Co se stane v následujících 60 sekundách?

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:2 987
60 sekund může být málo i hodně, záleží, z jakého úhlu se na to budete dívat. Zatímco budete sledovat tohle video, odehraje se po celém světě spousta překvapivých, veselých i tragických věcí.

Přepis titulků

Zakladatel Amazonu Jeff Bezos vydělá asi 150 tisíc dolarů, ať už spí, nebo ne. Průměrný skladník v Amazonu si vydělá asi 25 centů. Pokud pracuje. Švadlena v Bangladéši si vydělá asi půl centu. Přibližně 83 300 lidí bude mít sex. Dojde k 1,5 milionu orgasmů. To povede ke zhruba 258 porodům, z toho 113 v chudobě.

76,7 z těch dětí budou křesťané, 55,8 muslimové a 38,4 hinduisté. 108 lidí zemře, 2,2 po autonehodě a 18 hlady. Odehraje se 59 svateb. Na Facebooku bude rozdáno 28 166 700 lajků. Dojde k 3,8 milionu vyhledávání na Googlu.

80 tisíc lidí navštíví Pornhub a přibydou asi tři hodiny obsahu. Na online pornografii padne asi 180 tisíc dolarů. 208 333 lidí bude na schůzi přes Zoom. Na LinkedInu se zažádá o 69 444 pracovních míst. Bude vysíláno 404 444 hodin obsahu na Netflixu. Jen v USA dojde ke dvěma násilnostem, třem vloupáním a 18 krádežím.

Na celém světě se asi 144 lidí přestěhuje. Jen v USA bude k jídlu poraženo 15 950 suchozemských zvířat. Když přičtete i vodní živočichy, bude to 105 190 smrtí. Jen v USA se vyhodí přibližně 431 kg odpadu. Na světě se prodá asi milion plastových lahví. Exploduje 1 800 hvězd, 288 tisíc jich vznikne. Váš mozek zpracuje 600 milionů bitů zrakových informací.

V klidu vaše srdce přečerpá asi 5 litrů krve. Chlupy po celém těle vám vyrostou dohromady o 2,8 cm. Ztratíte 30–50 tisíc kožních buněk. Přeložila: Marky98 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle video dělal asi absolvent genderových studií. Během jednoho minutového sexu mají 18 orgasmů, asi nějaký grupáč, ale klobouk dolů za sladěnost. Práce s procenty by na ně taky seděla a když mluví o kriminalitě v USA, tak tam dají dva bílé zloděje, přičemž násilnou trestnou činnost páchají z 80 % černoši.

45

Odpovědět

co to píšeš za hovna? ilustrace zlodějů nemá nikdy vliv na žádnou rasu.. kdo v animaci nebo obrázku vidí něco s rasou tak je mentálně postižený a měl by se vrátit do praktické školy.. víš co je zajímavostí? že vyspělější jak ty jsem byl ve školce kde jsem měl kamarádku vietnamku a nikdy nepadla myšlenka o tom že je to vietnamka a víš proč? protože nejsem postižený a nechodím do praktické školy :D

36

Odpovědět

+heroicapplety jsi do školy ani nechodil, protože dementní incestní děcka tam nevezmou

13

Odpovědět

+badmotherf*ckerčlověk "JÁ" je jeden z takových kvůli kterým ve světě existují hovna a společnosti hovna dělají.. např. bude pohádka kde jsou jen ilustrované bílé děti a zvěř.. a takový typ člověka bude žalovat a nadávat na společnost kvůli diskriminaci a rasismu že v knížce jsou jen bílé děti a ne i černé

03

Odpovědět

Ať je tak nebo onak, VČ by měli přestat sbírat odpadky z ytb.

43

Odpovědět

To bohužel nejde, blbec bude vždy dělat blbá rozhodnutí a odradí nadprůměrné, protože v každé radě k němu bude vidět jen útok na své ego.

13

Odpovědět

tvl. deti se narodi 76% krestanu 55%muslimu a 38% hinduistu - takze se narodi 170% deti.. to mne ho teda vyndej.. co to je za video???

81

Odpovědět

Práve tam som skončil pozerať a vypol som to.

22

Odpovědět

To bude zřejmě chyba animace. Možná to bylo myšleno tak, že v průměru 76,7 dětí z těch 258 budou křesťané.

00

Odpovědět

+Marky98asi nerozumim reci tveho kmene.. ;) jakoze v prumeru se nakonec narodi 170% deti? o tom ty procenta asi jsou, ne?

01

Odpovědět

+Marky98Nejen animace... někdo to vymyslel, někdo napsal scénář, někdo udělal grafiku, někdo to čet, někdo to stříhal, někdo to schvaloval... a přitom tam tahle do očí bijící p******a zůstala... buď to dělaj úplní hlupáci, co netuší jak fungujou procenta, nebo na to prostě serou.

I když jo, asi máš pravdu, pustil jsem si to znovu a nemluví o %, mluví o absolutních číslech... takže to je jen špatná grafika a pak si toho už nikdo nevšim - i to je dost divný, ale už se to dá celkem pochopit.

Je to 29,7% křesťanů, 21,6% muslimů a 14,9% hinduistů... trochu mi vadí, že tam nejsou nevěřící (ať už ateisti, agnostici atd., dohromady se to odhaduje cca 36%, což je daleko víc, než jakékoli náboženství... ale pak když se to sečte, tak to znovu vychází na víc jak 100% - zajímali by mě nějaký zdroje).

10

Odpovědět

+BullOverJe to samozřejmě zčásti moje chyba, ale tady je opravdu rozdíl mezi animací a mluveným komentářem. V tom komentáři ta procenta už nezaznívají. Pochopila jsem to tudíž tak, že z těch 258 dětí bude 76,7 křesťanů, 55,8 muslimů a 38,4 hinduistů (dohromady z těch 258 dětí bude tedy cca 171 jednoho z těchto tří vyznání, zbytek bude jiného vyznání nebo ateisté).

10

Odpovědět

+Marky98Ono se ani dítě nemůže narodit jako křesťan. Křesťanem se dítě stává až křtem (taky proto sí říkají křesťané).

Po videu o Dantově Peklu, kde je zmíněno i Limbo - lidé, kteří se narodili "mimo křest" by tahle základní znalost mohla doputovat i do této redakce.

15

Odpovědět

+LTak žádný dítě se nemůže narodit jako křesťan, muslim, ateista, nebo cokoli jinýho. Tím se nestaneš ani křestem, ani jinou přiblblou tradicí. Člověk se tím stane až vlastním vědomným rozhodnutím (většinou je bohužel toto rozhodnutí dáno výchovou, takže není úplně svobodný).

Klidně může být pokřtěnej ateista, nebo naopek nekřtěnej křesťan... je to vlastní přesvědčení, nic jinýho.

Naštěstí v tom videu není, že by se "narodili jako...", ale že z nich "bude..." tzn. někdy časem, nemusí (a ani nemůže) to být okamžitě při narození.

10

Odpovědět

+BullOver' Will be Born ' tedy budou už v době narození křesťany, což není možné právě u křesťanství.

U islámu, či právě hinduismu se věřícím stáváš už v době narození, ale u křesťanství až v době po křestu.

( Muslimského odpadlíka prostě ukamenují, protože zradil svou tradicí, v hinduismu si taky nemůžeš vybrat, že si bráhman, i když si narozen jen do kasty obchodníků.)

01

Odpovědět

+BullOverPřesněji řečeno, každý dítě se narodí jako ateista, později se vlivem okolí může stát pobožným.

21

Odpovědět

+troll.Přesněji řečeno, každý dítě se narodí jako agnostik, později se vlivem okolí může stát věřícím (ateismus je taky víra - víra v to, že bůh není).

01

Odpovědět

+BullOverJo, a nehraní fotbalu je fajn sport :-)
To, že si někdo vymyslel nějakou pitomost a já na ni nepřistoupil neznamená, že věřim v opak.

10

Odpovědět

+ValsorajKečelohJe velký rozdíl mezi "věřím, že bůh na 100% neexistuje" a "welp, já nevím a je mi to tak nějak jedno".

00

Odpovědět

83 000 lidi bude mit sex a bude pritom 1 500 000 orgazmu? jakoze 20 orgazmu za jeden sex? asi neco delam spatne..

20

Odpovědět

Né 20 na sex... 18 na 1 člověka! - pokud nepočítaj masturbaci jako sex, tak je to minimálně 36 orgasmů za sex... a pak se díky tomu narodí 170% z 258 dětí!

50

Odpovědět

+BullOverI když né, taky je to naše chyba, oni tam nijak nespojují ten sex s orgasmem... takže sice bude mít jenom 83 000 lidí sex, ale zároveň bude 1 500 000 orgasmů - většina teda asi při masturbaci.

31

Odpovědět

+BullOverPlaneta honimiru... kazdopadne masturbace neni sex? pripadne sex je mysleno 2 lidi? nebo baca s ovcu? nebo 5 lidi? nebo transzvedacka s cinkou?

10