Co nás spojilo v roce 2013

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:575
Počet zobrazení:6 115

Rok 2013 utekl jako voda a tak se podívejme, co vše se během něj událo.

 

Přepis titulků

Každého z nás se dotkl útok ve vašem milovaném městě. Každý z nás s vámi soucítí. Donutí vás to přemýšlet nad tím, jak uspěchaný život žijeme. Můj dům je úplně zničený! Dva největší vynálezy naší generace jsou internet a mobilní telefony. Ty změnily svět. Ovšem Edward Snowden začal vypouštět informace.

Jediný, kdo omezuje aktivitu informační služby jsou politici. Možná jsme slyšeli, že healthcare.gov nefunguje tak, jak by měla. Protestující z Anonymous si datum 5. listopadu vybrali záměrně. Tohle usnesení říká, že homosexuální lidé mají rovná práva. Svatby gayů jsou v Anglii a Walesu legální, poté, co je královna Elizabeth II. schválila. Dnes je ten den, každé ženy, každého hocha i každé dívky, kteří se nebáli ozvat o svá práva.

Pes! Pes. Pes! Ahoj, zlato. Ať ti bůh žehná! Rozhodl se, že nechce být v nemocnici. Chce být s přáteli, nechce se cítit nemocný a chce být doma. Jsme lidé, máme problémy, nejsme dokonalí, ale to je v pořádku. Musíme zastavit tu ignoraci.

Zastavit netoleranci. A to můžeme jen pevně semknutí. Jen pevně semknutí. Dnes tento 5letý chlapec ukázal městu, co to znamená být superhrdinou. - Gratuluju. - To je tak úžasný. - Vezmeš si mě? - Ano. Samozřejmě.

Stojím zde, ne jako prorok, ale jako pokorný služebník vás, lidu. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

We're all livin' in Amerika ?
A na konci jeste zavzpominame na nejvetsi hajzly novodobe historie Thatcherova, Mandela... jestli je nejaka spravedlnost tak at hnijou v pekle

421

Odpovědět

Souhlasim s tim, že by se měly ukazovat i věci jako jsou roztrhaný lidi po atentátech, ale jen proto, že bych doufal, že se lidem otevřou oči a rozhodnou se s tim začít něco dělat, jenže ono se spíš zdá, že takovýhle věci akorát tak inspirujou ty hajzly, který k tomu tíhnou a ve finále je to stejně horší. Jinej důvod proč na to koukat mě opravdu nenapadá a že bysme si nalhávali jak je všechno v pohodě a špatnosti se nedějou, to se mi taky nezdá. Nicméně do těchto videí bych to opravdu nedával, ani mě vlastně nenapadlo, že by to mohla bejt citová vydíračka. Coca cola dělá fejky a jen pro osobní užitek. Tohle je kompilace reálnejch emotivních událostí světa nacpanejch do sebe a navíc povedeně. Třeba to někoho přinutí se zamyslet co všechno se ve světě událo a co by mohl změnit

21

Odpovědět

Prosím, nevíte někdo jméno nebo odkaz na video na toho kluka z 3:10-3:15?

01

Odpovědět

myslím že je to Zach Sobiech, ale nerad bych se pletl

20

Odpovědět

Jojo, je to Zach. Jinak tady je odkaz, kde je seznam všeho, co se ve videu vyskytlo i s odkazy https://docs.google.com/document/d/1SPECjpjb9KW42f0RgNOE1tXvOH24l4BCYc8j1BzoElI/edit?pli=1

20

Odpovědět

Pro
prasopes 15:57 - 31.12.2013
Jde videt, ze to je “americke” video.
Thumb up 31 Thumb down 2
BullOver,Dinocop etc...

Za prvé se nejedná o americké video ani "pseudo video na lidskost" (co to je kur** za slovní spojení, snažíš se být cool a hustej ? taky jsem se snažil když jsem byl mladej..ale takhle?) No prostě co Vám mám psát děcka, je tu mladší generace ale co z nich někdy leze na tom webu za moudra to je pláči ...tažke tak, udržte si tu antiamerickou, pesimistickou a bezcitnou náladu, snad Vám to v roce 2014 přinese něco pozitivního co v reálném životě využijete.

84

Odpovědět


Odpovědět

Kdo si všiml české vlajky na Svatopetrském náměstí při zvolení Františka? :-)

40

Odpovědět

Celý čas som čakal na masaker v Keni a nič :/ alebo ďalšia katastrofa Miloš Zeman prezident a nič..

65

Odpovědět

Jak může čobol řešit českou politiku?

173

Odpovědět

Třeba to tam bude v dalších letech. V tomto videu také není vše z roku 2013.

22

Odpovědět

Zeman presidentem neni zas taková katastrofa... Shwanzněco by na tom videu byl hned na 1. místě.

1023

Odpovědět

Už jsem se bála, že to bude jenom o těch katastrofách, ale na konci ukápla slzička... :D

94

Odpovědět

Jde videt, ze to je "americke" video.

426

Odpovědět

Pokuď chcete realitu toho, co se ve světě děje - http://www.navratdoreality.com/ http://www.liveleak.com/

135

Odpovědět

Hned na začátku musim říct: Vy pitomci, hateři! To je jasný, že tam budou převážně pozitivní události namísto mrtvol a vražd atd. To přece vídáme v mediích denně. Naopak podobný "úspěchy" už nám moc neukazujou, protože jednoduše nejsou tak atraktivní. Mě se tyhle videa líbí. Když srovnám tohle například s tím co udělal letos Google, tak tohle bylo o dost lepší. Google sice umí udělat lepší střihy a zahrát to víc na city jenže do minuty a půl se nevešlo skoro nic. Navíc podle mě tyhle videa nemaj jen "zahřát u srdce" ale myslim, že na hodnotě naberou až za X let, když si je třeba pustíte a zavzpomínáte, co se v onen rok přihodilo, co letělo, co nás ovlivnilo. Jako třeba Harlem Shake, Wrecking ball, Ylvis, to jsou všechno věci charakteristický pro tenhle rok a to sem zmínil jenom hudbu. Lidstvo de každym rokem tak dopředu. Líbí se mi to sledovat. Jen mi teda příde a to musím vytknout i těm ostatním videím, že je to až moc "prohomosexuální", nejsem žádnej homofob ale příde mi, že ty "teplouše" furt tak emancipujou, i když už maj svobody dost. Furt nám je budou cpát jako nejutlačovanější menšinu...

4110

Odpovědět

Může mi někdo vysvětlit, k čemu maj tyhle videa bejt? Rádoby dojemný slátaniny, který mi nejvíc ze všeho připomínaj reklamu na CocaColu... U normálních dojemných videí taky bulim jak želva, ale tohle ve mně prostě nezanechává absolutně žádný emoce.

2217

Odpovědět

oh god, nesnáším tyhle videa na city. Úplně o ničem.

1820

Odpovědět

fireman saved "wet pussy" :D

583

Odpovědět

Moc pěkný, děkuji redakce VČ

204

Další