Conan dělá konkurz na reklamy

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:991
Počet zobrazení:11 323

Možná si poslední dobou říkáte: "Conanova videa jsou nějaká krátká." Nikoli dnes. Uvidíte hned 13 minut Conanova dramatického snažení dostat se do reklamního byznysu. A to vše s neopomenutelným sexuálním podtextem. Dokáže Conan prodat krevety, hamburger, auto nebo prsten?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jsem v Killianově workshopu v Hollywoodu. Tohle je Killian a... ty už několik let zasvěcuješ lidi do reklamního řemesla. Je to už zhruba devět let, co lidi učím, jak se správně chovat na konkurzech. - Myslím, že se můžu přiučit... - Ano! a mám pocit, že mi moje moderátorská kariéra znemožnila rozvíjet se v reklamách. - Rozumím.

- Rád bych teď o víkendech... Mám děti a ženu, jenomže to tam trochu drhne a rád bych občas vypadnul z domu, takže bych mohl o víkendech natáčet reklamy. Jasně! Mrkneme se tedy, co zvládneš. Jaké je tvoje jméno? Jsem Conan O'Brien. Akce. Hele, mám otázku ohledně mořských plodů. O krevetách.

Když řeknete "Kreveta 21", je to jednadvacítková kreveta, nebo dvacet jedna krevet? Rád bych to věděl, protože teď existuje taková výborná nabídka v International House of Pancakes. Delikátní nabídka večeře plné mořských plodů. Co když si vezmu tu rybu s krevetami? Mám říct ryba a kreveta, nebo ryba a krevety? - Jak se cítíš? - Nic moc. Souhlasím.

- Souhlasíš? - Souhlasím. Jako nebylo to úplně špatný. Aha, tak jo. Myslel jsem, že když řeknu "nic moc", ty odpovíš: "Neblázni, bylo to skvělý." - To ale neříkáš. - To máš pravdu, že to neříkám. Tak popravdě, kde byla chyba? Nechci tvrdit, že to bylo špatný, jen to nebylo správný.

- Víš, co myslím? - To znamená "špatný". Najdi si... - "špatný" ve slovníku a bude tam "nesprávný". - Moje je takový ohleduplnější. Ani ne. - Jaké je tvoje jméno? - Jsem kočka, co se chystá drápnout. Teď jsem to nahrál a uslyší to klient. Klient právě slyšel, že jsem neuvěřitelně dychtivá ohebná šelma. To je v pohodě.

Nevadí mi, že to uslyší. Tuhle část vystřihnu a vezmeme to znova. Jak se jmenuješ? Kočka, co se chystá vyskočit. Conan O'Brien. Akce. Mám dotaz ohledně mořských plodů. O krevetách. Když je to "Kreveta 21", je to jednadvacítková kreveta, nebo jednadvacet krevet?

Rád bych to věděl, protože teď existuje taková výborná nabídka v International House of Pancakes. Když mi v restauraci řeknou, že tahle krevetí nabídka... - Můžu to střihnout? - Co? Moc rukou. Máchání se do reklamy nehodí. Co je špatnýho na rukou? Netvrdím, abys byl strnulej, ale vezmi tu energii a převeď ji do těla.

- Můžeme? - Jo. - Uděláš při tom otočku? - Jo, udělám otočku. Můžeme to vyzkoušet, ale moc to při konkurzech neděláme. Uvidíme, jak to půjde tobě. Víš ty co? Můžu něco navrhnout? Začni zkoušet nový věci, jo? Akce. Dobře, mám otázečku ohledně krevet.

Když vidím "Kreveta 21", jde o jednu velkou krevetu nebo 21 malých? Zajímá mě to, protože v International House of Pancakes teď mají tuhle výbornou nabídku a já to potřebuju vědět. - Chtěl jsem to vzít rychle, - Viděl jsem. - abych si udělal místo na tu pauzu. - Jak to šlo? Víš, jak to šlo, takže když se mě teď na to ptáš, jsi tak trochu hajzl. Oba víme, že to není žádná sláva. - Prosím, pomoz mi.

- Dobře. Pusťme se tedy do práce. Co se v té scéně odehrává? Někoho zajímá, jestli jde o krevetu nebo krevety. Přesně. A proč? - Proč je to pro něj v jeho životě důležité? - Asi má neurologickou poruchu. - Nebo! - Je obsedantně kompulzivní. Nebo... je to pro něj tak dobrá nabídka, že ji nechce pokazit. Máš nějakou slabost pro to "nebo"?

Používáš ho často? Tím, že říkáš "nebo", zdůrazňuješ jiné úhly pohledu. - Mohou to být ta negativa... - Nebo... je to otravný. Akce. Mám otázku ohledně plodů moře a krevet. Když mluvíte o "Krevetě 21", je to jedna kreveta, nebo 21 krevet? Potřebuju to vědět, protože teď mají tuhle výbornou nabídku v International House of Pancakes, kde nabízejí delikátní nabídku večeře plné chutné krevety, anebo jsou to krevety?

Která z nich to je?! Taky je tam další akce. Ryba s krevetou, kde je úžasná ryba a kreveta. Anebo krevety?! Ta bolest sílí! Co když se pro tu rybu s krevetou rozhodnu, mám říct "rybu a krevetu", nebo "rybu a krevety"?!

Nedokážu uspokojit svoji ženu a udržet si stálou práci! Ta nevěra mě ničí! Jak se jmenuješ? Vy víte. - Jdeme k další fázi, jak se to jmenuje? - Tomuhle říkáme "kousni si a usměj se". Takže do toho kousnete a usmějete se? - Ano. - Fajn. A ta replika zní: "Páni, Gregu, ten burger je úžasnej."

Páni, Gregu? Kdo je Greg? Greg je kýmkoliv, koho v té scéně chceš mít. Dobře, ale ne můj milenec? Můžeš si vymyslet jakýkoliv příběh. Co když jsem někdo, kdo čerstvě zjistil, že je gay. Teď jsem s Gregem, který mi naprosto změnil život, donutil mě jíst tenhle burger, já si ho dávám do pusy a připomíná mi ho to.

Dáváš si Grega do pusy? Ano, jistým způsobem jsem si dal minulou noc Grega do pusy a teď koušu do Gregova burgeru. Nemělo by záviset na tom, v jakým vztahu s Gregem jsme. V životě na tom nezáleží. To ne, souhlasím s tebou. - Akce. - Akce a Greg je můj milenec. Když říkáš divákům, co se děje, říká se tomu "naznačování". Aspoň jim to řekne, co se přesně děje.

Nikdy jsem nebyl na hodinách herectví, ale myslím si, že by bylo... chytrý... Když se koukám na film, ocenil bych, kdyby nějaká postava přišla a řekla: "Zdravím, já jsem zlý. Ale, ale, ale." To by mi pomohlo. - Dostatečně to nedělají. - To nedělají, protože se tomu říká "naznačování". Většině lidí totiž dojde...

kdo tím zlým je a z toho pramení zábava při sledování filmů. Když budete používat blinkry, vyhnete se nehodám. Kousnu do toho, Greg je milenec, - minulou noc jsme měli sex. - Nemá to dopad. Nenič mi příběh. Jsem nový člověk, ženě jsem zatím nevolal. - Ještě ne. Prstýnek zatím nosím. - Všiml jsem si. Ale zavolám jí, protože jsem teď s Gregem a spím s ním.

- Akce. - Miluju Grega. To je výborný burger, Gregu. Střih. Potřebujeme vidět oči. Nebyly vidět, když jsi kousal, byly zavřené. Zkusím mít otevřené oči. Nejde o mě, to požaduje klient.

Chce to klient... To říkal i ten Němec. Klient zi to pošaduje! Klient zo dostane! Když kamera nevidí oči, nevidí ani příběh. - Oči sdělují ten příběh. - Jsem trochu v rozpacích. Ty máš hezké oči. Já mám... takový zapadlý očíčka. Jsem úplnej úchyl. Budu si tady oblizovat ten burger.

Jsem jako krysa. Toho se pokusíme vyvarovat. Zkusme to znovu. Akce. Skvělej burger, Gregu. Tak to by bylo. Mohl bych vyzkoušet pár čepic? To by mi možná pomohlo. - Policajt.

- Greg je parťák? Greg je jeho parťák, jezdí spolu hlídkovým vozem... A tady skončíme. Minulou noc měli sex. - Zkusme to. - Dobře. - Můžeme? - Akce. Oči vzhůru. Propáníčka, to je mi ale burger, Gregu.

Musím ti povědět, Gregu, že to je teda jeden chutnej burger. Hej, Gregu! To je parádní burger! Ještě že jsi můj milenec. Očividně jsem v autě. Reklamy na auta jsou hity a pro herce pořádný zdroj příjmů. - Nauč mě, jak se dostat do reklamy na auto.

- Dobře. Budu za kamerou popisovat situace a ty je budeš hrát. Dobře. Akce. Jedeš a jedeš... a najednou se objeví bouřkové mraky. Vypadá to na déšť, ale jako při hurikánu Katrina. Jedeš dál a zničehonic... ti přilétnou noviny na sklo.

Tady to střihnu. Vypadáš nervózně, zatímco probíhají tyhle bouřky. Takže... Říkal jsi "Katrina". Říkals, že se blíží Katrina. - Přesně tak. - A nechceš, abych vypadal nervózně? Takže jaké řídíš auto? Auto, které žádný hurikán, ani ten nejsilnější, co byl za posledních padesát let zaznamenaný, nemůže poničit.

Tak úžasný to auto je. Protože ve skutečnosti neprodáváme auto, ale bezpečnost a jistotu. - Chápu. - Takže ať se děje cokoliv... Takže teď řídím "Ford Lež". Jedeš a jedeš a najednou se objeví bouřka. Mně je to fuk, mám nový auto. Jedeme dál a najednou se objeví déšť, ale jako ten z hurikánu Katrina. Tak Katrina... Jedeme dál a dál a najednou...

auto trefí poslíček na kole. Jsi ve Lži. Počkej chvíli. Tvrdíš mi, že jsem trefil chlápka na kole, ale protože jsem v tak luxusním autě, je mi to u prdele? To je šílený! To auto ze mě dělá nemorálního člověka. Chlápek na kole mi vlítnul do auta během hurikánu Katrina a ty chceš, abych udělal: "Sáhni na tu kůži."

Mám strach o jiný lidský bytosti. - Klient... - Sie klienti nechtějí, abychom se báhli o jinhé lidské bytosti! Lidská bytost mushí být vymýcena! Takže jedeme dál a dál... a zničehonic...

poslíček na kole vrazí do auta! Uvidíme se na pitvě. - Ahoj. - Ahoj, jsem Allison. - Zdravím, Allison, jak se máš? - Dobře. Jsi připraven? - Co kdybychom začali těmi klenoty? - Klidně. Přinesme ten gauč. Přímo do kamery... Jak se jmenujete, slečno? - Ahoj, jsem Lindsey Bronson.

- A vy jste, pane? Myslím, že víme. Conan O'Brien. Snažte se to udělat co nejskutečnější. Že je to opravdový upřímný moment. A akce. Něco pro tebe mám. Je to v téhle krabičce. Pojďme si udělat... úžasný rok.

Bylo to... drahé. - Moc se mi líbí. - Stál spoustu peněz. - Je to na něm vidět, je krásný. - Měli bysme se... - Mockrát děkuji. - Měli bysme se pomilovat. - Dobře, střihneme to. - Můžu trochu improvizovat? Možná by bylo dobré si to jen myslet v hlavě. - To dělám.

- Možná... Možná to neříkat nahlas. - Nevyjadřovat slovy ten podtext. - To říkali i policajti. - Dobře. - A akce. Něco pro tebe mám. - Opravdu? - Ano. Pojďme si udělat... úžasný rok. Bože, je překrásný. Děkuji.

Moc se mi líbí. To doufám, protože... je to ten, o který sis řekla. Ukazovala jsi na něj. Byla jsi dost pasivně agresivní. Dobře, střih. Použijete z toho něco? Ten začátek byl celkem dobrý, ale ráda bych to sjela znovu.

Upřímně, vidím, že to dokážeš prožívat, ale vyznívá to celé trochu úchylně. - Úchylně? - Trochu. To neslyším poprvé. Akce. Něco pro tebe mám. Pojďme si udělat... úžasný rok. Je opravdu překrásný.

- Jaké to bylo? - To vystřihneme. - Co vystřihnete? - Ten závěrečný pohled. - Zase to bylo trochu divný. - Opravdu? Na konci ses podíval do kamery a usmál se tak nějak... Vyjadřuje to ten úžasný šperk. Vážně oceňuji tvoji volbu, ale jde o to... Úplně vidím, jak ji oceňuješ, když ji šmahem zavrhuješ. Moc bych chtěla, aby ses do té reklamy dostal.

Mastersonovy šperky. Klenotnictví pro úchyláky. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je legenda všech legend :DD

20

Odpovědět

Mně přijde hrozně vtipný a fajn to, jak na něj neberou ohledy, že se na něj nekoukají jak na tu velkou hvězdu z televize, ale kladou mu úplně stejné podmínky jako všem :) Už vidím, jak by to probíhalo v Česku... :/

280

Odpovědět


Odpovědět

rozsekal mě cyklista, který trefí auto, ale ve Fordu Lie ti je to u p****e :D

532

Odpovědět

začátek mě moc nebavil, ale po půlce to bylo dobrý :)

522

Odpovědět

Conan je prostě fenomén, nejlepší komik pro mě :) Dokáže si udělat srandu z kohokoliv a vůbec mu nevadí si dělat srandu i ze sebe, což je vlastně v této práci základ. Jeho vystupování a práce s lidma je výborná, jedno jediné video co se přidá sem na videačesky mi dokáže vždy zlepšit náladu o 100% a za to moc děkuji. Hodně rychle jsem si ho oblíbil a našel jsem ho díky videačesky :)

1103

Odpovědět

Zase to byla bomba... Conan, Conan!!! :)

191

Odpovědět

Sie Klients :D :D nemôžem sa na tom prestať smiať

211

Odpovědět

první část mě až tak neoslovila, ale ta druhá mě naprosto zničila. A nejlepší bylo vidět, jak ta herečka potlačuje smích :D :D :D

831

Odpovědět

Bože, to bylo úžasný... Jak Conan stíral všechny ty jejich eufenismy a slušně vyslovený, diplomatický lži :D

972

Odpovědět

Já toho "úchyla" miluju :D

381

Odpovědět

Video super, 9* - Conan válí (i když měl i lepší kousky).

10:16 - Podle mě neříká, že ho to auto činí nesmrtelným (immortal), ale nemorálním (immoral). Jen taková hnidopišská poznámka. :)

313

Odpovědět

Video i překlad perfektní (ostatně na videacesky.cz už všichni moc dobře ví, že Conanem nikdy nikdo nic nepokazí :)), jen se tam vloudila jedna malá chybka: Conan říká v 10:17 immoral, ne immortal. Díky, konec hlášení

582

Odpovědět

Ok, v tom případě hlásím taky jednu chybku. Slůvko vědět má v plurálu toliko tvar "vědí". ;)

625

Odpovědět

+petrsalivenpetrsaliven: Příště prosím piš do komentáře, co je aktuálně v titulcích, a ne, jak to má být správně. Blbě se to pak dohledává, pokud to opravuje někdo, kdo video neviděl. Díky.

stiby: Jinak immoral opraveno. ;-)

67

Odpovědět

+petrsalivenBugHer0: Chápu, nicméně jsem neopravoval chybu v titulcích, ale chybu v komentáři uživatele stiby, proto reakce směřovala pod jeho příspěvek.

1113

Odpovědět

creepy Conan, creepy

94

Odpovědět

Zdravím, nechcem spamovať, ale mohol by mi prosím Vás niekto odpovedať na otázku, ktorú som sa pýtal pri tomto videu? http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/conan-na-blizzconu-13
Ďakujem
:)

113

Odpovědět

“Nedalo by sa to prosím Vás dať do nejakého iného prehrávača? Lebo cez Youtube má Conanov kanál Team Coco zakázané prehrávať videá v Írsku, nechápem prečo…” – Ti to sem zkopíruji, aby Ti mohl odpovědět i někdo líný, komu se to nebude chtít hledat :D

110

Odpovědět

+young.foolishHmm zakazane prehravat v Irsku to je cudne,ved Conan je Ir,asi si ludia v Irsku myslia,ze je nejaky uspesny pravnik alebo hollywoodsky herec a pravda je inde :D

102

Odpovědět

+young.foolishTo zakazování se dělá většinou v zemích, kde se dá Conan naladit na nějaké TV. ;-) Třeba u nás to není, protože ho nikde nevysílaj. Kdyby ho třeba na Coolu začali dávat (ha ha ha), ty klipy by nejspíš územně omezili, abyste na ně nekoukali na netu nebo u nás a radši si zapnuli Primu a zvyšovali jim sledovanost.

Jinak změna přehrávače nepomůže, když to je blokovaný. Prostě je to tak nastavený a my s tím nic neuděláme, bohužel.

140

Odpovědět

Hola Unblocker.

90

Odpovědět

+PopcornAaaaa kamo diky moc! Ten ublocker funguje, som nevedel že niečo také existuje. DIKYYYYY!!!

60

Odpovědět

Tak nič teda no :/ Diky.

50
Další