Conan v Grónsku #5: Koupě pozemku u mořeCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:8 815
Návštěva Grónska se chýlí ke konci a Conan se po nevydařeném vyjednávání o nákupu země rozhodne zakoupit alespoň její část.

Přepis titulků

Když jsem v Nuuku jako zprostředkovatel prodeje Grónska selhal, zamířil jsem na sever, abych to ještě naposledy zkusil. Přivedla jsem za vámi tady tuhle holčičku. Bože můj! - Nechat si ji nemůžu. Pochopitelně. - Ne, je mi líto. Dostala jsi mě! Tahle hra se ti líbí, že? Páni.

Podívejte se na to. A tamhle je výletní loď. A všichni na palubě mají průjem. To je neuvěřitelné. - Ledovec jsem asi ještě neviděl. - Bývaly větší. Zhruba před dvaceti lety byly třikrát větší než dnes. Teploty letos v červenci překonávaly rekordy po celém světě, v Grónsku byl ale dopad obzvlášť velký. Téměř polovina grónského pevninského ledovce začala tát poté, co Arktidu zasáhla nebývalá horka.

Teploty jsou až 4,5 stupně nad průměrem. V Grónsku je dostatek ledu na to, aby hladiny oceánů stouply o 7,5 metru. Pokud v brzké době nedojde k nebývalým změnám, planetu postihnou nenávratné škody. Pouhou hodinu před odletem domů jsem si konečně mohl koupit pozemek u moře. - Tak jo, tohle je vaše kra. - Jsme dost blízko, to je super. Větší stupiditu jsem nikdy neudělal.

GRÓNSKO – PRODÁNO Nejde to. POKUS Č. 1 Vůbec to nezatloukám. Počkat, tamhle je nějaká prasklina. - POKUS Č. 2 - Ty rekvizity. Zku*vený rekvizity. Tak mě napadlo, že by bylo vtipné, kdyby se takhle potopil Titanic. Prostě chtěli mít vtipný záběr ledovce, ale dostali se příliš blízko.

- POKUS Č. 3 - Jdeme na to! Připraveni? Už se vzdalujeme. Musíme zpátky. Musím jít sem dolů. POKUS Č. 4 Zpátky! Sakra!

Cedule se rozpadá. To tam nevydrží. Můžeme to nějak spravit? - POKUS Č. 5 - Tak jo, jdeme na to! TAKHLE TO STAČÍ! Při natáčení nebyl zraněn žádný ledovec. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už i na Conanovi interakci s dětmi je vidět, že je to prostě fajn chlap.
Chtělo přeložit tohle video: The Late Night War Part II - Jay Leno vs Conan OBrien. Jedná se přeci jen o velikou událost Conanovi kariéry. Fanoušků je tu dost tak si myslím, že to všichni ocení.

00

Odpovědět

Ježiš to bylo vtipné, moc jsem se nasmál..

:-/

1114