Conan zmenšuje Jordanovu kancelářCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:10 833
Aby bylo využití prostor v zákulisí pořadu co nejekonomičtější, rozhodne se Conan rozdělit Jordanovu zbytečně velkou kancelář na dvě menší.

Přepis titulků

Překvapení! Chtěl jsem se tu stavit a omrknout tvoji kancelář. Nechápu to. Točili jsme video, - kde jsem to tady kompletně vyklidil. - Jo. - Myslíš, že v hloubi duše chceš být čistotný? - Možná, nejsem si jistý. Nebo chceš snad být špinavý? Ne tak, jak to myslíš ty. Co se stalo?

Už je to pár let a dorazily nové věci. Páni. - Pracuješ pro mě už spoustu let, je to tak? - Ano. Během těch let jsem se tě ptal: "Jordane, jakou úlohu v mém pořadu máš?" - A ty na to... - Se vší úctou, nejsem povinen ti říkat, co dělám. Pokud chceš vědět, co tu dělám, je na tobě, aby sis zjistil a určil...

- Zjistil? Proč bych se tě nemohl zeptat? - Tvé vystupování ti otupilo smysly a vytvořilo ti mozek, který vnímá pouze makro podněty, nikoliv mikro podněty. Já naopak pracuji s mikro podněty. Očividně i tvoje žena. To je vtip o penisu. Máš docela velkou kancelář. A mám dojem, že nic neděláš.

Podle mě bys zvládl nedělat nic i v polovičním prostoru. Tvoji logiku moc nechápu. Nic se dá dělat i v nulovém prostoru. Chci, abys byl naživu. Dát tě do nulového prostoru, - což je můj sen, by znamenalo rozdrtit tě na atomy. - Chápu. Hodit tě popelářům a nechat tě rozdrtit. Ty bys mluvil postupně tišeji a tišeji, až by bylo slyšet jen mumlání a následně praskání kostí.

- Možná sis všiml... - Pak by začala vytékat tekutina. - Neskončil jsi. - Ne. Podle mě zvládneš dělat nic v polovičním prostoru. Takže teď udělám to, že ti rozpůlím kancelář, dobře? Jordane? Musí být tvůj zadek tak blízko mému obličeji? To byla jedna z podmínek? Nemusíš ho ještě víc přibližovat. Zamýšleného výsledku jsi už dosáhl. Pojďte s tím dovnitř!

- Touhle stranou? - Jo. - Jordane? - Ano? - Je k nevíře, kolik tu je místa. Neuvěřitelné. - Jordane? - Jo? - Tady Conan. - A? - Můžu dál? - Jasně. Pěknej kancl. Poslyš. Jako takový dárek dávám... Dávám tvému kancelářskému sousedovi mikrovlnku, dobře?

Dám ji tam. Je pouze... Pouze na ryby a brokolici. Tohle je Diane Harmonová. - Jakou tu máš pozici, Diane? - Dělám v postprodukci. V postprodukci si vedeš výborně. Skvělá práce na pořadech na cestách. Podle mě bys měla mít vlastní kancelář. - Ano? - Jordane, tady Conan. - A? - Můžeme dál?

- Ano. Musíš takhle. Přesunu se na tamtu stranu, moment. Moment. Nemáš hlad? - Jasně. - Nedáš si oběd? - Dobře. Tak jo. Co říkáš na rybu s brokolicí? Dal bych to na tři minuty. Byl bych rád, kdybys v té mikrovlnce takřka neustále dělala rybu s brokolicí.

- Platí? - Jasně, platí. - Mrzí mě, že jsi přišel o okno. - Dobře. - Přirozené světlo bys asi chtěl, že? - Jistě, vzduch a sluneční svit ocením. Stačilo říct ano. Vyřeším ten problém hned teď. Nasadil by sis je, prosím? Estetiku mám v krvi. Už nikdy nechci slyšet, že ve svém pořadu nedělám maximum pro efektivitu. Vzal jsem jednu kancelář a udělal z ní dvě.

Dalo by se říct, že jsem prostě nejlepší. Viď, Diane? - Řekni ano. - Ano. - Co ty, Jordane? - Nemyslím si to. Nechápu, o čem to mluvíš. Mně to přijde spíš jako Jasmine. Co to děláš, Eunice? Co to děláš? Musíš zamířit do díry, Hayesi! Dobrá práce! Jo! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čekal jsem "Here's Johnny!". Totálně prošvihnutá příležitost...

140

Odpovědět

Nemyslim to jako hate, ale uz to tady bylo

27

Odpovědět

Taky jsem si nejdřív myslel, ale na youtube tohle video bylo vydané 25. října 2019.
Asi měli hodně podobný díl (právě nejspíš s tím uklízením).

10

Odpovědět

Zrovna u někoho jako je Jordan bych takovej bordel nečekal.

250

Odpovědět

Inteligentní lidi jsou často bordeláři.

62

Odpovědět

+KuliMůžu potvrdit.

41

Odpovědět

+KuliTo psali na internetu, že? Omg.

40

Odpovědět

Hele je to celkem logicky, pokud si organizovany a racionalni jako JS, tak kde jinde nez v praci budes ventilovat pravy opak. Doma bude mit poradek, olivovej olej pekne zarovnany :D

20