se cítím jako hastroš. Jak myslíš, že je mně? Já tu musím sedět s váma oběma. Takže ty jsi Ir. - Z jaké části Irska pocházíš? - Z místa zvaného Roscommon, což je... Odtamtud přijela většina našeho publika. Nemáš tušení, jak známý je Conan v Roscommonu.

Musím ti říct, že jsem řekl mámě, že tu budu. Teď uvidíš, jak známej tam Conan O'Brien je. Řekl jsem mámě, že sem jdu... a ona se zeptala: "To jako Barbar Conan?" Takže... Je to malé městečko, ale vážně moc pěkné. Pověz mi něco o svém dětství. V Irsku je zvykem mít početnou rodinu. Já jsem ze šesti dětí.

- Měl jsi hodně sourozenců? - Nás je šestnáct. To jsem si vymyslel. Tohle lidi akorát naštve. - To je rozčilí. - Tamhle se jedna paní pozvracela. Ne, je nás pět a já jsem nejmladší... - To musí být těžké. - Není to sranda. Mám tři starší sestry, které... když to řeknu na rovinu, tak mě mučily.

- Mučily mě... - Co ti dělaly? Dost... Udělaly... Udělaly jednu věc, kdy mě vzbudily hodně pozdě do školy, abych se nestihnul nasnídat ani osprchovat a tak dále. Pak jsem přišel do školy a omlouval jsem se a postřehl jsem, že se mi ostatní trochu smějí.

Tak jsem šel na záchod a zjistil jsem, že mě ve spánku nalíčily. - To ti sestry udělaly? - Jo. A aby to bylo ještě horší, nalíčily mě jen tak jemně. Chápeš? Takže jsem měl jen trochu napudrované tváře a černě vytažené oči.

Aby to vyvolalo dojem, že to byla moje dobrovolná volba. A já... Prostě jsem nepůsobil... jako přiteplený kluk, ale spíš jako svůdný hošíček. Zkoušels jim to někdy vrátit? Zkoušel ses jim pomstít? Bože můj... Se ségrou, která je mi věkem nejbližší...

spolu válčíme už roky. A já jsem nebyl zrovna nejbystřejší, takže když jsme si jednou pořídili novou sedačku, celou jsem ji počmáral. A abych ji dostal do maléru a vypadalo to, že to udělala ona, jsem se za ni na konci mého díla podepsal. Takže to bylo jako: "Tohle udělala Jenny."

Myslel jsem si, že si rodiče řeknou: "To by nás zajímalo, co se tady stalo." A který zločinec se na místě činu podepisuje? Vypadalo to aspoň jako její pravý podpis? - Ne... - Udělal jsi jí hrubku ve jméně? Nejspíš jsem na konec ještě napsal: "Chris vás pozdravuje." To mi moc nevyšlo, takže takhle to bylo... A když jsem se snažil na někoho něco svést, jedna z nich mě držela na zemi - tohle jsou mé sestry - jedna z nich mě držela a druhá mě lechtala, dokud jsem se nerozesmál.

- A pak mi ta druhá plivla do pusy. - Bože můj. - Tohle může napadnout jedině Iry. - Jo. - Tohle nám jde asi nejlíp. - Máme na to monopol. - To jo. - Přišel náš čas. Teď...

S Kristen Wiig, která s tebou v tom filmu hraje, máte skvělou chemii. - Vážně jste si sedli. - Je skvělá. Je vidět, že si spolu skvěle rozumíte. Taky tam spolu máte postelovou scénu. - Jo. - Nerad bych něco prozradil, ale byl jsi z toho nervózní? Jo, já jsem ještě nikdy... Tys to musel zažít už tisíckrát. Počkat, to bylo na něj, nebo na mě? - Mluvil na Andyho.

Jo. - Dobře. Jestli myslíš v Létě k nepřežití, tak jo. Já jsem s tím neměl zatím žádnou zkušenost. A byl to Kristenin film, takže jsem musel splnit svůj úkol, ale přišlo mi... Přišlo mi to divný, protože ona je profesionálka. Je to výborná herečka a v tom filmu to dokazuje. Ale trvala na tom, že... Nevím, jestli chtěla, aby to bylo jednodušší nebo realističtější, ale chtěla, abychom to spolu doopravdy dělali...

- To jste vážně měli sex? - Abych ji penetroval. Kristepane! A... A samozřejmě, že když... Už jsem to párkrát říkal, ale teď to myslím vážně. Tahle show bude stažená z vysílání. Už ji nikdy... Jestli se teď díváte, tak jste někde ukradli kopii.

- Protože vy s Bradleym jste neskuteční. - Nehodlám tady sedět a lhát. Jdeme si pustit ukázku. Pustíme si ji hned teď. Chceš k ní něco říct? V téhle scéně spolu ty a Kristen... Tvá postava... Sklapni, Andy. Mně se jen líbilo, jak říkal, že na tom trvala. Mimochodem, mně to přišlo divné stejně jako tobě. Ale byl jsem prostě týmový hráč.

Když se musím někam dostat... Jo! Po téhle show nezbyde ani transkript. U soudu nebudou žádné důkazy o tom, že jsme existovali. Pojďme si pustit ukázku z filmu Ženy sobě. Na svatbě by se lidi měli bavit. Víš, co bych chtěl na svý svatbě? Chtěl bych, aby byli všichni uvolněný. Chtěl bych, aby byla jako karneval.

Lidi by... vyhrávali ceny za uhodnutí nevěstiny váhy. - A mohla bys házet lidi do vody. - Jo. Pak ještě sloni a ženich by mohl chodit po tenkém provazu. Ale ty z toho děláš cirkusovou svatbu. Ta je úplně jiná... Nepochopilas to.

Skvělá práce. Ženy sobě jsou už teď v kinech. Chris O'Dowd. Moc mě těšilo. Zase se zastav. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

rozhovor se uskutecnil 18.5. 2011 a film dorazi az ted?? wtf?

a jinak proc nemluvili o it crowd jeho nejlepsi role :D

11

Odpovědět

Co to mělo byt v 0:03? Conan zkoušel High five? :-D

20

Odpovědět

myslim ze nepovedal v jednej vete ze su to naše časy (its our times) , ale its sad times - smutné časy.......či ?

00

Odpovědět

"Abych ji penetroval"... tam jsem spustil pláč :D 10*

320

Odpovědět

Teda, vždycky jsem si myslel, že IT Crowd je vtipná jenom kvůli scénaáři, ale koukám, že Chris je vtipnej sám od sebe.

340

Odpovědět

Chris je borec ;)

310

Odpovědět

Viděl jsem film a teda nic moc...

1912

Odpovědět

Skvělé! 10* Jinak nemám co říct...

240

Odpovědět

Jeden z nejlepších rozhovorů

231

Odpovědět

davam 10 abych vybalancoval toho magora

212

Odpovědět

Ten konec kdy řešili tu postelovou scénu to mě dostalo do kolen :D Hlavně ten konec :D

240

Odpovědět

Love it!! Normalni prirozenej clovek:)

220

Odpovědět

To jsem snad ještě neviděl, takhle rozsekanýho Conana :-))

Jinak děkuji za video, talk show (a zvláště ty s Conanem) jsou ta nejlepší věc na tomhle serveru a jsem rád, že i čeští diváci si mohou tyhle skvělé, u nás nevysílané pořady dopřát!

232

Odpovědět

Maggor to jsi napsal krásně :)

182

Odpovědět

6 - conan to docela zmršil ...

2025

Další