Conan v Japonsku #7: Návštěva Conan TownuCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:9 024

V závěrečném díle návštěvy Japonska se Conan vydá do Conan Townu nárokovat si finanční kompenzaci za ušlé zisky z autorských práv. Jako bonus na rozloučenou se ještě podívejte na Conanovu reportáž o počasí.

Poznámky:
Detektiv Conan je hrdina stejnojmenného animovaného seriálu dle komiksové předlohy.
Sanma a Tamori jsou osobnosti z japonské televize.

Přepis titulků

Dnešní den byl pro Conan Town vzrušující. A může za to tento muž. Americký televizní moderátor Conan O'Brien. Jmenuje se stejně jako Detektiv Conan. Důvodem jeho návštěvy je získání kompenzace ve výši 3 bilionů jenů. Nejprve ale své vlastní požadavky vyslovil starosta Conan Townu. Žádám vás, abyste přivezl patnáct tisíc amerických hamburgerů.

Jak to dopadlo? Tady je reportáž. CONANOVO LETIŠTĚ Každou chvíli je očekáván příchod amerického Conana. Už na něj čekala spousta fanoušků, kteří se s ním chtěli setkat. Jsem jeho fanynka. Samozřejmě. Tady v Japonsku je jako Tamori. Jako Sanma a Tamori. Nadešel čas příchodu a Conan nikde.

S lítostí vám musíme oznámit, že Conan letěl na špatné letiště. To myslíte vážně? Je tu malý problém. Jeli jsme na špatné letiště. Teď nasedáme do pěti taxíků a spěcháme do Conan Townu. Brzy jsme tam! - Je mi ctí vás poznat. - Jsem starosta Matsumoto. Zdravíčko, jak se máte?

Tohle je japonský Bill Nye. Jak se vede? Pobýval jsem v USA. - Výborně! - Během... - Během vlády Bushe a Clintona. - Bushe a Clintona, ano. Víte, v Americe časem tu ruku pouštíme. Časem. Můžete kdykoliv... Je to na vás. Má hrozně pevný stisk a nechce... Rád bych Conana O'Briena na jeden den jmenoval starostou. Jsem starosta?

Ano! Také pro vás mám šerpu. Teď je z vás Miss Iowa. Iowa? Musím si koupit plavky! Protože jsem dnešním starostou, udělal bych z něj pro dnešek Conana. Padne mu. Starosta pak Conanovi předal šek na 3 biliony jenů. Byl samozřejmě falešný, nicméně Conan byl nadšen. Promiňte.

Ano, rád bych si nechal vyplatit tenhle šek. Řekněte jim, že je na 3 biliony jenů. - Chcete ho proplatit? - Ano, rád bych. Ne! Ne! Ne! Ne! Všechny vás dostanu! Já se vrátím!

Na Conanově nádraží je obrovský dav lidí, který čeká na Conana a na hamburgery. V duchu vítězství mezinárodní spolupráce byly burgery z Austrálie, konkrétně díky Aussie Beef Guys. Dámy a pánové... Tohle je... pro mě... výjimečný den.

Víc toho japonsky nezvládnu. Urazil jsem 9 500 kilometrů, abych tu dnes mohl být. Váš starosta urazil jen 25 metrů. Dnes jsme se tu sešli, abychom se usnesli, že skutečným původním Conanem jsem já! Uctívali jste falešného boha! Ale odpouštím vám. Starosta má ruku na mém zadku.

A nechává ji tam. Vše tedy skončilo pokojně. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dřív jsem se u Conana fakt zasmál. Minulý rok jsem sem moc nechodil, tak ani Conana nesledoval. Poslední dobou co jsem zase začal, mi ale nepřijde moc vtipný, vlastně spíš vůbec a upadá až do trapnosti (v tom Japanu obzvlášť). Tak nevím, jestli je to mnou nebo nim.

92

Odpovědět

neviem ako si na tom z angličtinou, ale skús conan a jordana v taliansku, tam je dost dobrých scén, v niektorých už ani jordan neudrží charkater :D

01