Clarkův domov důchodců

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:529
Počet zobrazení:4 579

Znáte ta videa z YouTube, kde je jeden dlouhatánský, několikaminutový záběr bez střihu, ve kterém se vystřídá spousta lidí? Důchodci z Clarkova domova důchodců to zase posunuli o úroveň výš. Co na tom, že synchronizace s písničkou jim nejde zrovna nejlépe a že strnulé taneční pohyby mají k Horečce sobotní noci daleko, člověk aby se na to stáří snad těšil. Hudba: Michael Bublé - Feeling Good.

Přepis titulků

CLARKŮV DOMOV DŮCHODCŮ Jako ptáci létající vysoko, už víš, jak se cítím. Jako slunce na obloze, už víš, jak se cítím. Jako vanoucí vánek, už víš, jak se cítím. Začíná nový úsvit, nový den, začíná nový život pro mě.

A cítím se... dobře. Cítím se skvěle. Jako ryba ve vodě, už víš, jak se cítím. Jako divoká řeka, ty víš, jak se cítím.

Jako květ na stromu, už víš, jak se cítím. Začíná nový úsvit, nový den, začíná nový život pro mě... A cítím se dobře. Jako vážka na slunci, už víš, co tím přece myslím. Motýli si užívají, už víš, co tím chci říct. Poklidně usínat, když končí den, to tím chci říct. A tenhle starý svět se stává novým a odvážným světem pro mě...

Pro mě! Hvězdy blednou před tvou září, tak se cítím. Jako vůně borovice, tak se cítím. Svoboda je má, už vím, jaký to je pocit. Začíná nový úsvit, nový den, začíná nový život. Začíná nový úsvit, nový den, začíná nový život.

Začíná nový úsvit, nový den, začíná nový život... Pro mě! A cítím se... dobře. Cítím se dobře. Cítím se tak dobře. Cítím se tak dobře. Překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty kráso, to je domov důchodců!:D:D

180

Odpovědět

Drsný .. ale kolik z nich ještě žije ?

183

Odpovědět

A za 50 let tam budou LAN párty :D

180

Odpovědět

Tvl.... Domov důchodců pro vysloužilé zamestnance googlu

180

Odpovědět

ja nechcem byt stary... :(

182

Odpovědět

1:56 - Motýli ne motýly

183

Odpovědět

rainy: Já vocas se hlásím, nedal jsem žádné hodnocení, ale kdybych hodnotit měl, tak dám tak 5 možná 6, prostě proto, že mě to nebavilo, nápad je to hezký, ale nudilo mě to. Každý máme holt jiný pohled.

181

Odpovědět

Drsnýýýý, až budu starej tak chci taky do takovýho starobince :D...co to kecám, já už budu dávno pod drnem hltat červy, když mám povinný odchod do důchodu v 72 letech :)

180

Odpovědět

Jako mohli si s tím vyhrát víc, ale nadruhou stranu chápu, že to chtěli udělat co nejrychleji, aby jim tam někdo nekleknul uprostřed natáčení :D

1812

Odpovědět

tady je pravej důkaz toho že starý lidi ještě nepatřej do šrotu. tady je v nich vidět že i když maj starý těla, pořát v nich maj života na rozdávání :D

180

Odpovědět

jednoduše super

180

Odpovědět

Nějakej luxus tam mají ne? Tj domov důchodců pro boháče nebo je to v US běžný?

182

Odpovědět

Myslim ze to maju tam take lebo vsetci vyrastali v dobre takeho stylu tak aby ked uz odchadzaju tak aby sa citili tak dobre ako aj v detstve ale len asi :)

180

Odpovědět

Jak je možné, že to nemá hodnocení 10 ?
Mohl by mi ten ocas, co nedal 10 poslat nějaké dokonalejší video, než je toto?
DOKONALÉ! 10*, i stařící byli nadšení :), co víc chtít ??

186

Odpovědět

maminko, tatínku, na tohle zapomeňte

181

Odpovědět

1:25 Jak se tomu dědovi klepou ty skleničky na tácu :D

180

Další