Conan a Archer versus ruská mafieCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:523
Počet zobrazení:7 011

Pokud vám jméno Archer nic neříká, věřte, že jde o velmi chválený a svérázný animovaný seriál z dílny televizní stanice FX, který pojednává o tajném agentovi jménem Sterling Archer. Conan si jeho hlavního protagonistu nedávno pozval do studia, ale Archer překvapivě nakonec nemohl dorazit a místo toho vzal Conana na nezapomenutelnou jízdu, kterou si nyní můžete užít s českými titulky.

Přepis titulků

Teď tu pro vás máme jedno překvapení. Mé pozvání totiž přijal nejlepší tajný agent na světě Sterling Archer. Prosím, potlesk. - Někdo nám volá. - Zvláštní, tenhle telefon ještě nikdy nezvonil. - Ano? - Conane, čekám venku. Ne, Archere, musíš přijít sem do studia. Chápu, ale teď potřebuju, abys přišel ven. - Ale máme domluvený rozhovor...

- Conane, mně je to ukradený! Koukej mazat ven! Promiňte, jen dojdu zjistit co a jak. Hned jsem zpátky, dámy a pánové. Omlouvám se. - Nastup si. - Cože? Proč? Proč bych to dělal? Přesně proto. Dělej! - Kdo po tobě střílí? - Nejspíš ruský mafiáni. Ruský mafiáni?

Tak proč jsi mě sem tahal? Abys mi píchnul. Říkal jsem si, že bude sranda. Já nestřílím lidi. Vyžívám se v sarkasmu. Mou hlavní zbraní je důvtip. Teď si ale zastřílíš. Já musím řídit... a projíždět Tinder. - Hej, jak se s tím zachází? - Je to hračka. Když si chceš vrznout, dáš doprava, a když je hnusná, doleva. Tinder znám.

Sám jsem ho používal. Cože? Vždyť jseš ženáč! - Jo, sháníme přes něj stážistky. - To ti nežeru. - Co je na tom špatnýho? - Prásknu to tvý ženě. Ne, opovaž se na ni promluvit! S mou ženou může mluvit jen můj právník. Akorát tu marníme čas! Co mám dělat s tou pistolí? Namířit ji na ty hajzly a vystřelit. Kterou stranou se střílí?

Tou, do který strkáš... - Nezastřel se! - Jasně. - Obráceně. - Takže se střílí... - Tos ještě nikdy neviděl pistoli? Jednou, v nějakým filmu. Tím otvorem se střílí, nebo nabíjí? Proboha, už vystřel. Páni, takže se tím otvorem střílí! - Ty jo, to nebylo vůbec zlý. - Já jsem je zabil! - Tomu říkám vzrušení!

- Že jo? Už jseš rád, že jsem tě vytáhnul ven? - Každopádně. - Tak vidíš. Baví mě zabíjet. Koho by to napadlo? - Ale stejně jsi mi měl dát předem vědět. - Počkej. - Nemůžeš to na mě takhle vybalit. - Počkej, za chvíli nás... Ale ne! Ne, ne, ne! Proč vůbec řídíš? Dneska jsou na to aplikace. - Zkus třeba Uber. - Teď není vhodná doba na placenou reklamu. Uber mi za to nedává ani floka, ale jejich aplikace je skvělá!

Než se naděješ, je u tebe arménskej řidič s Priusem, a ty můžeš střílet obouruč! Co kdybys radši sledoval, co se děje vzadu a přestal kecat o Uberu? Jasně. Neboj, kámo. Jdu na to. Hele, hele, hele... nejspíš mi došly náboje. - Moment. - Proč nemá na boku počítadlo? Jako starý videa z osmdesátejch let.

- Páni, oni maj snad bezedný zbraně. - Že jo? - Jako bych byl v... - Ne. - Radši mlč. - Ne, fakt si připadám jako... - Neříkej to. - Jo. Fakticky jsem... - To je moje hláška! - ...v Danger Zone! Nedáš si říct. - Její slova! - Ani to neumíš používat. Bože, jsem jako vyměněnej.

Jak zvládáš tyhle neustálý návaly nadšení? Jsem věčně sťatej. Do háje! Chceš bejt taky tajnej agent? Tak vymysli, jak si zachráníme kejhák. Netuším. Nejsem v tomhle kovanej. Okamžitě něco vymysli. Nemám na to celej den! Půjdem na net, koupíme letenky u Southwest Airlines, odletíme do Bostonu v Massachusetts, pak dojedem do Winchesteru, můj brácha tam má obří sklep, nedávno zrenovovanej, nebude nás to nic stát!

Parádní plán. Nebo můžeš hodit tenhle granát. No jo, proč ne? Jo, jo, jo, beru granát. Dám mu pěkně do těla.

- Její slova. - Když tohle vytáhnu, bude sprcha? Už stačí, Conane. Nech těch dvojsmyslů, umírám smíchy. - Nebuď jak malej, jo? - Hlavně už hoď ten granát! Páni. Jo! To byla síla! - Kam teď? - Zpátky do studia. Do studia? Ale proč? Protožes mi zrušil káru! Archere, tak promiň.

Prosím, nech si mě tu. - Byl jsi na ránu, padej! - Nechci už zpovídat celebrity. - Prosím. - Mazej! Moc se omlouvám, dámy a pánové. A nebojte se, není nabitá. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

It is a great thing when you know the way to have credit card here. http://ccnumbers.net/

00

Odpovědět

Archera zrovna sleduju...výborný seriál

10

Odpovědět

Atraktivní agent slavné tajné služby ISIS. hmm, ta zkratka je trochu nevhodná...

12

Odpovědět

Vrchol Conanovy improvizace.

394

Odpovědět

Idú do Winchestru a to auto čo ich v 0:56 nahána vyzerá ako Impala.

50

Odpovědět

Holy s**t snacks!

121

Odpovědět

Animovaný Conan měl Walther PPK/S a skutečný Conan měl Heckler&Koch P7-M13...ale ten Mustang se jim povedl, to zase jo.

162

Odpovědět

Myslim ze ses trochu sekl hochu, ale pokud se nepletu animovanej Conan ma Barret Wallace W/O a ten skutecny drzi pak Cloud Strife FF7.

75

Odpovědět

+trdelinNieje to jedno? Pre mňa mali obaja pištol a to mi stačí =)

323

Odpovědět

Čekal jsem, že se to na VČ objeví :D Dobrej skeč ;-)

11

Odpovědět

jak zminil ten sarkasmus... dlouho jsem u nej nic takoveho nevidel

201

Odpovědět

Ten poslední vtípek byl tak lacinej :D

1372

Odpovědět

Jj, taky mi to přišlo zbytečný. :-/

923

Odpovědět

Nechci znít nevděčně, ale nepřipadá Vám ten překlad jako zbytečná práce, když už je to na http://www.edna.cz/archer/videa/conan-si-pozval-archera-do-sve-talk-show/ nějaký ten pátek?

517

Odpovědět

Pokud by to překladatel věděl, tak by to asi nepřekládal. Ale zapomínáš na to, že když o něčem víš ty, tak o tom nemusí vědět ostatní.

142

Odpovědět

+PersekutorPopravdě, já na to upozorňoval, ale když to bylo aktuální u jiného videa: http://www.videacesky.cz/skece/prestante-davat-dyska/comment-page-1#_comments

37

Odpovědět

Já nestíhám sledovat, jestli to na nějaký český stránce už někdo nepřeložil. Třeba na Ednu (konkrétně podstránku Archera) vůbec nechodím a myslím, že tam nechodí ani většina lidí, co u nás Conana sleduje. Tohle video podle mě není zdaleka jen pro fanoušky Archera, takže mělo smysl ho přidat k nám pro lidi, kteří mají rádi Conana. ;-)

440

Odpovědět

+BugHer0Já na něj upozornil tady, v diskuzi (výše zmíněné v odkazu), a proto se dalo čekat, že pokud se v dané diskuzi objevil váš příspěvek (z následujícího dne), že jste si předchozí příspěvky (mezi nimiž byl i ten můj) v diskuzi četl. Zřejmě jsem prostě špatně soudil (měl jsem holt příliš velké předpoklady) - takže chyba je nakonec na mé straně. :-)

623

Odpovědět

Ano Archer nikdy nezklame :-D

102