Conan v Japonsku #6: Showroom japonských toaletCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:8 707

Conan s Jordanem v dnešním díle vyrazili do showroomu toalet firmy Toto. Japonské toalety jsou známé velkým množstvím funkcí, včetně například umývání řitního otvoru.

Přepis titulků

Vím, co si myslíte. Myslíte si, že se právě nacházím na place Westworldu nebo nejnovější futuristické sci-fi míchanici od J. J. Abramse. Ale nejsem. Nacházím se v showroomu toalet Toto v Tokiu. Se mnou je tu také veliký fanoušek japonských toalet. Už léta o nich dost často mluví. Jordan Schlansky. Pověz mi, Jordane, co máš na japonských toaletách Toto tolik rád?

Mám rád všechny toalety, které mi umyjí řitní otvor. Lidé si vodou a mýdlem myjí všechny části těla, které nejsou zdaleka tak špinavé. U řitního otvoru ale platí: "Jen klid, bude stačit papír." Tomu prostě nerozumím. I když si zbytek světa umývá řitní otvor, Spojené státy stojí opodál se slovy: "Ne, díky.

Tenhle kousek papíru tuhle práci odvede stejně dobře." Tak se tě jako hrdého Američana ptám. Věříš, že máš čistý řitní otvor? Takhle vlastenecký proslov jsem od Američana už dlouho neslyšel. - Tohle je pan Kuwahara. - Ano. Vy... Ano. Pracujete tu... Ano. - Rád vás poznávám. - Ano. - Už jsem zdravil. - Tak znovu. Ano.

Ano. To se podívejme. Mého přítele zajímá jen... - Co se stalo? - Probíhá sterilizace záchodové mísy. Sterilizace? Aha, myslel jsem... Myslel jsem, že se nám snaží něco naznačit. Můžeš se kdykoliv zapojit do konverzace. Můj přítel si přeje jen takovou toaletu, která má funkci umývání.

Ano. Mytí řitního otvoru by nemělo být známkou luxusu, Věřím, že mytí řitního otvoru je naše právo. - Nikoliv privilegium. - Jo. Byl to myslím Kennedy, kdo řekl, že čtení je naším právem a ne privilegiem, ale tys to pozvedl ještě výš. Jak ten proud vody ví, jak má trefit svůj cíl? Zasáhne vždy průměrnou polohu. Průměrnou polohu řitního otvoru.

Co když se ale něčí řitní otvor vymyká průměru? Ten můj... je spíš tady. Není jasné, jak se to stalo, ale přesunul se a teď je tady. Dělám to... nějak takhle. Myslím si, že je barbarské, že musíme chodit na toaletu.

Podle mě by toaleta měla chodit za námi. Ve správný čas přijde a najde si mě. Šťouchne do mě jako pes... Řeknu si: "Co je? No jo, má pravdu." A pak jdu na věc. Tenhle nápad je mým dárkem pro Toto. - Mockrát díky. - Děkuji. Souhlasí, že je to dobrý nápad.

Ony... Přemýšlí, věřte mi. Přemýšlí. Ano, přemýšlejí. Jakmile odejdete, toalety tu zažívají dobrodružství. Nevíte, co tu dělají. Máte hlas nějaké celebrity? Rád bych totiž nějaké toaletě propůjčil svůj hlas. Dobrý den, sedněte si na mě, prosím.

Jsem americký televizní komik Conan O'Brien. Měl jste docela velkou večeři. Ne tak zhurta, kámo. Díky Bohu, je to za náma. Tak zase příště. A nezapomeň sledovat TBS. Pracovní dny v 11 večer. Máte toalety s hudbou?

Myslíš, že je potřeba... Nechci se opakovat, ale já chci prostě mísu, která je nízko u země a umývá řitní otvor. Mám podezření, že tě platí Rada pro řitní otvory. Už jsi to slovo řekl asi 600krát. Řiť. Řitní otvor. Umývání řitě.

Řiť. Řiť. Řiť. Řiť. Umyje řiť. Tvoji řiť. Řitní otvor. Tvoje řiť. Moje řiť. Tvůj řitní otvor. Řitě. Tvoje řiť. Tvůj řitní otvor. Řitní otvor. Řitní otvor. Něčí řiť. Řitní otvor. Řiť. Řiť. Vysušit řitní otvor. Vysušit řiť. Řiť. Kromě řitního otvoru. Řiti. Kolik vteřin zabere, než mi umyje řitní otvor? SCHVÁLENO RADOU PRO ŘITNÍ OTVORY Jak dlouho to trvá?

Dokud to nezastavíte. Musím to zastavit? Kdybych tu seděl já, můj řitní otvor už by byl zpustošený. Už dávno. Jak dlouho se to dá vydržet? Jaký je rekord? Vydržel tu někdo čtyři hodiny v kuse? A moje druhá otázka je, jestli přežil. A moje třetí otázka je, proč mě necháváte se na tohle ptát.

A taky... Podle všeho byl nedávno v Osace kvůli přepětí jeden muž vystřelen z mísy. Promiňte. To je šílenost. Omlouvám se. Vystřelilo ho to do vzduchu. Vyletěl na oblohu. Dobře, dobře. Zavolejme policii.

Tady jsme skončili. Tohle je směšný. Nechcete s námi zajít na drink? Vypadneme odsud. Pojďme. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vidim, ze Conan tu nejako straca na popularite.

02

Odpovědět

Co si budeme povídat, není to to co bývalo. :) Ocenil bych klidně starší díly, měl ve své Show dost zajímavé hosty, dost známých osobností.

00