Conan v Mexiku #3: Diego Luna a lucha libreCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:227
Počet zobrazení:9 593

V další části speciální epizody Conan v Mexiku nejdříve uvidíte kompletní rozhovor s hispánským hercem Diegem Lunou, který se nedávno proslavil rolí ve filmu Rogue One: Star Wars Story, a poté uvidíte Conana v roli luchadora (mexického wresltera), na kterou si nechal ušít speciální bláznivý kostým

Přepis titulků

Mým prvním hostem je talentovaný herec známý z mnoha filmů včetně Rogue One: Star Wars Story, Milk nebo Mexická jízda. Prosím, přivítejte tu rodáka z Mexico City Diega Lunu! Ano! - Díky, že jsi dorazil. - Já děkuju tobě! Když jsme oznámili, že sem vyrazíme, okamžitě jsi přijal pozvání a my jsme za to moc rádi. Já jsem rád, že jsi přijel.

Všichni si toho moc vážíme. Co si myslíš o... Viděl jsi můj výkon v telenovele. V zákulisí jsem se z toho popadal za břicho. - V čem je problém? - Mexické ženy si tě musí dost všímat, ale cítím z tebe přílišnou naléhavost. - To je ten problém. - To mi podráží nohy? - Mexičanky cítí, že jsem zoufalý? - Jo, jo. Máš to napsaný na čele.

Moc si o to říkáš. A co má kštice? Plus, nebo mínus? Ta tě táhne ke dnu. Myslím to vážně. Všichni víme, jaký jsi dlouhán. - To jsem. - Jsi jak dva Mexičani na sobě. Jakmile tě spatří nějaká místní žena, naženeš jí strach, aniž bys musel přidávat další půl metr vlasů. Co si tím chceš dokazovat? - Chápu.

- "Mám super čupřinu. Kochejte se." Takže bych měl s těma vlasama něco dělat? - Můžu? - Jasně, posluš si. To je ono, jsou jako živé! - Samy se hýbou. - Pořádně, pořádně. - Pořádně! - No jo. Jo! - Přinesl jsem ti... - Hele! Teď vypadám nameteně.

- Počkej za chvíli. - Co to je? Lék na tvou naléhavost. Po tomhle budeš na pohodu. - Říká se tomu mezcal. - Mezcal? Promiň, že jsem nevzal větší flašku. Tohle je nouzovka, když mám nervy z návštěvy tvého pořadu nebo třeba z rodičáku. - Viva Mexico! - Viva Mexico. Mám na tebe otázku. Diego, ty jsi začínal svou filmovou kariéru v telenovelách a prý jsi zažil postelovou scénu dřív než skutečný sex, je to tak?

Jo, ale nebuď tak hr! Je to tak! Ano, je to pravda. Když ty sám vzpomínáš, kdy jsi přišel o panictví, musíš lovit hluboko v paměti. Já si prostě půjčím ten film. - Přesně si to vybavuješ. - Ano, dost barvitě. Bylo to s jednou překrásnou herečkou.

Snil jsem o tom a najednou se mi to splnilo. - Bylo mi dvanáct. - Cože? - Jo. - Tys měl postelovou scénu už ve dvanácti? - Si piš. Když jsem přišel na plac, byl jsem z toho úplně nesvůj a doufal jsem, že se jí to bude líbit a že si spolu třeba doopravdy něco začneme. Najednou jsem tam stál a kolem okounělo dalších 40 lidí. - Celý štáb?

- Jo, byl jsem z toho v háji. Najednou jsem si říkal: "Prosím, prosím, ať se mi nepostaví!" "Nechci se tady ztrapnit." Ale co naplat, bylo mi teprv dvanáct, takže jsem to neuměl ovládat. Byla strašně zlatá a pomohla mi to schovat. Dobře se o tebe postarala. Jo, ale začínal jsem na telenovelách. Byl to takový úvodní trénink, ale pak nabrala tvá kariéra neskutečné obrátky.

Hrál jsi v Rogue One: Star Wars Story, jednom z největších kasovních trháků. Hispánský herec získal hlavní roli ve filmu ze Star Wars univerza. - To byl zásadní zvrat. - Hodně si toho vážím. Obzvlášť v dnešní době je to hrozně důležité. Nejde o žádnou náhodu. Přišla mi velká spousta vzkazů, ale nejvíc mě potěšil jeden od fanynky ze San Diega, která v něm popisovala reakci svého vlastního otce, když viděl ve filmu mou postavu a slyšel ten přízvuk.

Připadal si, jako by to byl on. - Její otec byl imigrant? - Ano, byl to Mexičan. - A nemohl věřit vlastním očím? - Nemohl uvěřit, že sleduje Star Wars film a vidí v něm někoho sobě podobného se stejným přízvukem. To je skvělý. To je podle mě jeden z možných léků na soudobou situaci. - Potřebujeme to jako sůl.

- To je pravda. My se samozřejmě snažíme diváky pobavit, ale za sebe musím říct, že jsem se od svého příjezdu dal do řeči se spoustou Mexičanů a přijde mi, že mají pocit, že je ostatní nechápou a raní jejich city. Když pominu politiku, jde o prostý lidský problém. Slyšeli v rámci volební kampaně spoustu nehezkých věcí, nelíbí se jim řeči o stavbě zdi ani všechna ta hanlivá slova. Po většinu času se jim snažím vysvětlit, že plno Američanů má Mexičany rádo a že všichni nejsme takoví.

To bych rád uvedl na pravou míru. S tím souhlasím. A lidé, kteří se dnes bojí deportace, raději mlčí, ale o jejich životních příbězích by se mělo vědět. Měli by vědět, že nám nejsou ukradení, aby se jen tak nevzdávali. Omezenost se dá vždycky porazit láskou a porozuměním nebo třeba tím, co tu teď děláš ty. Chtěli jsme udělat něco pozitivního.

- Pro mě je nejdůležitější to, že se... - Ty si chceš hlavně vrznout. Nedělej z nás voly. Hned po příjezdu jsi určitě žadonil: "Prosím, potřebuju sex!" No tak, klídek. Dobře, dobře... Důvodem číslo jedna byl sex, uznávám. Ale důvodem číslo dva bylo dodání pozitivní energie... No tak, dejte mi pokoj! ...všem občanům Mexika.

Chtěli jsme dát najevo, že nám nejsou ukradení a myslíme na ně. A nejlepší na tom všem je, že když s nimi mluvím, necítím z nich vztek. Naopak mluví velmi klidně a říkají: "Musíme táhnout za jeden provaz." - Je v tom hodně empatie. Rozhodně. - Jo. A to mě moc těší. Pojďme zakončit náš rozhovor něčím pozitivním. Napijeme se. Jsem zapřísáhlý optimista a věřím, - že bude zase líp, takže viva Mexico!

- Viva Mexico! Rogue One: Star Wars Story vychází na Blu-rayi 24. března. Diego Luna, dámy a pánové! Za chvíli budeme pokračovat. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

.To druhý video je přehananý neskutečně se směju :D :D :D

20

Odpovědět

To druhý video mi přišlo , jako to nejhorší , co jsem kdy z Conanovo produkce viděl...oblek dítěte a kohouta ani nebyl vtipnej , a ten chlap v kostýmu mexický Tina Turner ten mi tam taky lezl na nervy..

61

Odpovědět

u toho druhýho videa jsem si vzpomněl na karla pilkingtona v idiot abroad :D
https://www.youtube.com/watch?v=2UITdbJJhdM
(první polovina)

00

Odpovědět

o 500% víc mezcalu a o 80% míň hate free agitace a bylo by to precizní ;)

51

Odpovědět

ve 12 letech postelová scéna? co to je za telenovelu? :D

70

Odpovědět

Rapidó Dinero !

50

Odpovědět

traparna

75

Odpovědět

1. video - ok
ale u druhýho jsem se neskutečně řezal :D
tak mi přijde že se tu hodnotilo jen první video

44

Odpovědět

Proc ma ten host v prvnim videu nekolikrat odmitavy postoj v reci sveho tela?

25

Odpovědět

Řek bych, že to bude nepohodlnou židlí... furt se mele a mění pozice, očividně neví, jak si pohodlně sednout, jak si dát ruce/nohy... aby to nevypadalo špatně před divákama atd.

60

Odpovědět

meixckého -> mexického

00

Odpovědět

Díky, opraveno. ;-)

10

Odpovědět

Vypil ho?

91