Chris Pratt u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:590
Počet zobrazení:12 793

Jméno dnešního hosta asi mnohým z vás nic neřekne, ale i přesto vám doporučuji, abyste se na toto video podívali. Chris Pratt je totiž skvělý komediální herec a bavič. Září především v u nás takřka neznámém seriálu Parks and Recreation, který všem vřele doporučuji. I přes ne příliš povedenou 1. řadu jde totiž o jeden z nejlepších komediálních seriálů současnosti, který potěší především fandy Kanclu, Takové moderní rodinky a dalších seriálů točených mockumentary stylem.

V dnešním rozhovoru bude řeč o Chrisově dřívější práci a nakupování z teleshoppingu. Navíc se můžete těšit na vtipnou ukázku z filmu Moneyball, který si odbude premiéru v českých kinech 1. prosince. Přeji příjemnou zábavu.

Tento rozhovor se vysílal 21. září 2011.

Přepis titulků

- Chrisi, rád tě zase vidím. - Nápodobně. Včera jsem viděl tvůj film Moneyball a byla to bomba. Je to úžasný film. - Díky. - Tobě se teď daří. Parks and Recreation. Všechno ti vychází. A dneska jsem si o tobě něco zjišťoval a dozvěděl jsem se, že jsi dřív dělal číšníka, ne v jen tak ledajaké restauraci, - ale v samotné Bubba Gump Shrimp Company.

- To máš recht, že to není ledajaká restaurace. Dost možná nejlepší restaurace na světě. Vážně? Jo. Byli jste už někdy v Bubba Gump Shrimp Company? Vidíš? Já se přiznám, že jsem tam nikdy nejedl, i když jsem slyšel samou chválu. Někdy tě tam vezmu. Je to skvělý místo pro práci. Skvělé místo pro jídlo. Asi moje nejoblíbenější korporace na celém světě.

- Fakt. - Za tohle ti platěj? Ne, to ne. Je to tam skvělý. Na stole máš ceduli, kterou ukážeš, když něco potřebuješ. Do 30 vteřin je u tebe pingl. - Vyhoví ti a ty můžeš... - To je úžasný. - Je to fakt skvělej nápad. - Proč to nemaj všude? - Měli by. - Muselo to být vyčerpávající. To teda bylo, ale makal jsem jen asi 15 hodin týdně, protože jsem měl dost nízký výdaje.

Bydlel jsme s kámošema v dodávce. Je to tak. A bylo to fakt boží. Dělali dobrý jídlo, což se šiklo, protože jsem jedl jen tam. Takže jsi chodil na jídlo jen do Bubba Gump? No jo. Polovina zákazníků ani nesní všechno, co si objedná, takže stačí... Takže chceš říct...

Chceš říct, že jsi dojídal zbytky? - Z cizích talířů? - Jo. Vážně? Jo, fakt. Dělaj tam krevety. Lidi neohmatávaj každou krevetu. - Jednu si vezmou a strčej do pusy. - Já je ohmatávám. Je to můj rituál. Musím si sáhnout na všechny. A pak se výhružně podívám na číšníky. "Sice už jsem plnej, ale..."

Takže ty sis... Vyhlížel sis předem oběti? - "Tamhle to vypadá dobře." - Já jsem... Já jsem... Já jsem lidem doporučoval to, na co jsem měl chuť. Fakt. Ne, vážně. Je to tak. Když jsem odešel z Maui, dělal jsem číšníka v Beverly Hills a... Tam je taky spousta podniků, kde skvěle vařej.

Dělal jsem na místě, kde dělali kilovej... Ne, ne, 800gramovej Porterhouse steak. Vždycky přišla stařenka a ptala se: "Co byste mi doporučil?" "Porterhouse, zlato!" "Dejte si Porterhouse. Není tak velkej, jak vypadá." "Já chci jenom salát." - "Chci si dát jenom salát." - "Salát dostanete jako přílohu." "Taky si k tomu můžete vzít ještě kuřecí křidýlka."

"Já vám to zařídím." - "Mám slabé srdce." - "Ne." - "Nemůžu jíst tolik masa." - "Jen si párkrát kousněte..." - Takže jsi stařenkám doporučoval obří steak? - Ano. - A ony si párkrát ždibly? - Daly si pár soust, já počkal v rohu... a sledoval jsem... "Nevypadala moc hladově." Trval jsi i na specifické teplotě?

"Hodně propečený!" "Být vámi tak beru radši středně." Jo. - Jo... - Každopádně se rád najíš. - To rozhodně. - Chci ti složit poklonu, protože v Moneyballu jsi ve skvělé kondici. A hraješ tam baseballistu. Tak jsem se chtěl zeptat, jak ses dostal do kondice na Moneyball? Musel jsem shodit snad tunu... Prostě jsem jen tak posiloval s trenérem.

Běhal jsem. Pořídil jsem si věcičku jménem Hiphopové břišáky. Na DVD. Co to je? Myslím, že už jsem o Hiphopových břišákách slyšel. Hiphopový břišáky... Pokud chcete parádní břišáky, ale nechce se vám válet po zemi, musíte dělat takový úžasný taneční cviky... s chlapem jménem Shaun T.

On je prostě... Je to skvělý. Fakt je to sranda. Oblíbil jsem si to. Dělal jsem ty cviky každej den, spolu s dalšíma věcma. Takže zapneš hudbu a Shaun T předvádí nějaký taneční pohyby? Jo, takhle. Musíš zatnout břicho. To je důležitý. Zvedneš boky a zatneš, jako bys chtěl dělat sedy-lehy. A pak musíš dělat... Nějak takhle.

Přidáme. Vážně? To bylo úžasný. Musíš to pořád dělat a... - Rád bych se to naučil. - Pořádně zatni břicho. - Dělám to správně? - Sotva popadám dech, a to jsem cvičil jen chvilku. - Mě to teď bolí. - Jo. Správně, zatnout...

Fíha! Máš slušný břišáky. Ne, to je jen kabel od mikrofonu. Dobře. Jak jsi vůbec Hiphopový břišáky objevil? Koupil jsem to v teleshoppingu. Mám tyhle věci rád. Obzvlášť, když jsem točil Moneyball, manželka byla mimo město... takže jsem... celou noc nakupoval všechny možný kraviny.

- Víš co, prostě jsem... - Co dalšího sis objednal? Řekni mi nějakej příklad. Zmizichlup - systém na odstraňování chlupů. Musíte třít chlupy... - Nezabralo? - Ne, je to k ničemu. Co dál? Nebeský polštář Sobakawa. Cože?

- Pyžamodžíny. - To je ten polštář, co nerozbije ani vajíčka... Co jsou pyžamodžíny? Prostě džíny, ve kterejch můžeš spát. Jsou dělaný z... pružnýho pyžamovýho materiálu. - Proč by někdo chtěl spát v džínách? - Cože? Posloucháš se teď vůbec? Copak to nechápeš? Za něco takovýho bych klidně zaplatil 90 dolarů.

Nic moc dalšího jsem nekupoval. Často neměli velikost 40, kterou jsem tehdy potřeboval. - Jasně. - Takže jsem si koupil pyžamodžíny. - Nevím, co dál. - Teď je chci taky. Jen si je pořiď. Myslím, že ti daj nějaký zdarma jen za to, že jsem je tu zmínil. Dneska jsme vyjmenovali spoustu produktů. Takže zítra očekávám krabici krevet... - Taky ten program na břišáky...

- Jo, Shaun T. Shaune T, jestli se teď díváš, tak ti děkuju. Jsi seriózní... a pozitivní člověk. Vždycky jsem se těšil na další posilovací lekci. Myslím to vážně. Jsi ve svém oboru vážně třída. Díky. Dobře, to je fajn, ale myslím, že se nedívá. Máme tu ukázku z Moneyballu. Nerad bych zapomněl. Skvělé obsazení.

Hraješ tam ty, Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman. Má to skvělý příběh. Knížka se mi hrozně líbila a těšil jsem se na film, který předčil má očekávání. Hraješ v něm baseballistu, v jehož kariéře nastane velký zlom. Nejsem si jistej, kterou scénu uvidíme. Jo, hraju tam Scotta Hatteberga, což je... - Opravdovej hráč. - Opravdovej hráč, kterej si v roce 2003 vykloubil loket a myslel si, že už si nezahraje a nemá v baseballu budoucnost.

Billy Beane mu nabídne post v týmu, - ale musí se naučit hrát metaře. - Předtím byl chytač. - Byl chytač, ale musí změnit pozici. - Tady je ukázka z filmu Moneyball. Scotty H. - Jak je, DJi? - Hotová mašina. Jak se ti líbí na první metě, kámo? Zvykám si. Není to zlý. Je to sice velká změna, ale začínám z toho mít dobrej pocit.

- Jo? - Jo. Čeho se nejvíc bojíš? Toho, že na mě poletí míč. Ten se poved. Ne, vážně. Z čeho máš strach? Ne, vážně, z tohohle. No nic, držím ti palce! Seriál Park and Recreation se vrací na obrazovky zítra ve 20:30 na NBC. Moneyball jde do kin v pátek.

Zajděte na něj. Chris Pratt, skvělý jako vždy. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělej rozhovor.Po strážcích galaxie jeho sláva stoupla,tak by to chtělo ještě nějákej aktuálnější rozhovor s nim :-)

20

Odpovědět

Joooo, taky prosím spíš o překlad rozhovoru s Jimem ;) a nezlobila bych se ani za Ryana Goslinga ;)

200

Odpovědět

Najvtipnejsia scena z filmu moneyball bola prave ta ktoru ukazovali potom tam uz skoro nic vtipneho nebolo..inak skvela sportova drama.

190

Odpovědět

prosím přeložte rozhovor Jima Parsona :)

192

Odpovědět

Jé nechtěli byste raději přeložit rozhovor Jim Parsona, který sedí vedle? :)

203

Odpovědět

v pohodicke rozhovor, ale CHCEM craiga fergusona!!! :D diky

194

Odpovědět

řetězec restaurací se opravdu jmenuje Bubba Gump Shrimp ;)

180

Odpovědět

ne, to je jen kabel od mikrofonu. Boze ja chcem vidiet sheldona u conana !!! :D

192

Odpovědět

Shepo: To je ten problém. Parks and Recs bohužel snad nikdo nepřekládá.

180

Odpovědět

Můžete sem dát kde najdu ten seriál? Ideálně kde jsou i titulky. Prosím, prosím.

180

Odpovědět

2Kruťa:
BugHer0 17:03 - 20.11.2011

Než začnete psát, ať přeložím rozhovor s Jimem Parsonsem, tak vám musím říct, že to mám v plánu, ale Chris byl v téhle epizodě mnohem vtipnější než Jim. :-)

191

Odpovědět

peco, Ironhearted: tuším že rozhovor s Jimem tu už přeložený je

180

Odpovědět

Super rozhovor :) jen jsem nekdy nepoznal jestli to co rekl mysli nebo nemysli vazne :-D

190

Odpovědět

Conana moc v lásce nemám, ale tenhle rozhovor neměl chybu!!:) Nehrál náhodou Chris v seriálu Everwood??

180

Odpovědět

Nejde oto aby bol ten rozhovor vtipný napríklad taký Dexter nebolo to ako niektoré rozhovory s ludmi ktorých ani nepoznám pri ktorých som sa dobre pobavil ale proste Dexter je zaujimavý a už len preto tomu dám vysoké číslo takže preložte aj Sheldona

183

Další