Conan v Itálii #8: Trailer na oceněný snímekCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:7 533
Italská cesta Conana a Jordana je u konce a poslední díl už ji jen stylově rekapituluje.

Přepis titulků

Náš výlet je u konce a můžu s radostí říct, že ani Jordan mi Itálii neznechutil. Na tenhle výlet nezapomeneme a už teď je vychvalován jako triumf klasické italské kinematografie. Dámy a pánové, tady je upoutávka k filmu. Příšerně zrestaurovaná soška uvádí Od režiséra, který se už stáhl do ústraní, nyní přichází: Dva klauni Dvoučlenná přehlídka stupidity.

Vítěz v kategorii nejrychlejšího odmítnutí na filmovém festivalu v Cannes. Dva klauni Překrásné plátno poskvrněné těmi nejtupějšími barvami. Festival v Edinburghu: Zlatá medaile za nejvíce diváků opouštějících kino. Drama, láska, dobrodružství.

Žádné z těchto slov tento film necharakterizují. Budete svědky smrti smíchu. Dva klauni Dílo odsouzené Vatikánem, ale i ateisty. Nejkrásnější místo na světě tak, jak ho matně vidí zatemněné objektivy dvou imbecilů. Dva promrhané životy a nyní i promrhaný film.

Conan O'Brien a Jordan Schlansky. Vítěz ceny za účast berlínského středoškolského spolku. Dva klauni Ahoj. Ciao. Ciao. Odkud všichni jste? Nemluvíme anglicky. V hodinách mluvíme pouze italsky. Jordane, ty jsi jeho asistent?

Ptá se mě, jestli jsem tvůj asistent. Ne! Nic nedělá! Podle něj nic nedělám. - Ve skutečnosti plním různé úkoly. - Různé úkoly? - Co jsi říkal? - Že mám různé úkoly. - Ne, to nemá! Nemá italskou slovní zásobu, - ale má v sobě italské drama. - Je to tak, používám ruce. Jak se řeknou italsky ruce?

V téhle místnosti má autoritu ona. Je učitelka. Poslouchejte jako ostatní. Mluvíme italsky. Jsou slušní a poslouchají. A ty? Jsi jako zvíře. - Snědl jsi brožuru. - Řekla, že jsem zvíře? Vážně to řekla? Trochu parafrázuji. Měl bych asi vysvětlit... Dvě studentky odešly. Už to nemohly vydržet. Rayi, mohl bys vysvětlit, proč podle tebe odešly?

Protože... Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neuvěřitelné, jak hodně šla kvalita dolu. Když si vzpomenu na díly na Kubě. A podívám se na tyhle poslední. Jak už tady někdo napsal. Někdy až za hranou, kdy to už není směšný nýbrž trapný.

20

Odpovědět

Bohužel Conan se opravdu někdy chová jako totální idiot a buran, chodí za hranu kde už to není vtipné, ale naprosto trapná a urážející. Řekl bych že zejména v situacích kdy ho nenapadá čím jiným pobavit, tak to naprosto zazdí tímhle chováním.

208

Odpovědět

Rád se na něj občas podívám a on někdy dělá docela dobré vtipy a scény, ovšem dost často to žene až za tu hranu, kdy už je to pouze trapné.

00