Conan v Grónsku #6: Vystřižené scényCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:6 493
Conanovu návštěvu Grónska uzavírá sestřih scén, které se do jednotlivých dílů nevešly. Již brzy ale oblíbený komik vyrazí do africké Ghany.

Přepis titulků

Chci poděkovat prezidentu Trumpovi, že mi dal k návštěvě Grónska důvod. Během tří dnů jsem se zamiloval do země, o které jsem předtím nic nevěděl. Speciální poděkování patří obyvatelům Grónska za jejich pohostinnost a hlavně štědré porce sušených ryb. Conan v Grónsku. Tohle je vzrušující. Právě jsme přistáli v Grónsku a přišla mě uvítat spousta lidí. Uklidněte se, vážení! Uklidněte se! Tohle se o Grónsku moc neví.

Sněžné skútry z celého světa se sem sjíždějí, aby se pářily. Období říje mají šest týdnů. Pěkně řádily a teď odpočívají. Dopřejeme jim trochu soukromí, takže půjdeme tudy. Co se to děje pod stolem? Co děláte pod stolem, mladý muži? Jak se jmenuje? - Ian. - Ian? Můžu mu říkat Grukka? - Ian. Budu mu prostě říkat Grukka, protože v tom mám guláš. Grukko!

Grukko, co děláš pod stolem? Vylez ven a řekni nám, co si myslíš o zahraniční politice USA. Grukko, kde jsi? Grukko! - Umí vaše žena vařit? - Proč vás to zajímá? Jíte syrová sobí játra. Proč vás zajímá, jestli někdo vaří? Chápete mě? Na snídani jste měl parohy. A ptáte se mě, jestli má žena vaří? Co jste dnes jedl? Před hodinou jste měl na svačinu kapří bulvu, že jo? Při příchodu jsem viděl, jak jíte kámen.

- Říkal jsi, že máš rád McDonald's? - Jo. Mám pro tebe… tenhle Happy Meal. Tenhle Happy Meal je pro tebe. - Díky. - Řeknu jen to, že je tři dny starý a trochu si poseděl v letadle. Dobře? Bylo tam trochu horko a docela divně to smrdí. - Přesto ti to ale daruji. - Mockrát díky. Ty máš čepici „Udělejme Ameriku i z Grónska“ a ty máš tři dny starý hnijící Happy Meal.

Tohle je americký sen. Máte tam kytaru. Proč? Někdy si prostě potřebuji… odpočinout - a zahrát si na kytaru. Dát si pauzu. - Jasně. - Dokážu si představit, že tu máte celkem rušno. - To jo. Je potřeba nějak upustit páru.

Už tu sedíte celkem dlouho a ani jednou vám nezazvonil telefon. - Jo, já vím. - Máte na něm pavučiny. Když Organizace spojených národů vydala nařízení, - aby byly země dekolonizovány, - Ano… Dánsku se podařilo nařízení obejít. V podstatě jsme součástí Dánska byli a zároveň nebyli, protože jsme byli jeho kolonií. To, co říkáte, by se dalo shrnout takhle.

Je cosi shnilého ve státě dánském. Ne, musím to zkusit znovu. Vlastně mi tu říkáte, že je cosi shnilého ve státě Dánském. Už nemusíme chodit pro pytle s ledem do sámošky, Ameriko! Je ho tu víc než dost! Tohle je hezké, ale… taky je to nevyužitá reklamní plocha. O to se postaráme.

Mám pro vás aktuální zprávy o počasí v Grónsku. Informace o počasí budu prezentovat v grónštině, protože, přiznejme si to, jak těžké to asi může být? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

at si pustim jakykoliv video na ps4 ve fullscreenu tak je jen cerna obrazovka a titulky! FAKT SKVELY

08

Odpovědět

tak si to poustej na pc jako každý normální clovek ty hnupe!!!

10

Odpovědět

Mrzí mě to, ten přehrávač je prostě… k vzteku. Nicméně příští rok budou v MF vyvíjet vlastní nový přehrávač (pro nás, Ednu i další projekty) a snad někdy v únoru by měl být hotový. Tak do té doby prosíme o trpělivost a věříme, že to pak bude o hodně lepší :)

01

Odpovědět

+XardassVývojáři v MF chtějí za měsíc vyvinout svůj vlastní o hodně lepší přehrávač než je JWplayer??
Nemůžu se dočkat.

10

Odpovědět

+jjkJá také. Neironicky.

00