Conan v Japonsku #3: Conan vyráží do ulic TokiaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:12 506

V tomto díle vyrazí Conan prozkoumat trochu blíže tokijské ulice a pokusí se splynout s místními.

Přepis titulků

Nacházím se ve východní části Tokia, kde si lidé oblíbili prodejní automaty. Co je to Pot Pocari? To je příšerný název pro nápoj. Je trochu slaný. Jako pot. Ne. To není nic pro mě. Pot Pocari? Dáte si? Pot Pocari?

Chutná to přesně tak, jak to zní. Utíkají pryč. Kvůli mě vběhly do provozu. - Tohle je vejce v konzervě? - Jo. - Tohle je brouk... - Ne. - To je elektrický brouk? Nic tady nedává žádný smysl. Co to máme tady? Každá krabička má svůj lechtivý vzkaz. - Lechtivý vzkaz?

- Tenhle je o herci z filmů pro dospělé. - O herci z filmů pro dospělé? - Ano. Píše se tu, že není dobrý. Netušíme, co je uvnitř. Fascinující. Tenhle vzkaz je o herci z pornofilmů. Prý není dobrý. Jo, dokáže to jen jednou. Dokáže to udělat jen jednou. Co to je za krabičku? To je šílené. - Co to je? - Sušenky. Sušenky? Sušenky?

Jsou to sušenky pro děti. Dětské sušenky? Proč by tohle někdo kupoval? Jsem v oblasti Tokia zvané Haradžuku. Jde o epicentrum takzvaného kawaii stylu. Znamená to roztomilý styl. Třeba jako Hello Kitty. Jsem tu se Sebastianem, který mi pomůže porozumět tomu, jak se správně oblékat právě ve stylu kawaii.

Myslíš, že to zvládnu? Jsem na to dobrý model? - Jo, jo. Vypadá to dobře. - Že jo? - Tohle je styl kawaii? To je ono? - Tohle je čistě kawaii. - Dobře. A tohle nosí každý den? Pořád? - Ano. Oba vypadáte úžasně, ale přijde mi, jako bych zrovna snědl tři kila Skittles a pak si dal LSD. - Někdo vám to pak přeloží. - Dobře. - Ale stejně to nebude dávat smysl. - Co zkusit tohle?

- Něco takového? - Je to trochu jednodušší. To znamená... dobrý? To znamená, že se ti to líbí? Co to... Dobrý. Líbí se ti to. Dobře, fajn. - Tohle je pes. - To je pes? - Jo. - Pes z Haradžuku. - Jo, to jsem poznal, že je to pes. - K tomu tohle... - Takže... Co myslíš? - Fakt dobrý! - Fakt dobrý? - Jo! - Páni. Není tu zakázané, abych se oblékal se jako 14letá holka?

- Co dál? - Mně je 48 let. - Co že ti je? - Je mi 48. - Tobě je 48 let? - Jo. To není možný! Vypadáš tak... mladě. Možná je to tím plastovým motýlkem. Vypadáš jako židovský Willy Wonka z Tichomoří. Willy Wonka. - Willy Wonka.

- Jo. - Willy Wonka. - Je ti to úplně jedno, co? Jsi trochu naspeedovaná. Uber trochu. Dobře. - Tady máme pěknou čepici. - Jo, vypadá pěkně. Děsíš mě. Fakt že jo. Co má být tohle, Sebastiane? Co to je? Tohle je vinyl. Vinylová maska. - Vinylová? Vypadá jako maska na sex. - Jo, tak trochu. - Tohle je bondage.

- Jo, jo. Znáš to? To teda jo, bondage znám. Abych řekl pravdu, tohle je asi příliš. Myslím, že to není nic pro mě. Víte, co mě teď napadlo? Měli bychom vykrást roztomilou banku. Že jo? Jakou máš barvu vlasů? Jaká je to barva? - Tyrkysově modrá. - Tyrkysově modrá? - Ano. - Dobře. - Já si nechám udělat plutoniovou. - Toniovou? - Plutoniovou. - Plutoniovou?

- Jo, radioaktivní. - Jo, opatrně... - Nové jméno. Ne, nejásej tolik, je to dost nebezpečný. To je ten nejpozitivnější člověk, kterého jsem poznal. - Tohle asi ani nevíš, ale musel jsem nechat utratit svoji kočku. - Kočka! V nejbližších dnech by měl na Zemi dopadnout meteorit a tím zanikne lidská civilizace, jak ji známe. Řekněte mu, že jsem ho nechtěl rozbrečet. Už dlouho se oblékám tímhle způsobem, takže je na čase, abych se stal kawaii.

Co myslíte? Jak se máte? Rád vás vidím. Řekli mi, že budou takhle oblečení všichni. Jsem jediný. Promiňte. Promiňte. Chyba.

Velká chyba. Tohle ji poznamená na celý život. Ahoj. Zaplatím jí terapii. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo, v Harajuku jsem byla tak 14 dní nazpět a jestli jsem potkala 2 "divně" oblečený lidi, tak to bylo hodně, jinak samí turisti. Ale obchody tam jsou plný těch šílených hader. :D

00

Odpovědět

Ruku na srdce. V čase 4:50 som si to musel zastaviť :) :D

282

Odpovědět

Mám u videa i tématickou reklamu... https://imgur.com/a/dzkjzsu

51

Odpovědět

Vypadá to jak Honey Select :D

20