Anthony Mackie o dovolené a zvláštním přátelství s Ryanem GoslingemCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:173
Počet zobrazení:9 200

Jméno dnešního hosta vám možná na první pohled nic neřekne, ale věřte, že Anthony Mackie není žádný neznámý herec. V posledních letech se asi nejvíc proslavil jako Falcon v Ant-Manovi a komiksových Avengers, ale před pár lety si mimo jiné zahrál i ve filmu Gangster Squad – Lovci mafie, o kterém bude v dnešním trochu starším rozhovoru řeč. Jinak se Anthony rozpovídá o své zimní dovolené na Havaji a o zvláštní bromanci s Ryanem Goslingem. Nutno říct, že Anthony je jedním z těch hostů, kteří vás pobaví, i když je třeba z ničeho neznáte, takže vřele doporučuji rozhovor zhlédnout.

Přepis titulků

Anthony, vyrazil jsi o svátcích někam? Vypadáš zcestovale. Jsem z východu, mám pas a čistej trestní rejstřík. Takže jsem vyrazil na Havaj. Jo, přesněji na Kauai. Jo, jo. To je ostrov, na kterým se točil Jurský park. Jo, jo, jo. Líbí se mi tvé: "Jo, jo, jo."

- "Jo, jasná věc." - Jedinej černoch na celým ostrově. - Tys byl jedinej černoch na celý Havaji? - Na tuty. Pátral jsem, tweetoval jsem, ptal jsem se. Ani ťuk. Dokonce jsem je volal... Nikdo se neozval. Co je? Vidíš? Páni! Jak na University of Arizona.

Představ si, že chodím havajským pralesem, zaslechnu tvoje volání a hned přicválám. "Co děláš?" "Nemám tucha." Tak už to chodí. - Podniknuls tam něco? Zasurfoval sis? - Ne, ne. - Plaval jsi s delfíny nebo žraloky? - Ne, ne. - Ne. - Takže jsi nic nic nedělal? - Ne, ne. Mám hrůzu z toho, že by mě mohla potkat nevšední smrt. Protože když mi bylo 22, sehnal jsem si práci a pas a začal jsem podnikat věci jako skydiving a tak.

Věci, který černoši nedělaj. A ségra mi tehdy řekla, že se určitě jednou při něčem takovým zabiju. Takže teď když někam jedu, odpočívám. Dám si nějakej ten lančmít... Na Havaji je vyhlášenej. Lančmít a ananasy. To jsem nevěděl. Takže jsi nic nepodnikal? Nehnul jsem prstem.

Válel jsem se na pláži. Proto jsem tak opálenej. Za chvíli budeš mít barvu jako já. Měl bys jet se mnou. Mám skvělej opalovák. Říká se mu hnědák. Na mě nic nezabírá. Na slunci se vždycky hned vznítím. Mohl bych tě používat jako odrazku. Budu stát nad tebou, nahoře bez, aby ses opálil jako nic.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Muzete mi prosim rict proc kazdy herec/zpevak cernoch musi porad zduraznovat ze je cernoch?? Jako by to nebylo videt na prvni pohled.

141

Odpovědět

Za všechno může Samuel L. Jackson.

61

Odpovědět

Odpovědět

I hope so = ne asi

cože?

41

Odpovědět

Další přeafektovaný k***t u Conana, co si myslí, kdoví jak není vtipný a ještě k tomu s milion let ohranýma rasistickýma vtipama. Že je to některé furt baví dokola jak kolovrátky. Ale když se jim tomu při rozhovorech furt někdo (beztak jen ze slušnosti) směje, tak aby si kdejaký Mackie nemyslel, jak je to furt cool.

Když už Conanovy rozhovory, které už tak sám nedává (holt s improvizací je úplně marný), tak aspoň s opravdovíma hvězdama, kteří se umí před publikem chovat, působí přirozeně a ví jak být vtipní, aniž by byli naopak trapní. Minule Olyphant, teď tento... špatný. Neříkejte mi, že už je vše, co má nějakou úroveň, z Conanového archivu vyčerpané a už se dá brát jen z podobných hvězdiček, které nic pořádného ještě nenatočily, ale chovají se jak největší primadony.

35

Odpovědět

opravdovima? to jako vazne? Radsi nic nepis, co slovo, to hovno..

20

Odpovědět

+qfsafTo ovšem mění celou pointu mého sdělení. Hlavně se, anonyme, ale příště (zvykej si tady na mě) celý nerozpusť z rozdílných názorů.

01

Odpovědět

+qfsafJeště mě pobavilo, že tě nesere shoda přísudku s podmětem, s kterýma jsem docela zápasil a improvizoval, 'hvězdo'.

V čárkách by ses jistě párkrát trefil taky...projeď to dyztak přes nějakou appku, kdyby sis nebyl jistý.

00

Odpovědět

to je taky opity alebo taky ujebany? :D :D

29

Odpovědět

Jen drobná připomínka - u druhého videa 2:47 to nejspíš nebude v Nizozemsku, ale v Harlemu.

190

Odpovědět

To je hroznej rasista, furt skatulkuje a urazi cerny :(

92

Odpovědět

Prvni pul minuty mi vtipnej prisel. Dalsi pul minuty jsem si rikaj "jako fakt ? " Pak uz to bylo spis trapny.... :/

1812

Odpovědět