Conan zaučuje svého nástupceCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:9 900

Ještě než se s Conanem vydáme na Haiti, podíváme se na video, ve kterém zaučuje jednoho ze svých zaměstnanců, který by ho mohl nahradit v případě, že by se mu něco stalo. Myslíte, že by byl David Hopper dobrým Conanem?

Přepis titulků

Zdraví vás Conan O'Brien. S radostí vám sděluji, že uvádím late night talk show již 25. rokem. Začínal jsem v roce 1993 a o 25 let později jsem pořád v dobré kondici, všechno je skvělý. Ale jednu věc nikdo moc neřeší. Co kdyby se mi něco stalo? Klid, neděste se. Vedu nebezpečný život a mám spoustu nepřátel, takže můžu kdykoliv zaklepat bačkorama.

Proto přemýšlím o svém nástupci. Chce to někoho mladého, virálního, kdo se hravě stane příštím Conanem O'Brienem. Dámy a pánové, představuji vám Davida Hoppinga. Davide, pojď sem. - Zdravím tě. - Ahoj. - Jak dlouho už pro mě pracuješ?

- Rok a půl. Rok a půl? A odkud jsi? Z jihu Illinois, z městečka Carolineville Dobře, na město jsem se tě neptal. Potřebuju, abys byl v pozoru, připraven stát se příštím Conanem O'Brienem. V případě potřeby. - Dobře. - Jsi mladý muž. Působíš sympaticky. Chtěl bys být mým nástupcem? Proč ne?

Co to je za reakci? Čekal bych spíš: "Bože můj, nevím, jestli to zvládnu." "To je šílený. On je někde tady a já tady." Proč reaguješ, jako by o nic nešlo? Tak... díky? Takhle to nejde. Měl bys být u vytržení. "Kdo? Já?" "Já přece nemůžu vytáhnout Excalibur z kamene."

Ty si myslíš, že je to hračka, viď? - Nevím. - Cože? Ty nevíš?! - Myslíš, že mě můžeš jen tak nahradit? - Asi ne. Do p*dele! Nemůžeš se jen tak stát mnou. - To ne. - Potřebuješ výcvik. - Promiň, že jsem křičel. - To nic. - Líbí se ti můj humor? - Ano. Pořád bych radši slyšel: "Ani nevíš jak moc."

- "Vyrůstal jsem na něm." - Vyrůstal. Jestli mě máš nahradit, potřebuju vědět, že jsi v dobré kondici a budeš tu spoustu let. Pojďme na to. - Nějaké srdeční problémy? - Ne. - Trápí tě játra, slinivka, močový měchýř, kýla? - Ne. - Nejsi těhotný? - Ne. Užil jsi heroin, LSD, kokain či jinou narkotickou, antidepresivní či psychedelickou látku - na základě předpisu, či rekreačně, během posledních pěti let?

- Ne. - Určitě ne? - Ne. - Žádný kokain? - Ne. - LSD? - Ne. - Extáze? - Ne. - Opiáty? - Ne. - Pervitin? - Ne. - Morfium? - Ne. - Prášky? - Ne. - Máš příjemný odér.

- Děkuju. Tak jo... Sleduj můj prst. Tam už ne. - Vidíš můj prst? - Ne. To není dobrý. Pojďme změnit tvoji vizáž. Do toho. Davidova přeměna je prý hotová.

Davide? Bože. - Vypadáš jako Conan O'Brien. - Jako ty. - Jo. Jak se cítíš? - Dobře. Chtěl bys takhle vypadat po zbytek svého života? Jo... Musím přiznat, že mě teď přitahuješ. Dobře... - A teď nemyslím sexuálně.

- Dobře. Ale jak jinak mě můžeš přitahovat... Nejdřív tě naučím, jak se chovat jako já na pracovišti. - Můžem na to? - Jasně. - Sono, co ty na to? - Přijde mi to... dost ujetý. Vypadá jako ty. To je dobře. Jdu Davida naučit, jak s tebou má komunikovat. - Dobře.

- Máme se Sonou hodně zvláštní vztah. - Dysfunkční. - Trošičku. Většinou přijdu k ní do kanceláře a... Co ti většinou běží na obrazovce? Teď zrovna sjíždím sitcom Na zdraví. Sleduješ seriál NBC starej pětatřicet let? Dejme tomu, že bych potřeboval něco z lékárny. Čemu bys dala přednost? Seriálu, nebo výletu do lékárny? A buď upřímná.

Dokoukala bych Na zdraví. Přijde ti to v pořádku? Ne! Davide, teď jseš Conan. Potřebuješ svý prášky! Sono, potřebuju ty prášky... a ty sleduješ Na zdraví! Všichni, co tam hrajou, jsou už pod drnem! Zkus si to.

Zkus si to! Sono, potřebuju svý prášky. Ne, takhle se to nedělá. - Kdo tiskne? - Kdo tiskne? - Chci vědět, kdo tady tiskne! - Chci vědět, kdo tady tiskne! - Já. - Cože? Popadni ty papíry a hoď je po ní se slovy: "Ty si dovoluješ tisknout, když zrovna mluvím?" - Do toho.

- Ty si dovoluješ tisknout, když mluvím? To je nehoráznost. Vrchol! Nestudárna! - Jsem tak vytočenej, že musím skákat. - Skákej. Neskáčeš vytočeně. Snaž se. Jo! Trénuju Davida, protože jak určitě sama víš, už mám svý léta... Chápu. Co to má bejt? Vždyť jsi to sám řekl!

Jenže ty na to máš říct: "Ale vůbec ne." "Vypadáš tak maximálně na třicet." Ale vůbec ne. Není ti sotva třicet? Usilovně se snažím dělat, že jsem s každým kamarád, a jelikož si nepamatuju jména, říkám všem "pašáku". Chápeš? Ty, pašáku! Ty, pašáku... Teď skočíme za scenáristama, zrovna mají čtení scénáře.

Většinou vyrazím dveře a vlítnu tam. Pak udělám spoustu nevhodných vtípků o tom, jak stojí ty scénáře poslední dobou za prd, i když jsou dobrý. Zdravím. Vaše scénáře jsou marný. Čau, hovňáci. Takovou kupu sraček jsem naposledy viděl, když jsem byl ve stodole. Tolik sraček nevyploděj snad ani zvířata v chlívě. Tolik sraček nevyploděj snad ani zvířata v chlívě.

Obvykle mě vyprovází hlasitej aplaus. To nechám na tobě. Mějte se, saláti! Teď přijde ta největší výzva. Musíš si promluvit s Jordanem Schlanskym. Snažíš se, aby vypadal jako ty? Ne, má mě nahradit. Bude z něj novej Conan. Takže chceš někoho ošálit, aby nepoznal, že to nejsi ty?

Prostě z něj bude Conan. Pojďte zkusit napodobit náš obvyklý rozhovor. Jakou tu máš funkci? Mám na starosti řadu administrativních úkolů. Přibliž mi je. Existují určité logistické úkony, které je potřeba obstarat. Na stole má vždycky bordel. Shrň mu všechny ty věci na podlahu.

- Tamhle je nápis "křehké". - O tom pochybuju. V tom je italský porcelán... a šálky na espresso značky Lavazza. Názorná ukázka bezohledného a hrubého chování bez opodstatnění. Mít tak kyselinu, chrstnul bych ti ji do očí. Jdeme. Důležitou součástí mé práce je také chození po Warner Bros. studiu. Jsem přece jen Conan O'Brien a lidi ze mě na potkání šílí.

- Řekni: "Ahoj, lidi!" - Ahoj, lidi! - Jsem Conan O'Brien. - Jsem Conan O'Brien! Zeptej se té ženy na jméno. - Jak se jmenujete? - Yuni. Jsem vaše velká fanynka. Chcete říct jeho. Jste jeho fanynka. On je nový Conan O'Brien. - Jsem z Jižní Koreje. - Tam jsem se byl podívat. Já vím, tu epizodu jsem viděla.

Moc se mi líbila. Zkus si to. To bylo hrozný. Co to mělo být? Moc se za něj omlouvám. Má o kolečko víc. Mějte se. Mám vás rád. Zatím! Utíkej za nima a křič: "Potřebuju pozornost!" Potřebuju pozornost!

Všímejte si mě. Potřebuju slyšet smích. Váš smích mi kompenzuje domácí neshody. Davide, strávili jsme spolu několik hodin. Všechno jsem tě naučil. Zbývá už jen závěrečný test. Můžem? - Můžem. - Dobře. Musíš mě zabít. Něco ti řeknu. Prošel jsi.

- Zvládnul jsi test. - Byl dost zvláštní. Jo. To byl nový Conan jménem David Hopping. Dámy a pánové, David Hopping! Pojď sem k nám. Nech si pohladit bradavku. To k té práci patří. Blahopřeju. - Díky. - Čeká tě velká kariéra. Kdo přijde za chvíli?

- Bude tu DJ Khaled! - Jo! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

5:00 ve 20

01

Odpovědět

Haity zkouknuté, ale dost nezajímavé..

10

Odpovědět

pobavil, pred tym srackometom plnom humanizmu na haity

814

Odpovědět

to lebo si prilisny kkt na to aby si mu pochopil

23

Odpovědět

+hovado 2dakujem za argument, tu mate klucenku, mily madare

06