Conan O'Brien skáče z útesu

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:630
Počet zobrazení:7 435

Conana O'Briena můžete z našich stránek znát díky dvěma rozhovorům z jeho bývalé talk show Late Night With Conan O'Brien - se Stevem Carellem a Evangeline Lilly. Jelikož je to můj nejoblíbenější moderátor amerických talk show, tak mě dost mrzelo, když byl jeho pořad zrušen. Nicméně Conan chystá velký comeback. Od listopadu poběží na americké televizní stanici TBS jeho nová talk show a Conan vás na ni tímto videem zajisté naláká. Je jedno, že to video s talk show vůbec nesouvisí. Mě dostalo. Posuďte sami. :-)

Přepis titulků

Zdravím. Jsem Conan O'Brien. A místo toho, abych natáčel další promo pro svůj nový pořad, který uvidíte od listopadu na TBS, vám dopřeju to, po čem toužíte. Prvotřídní zábavu. Mrkejte na to. Zašel jsem koupit tenhle Dodge Dart z roku 1969.

Nastoupím do něj a sjedu s ním z tohohle útesu přímo do kaňonu Devil's Drop. Bude to přímý pád z 280 metrů. To není všechno. Do kufru naložíme tomuhle fáru 40 kilogramů plastické trhaviny - nejsilnější výbušniny na světě. Jo! Polijeme ho 150 litry benzínu, naládujeme ho nelegálními rachejtlemi ze státu New Hampshire...

a dopředu mu nasypeme 270 kilogramů nepuknutých zrníček popcornu. Jo, to je síla! Navíc budu doprovázen světoznámým habsburským komorním orchestrem. Maestro, rozjeďte to! Hej! Kdo sakra jseš? Kaskadér.

Já kaskadéra nepotřebuju. Ať se na můj pořad budete dívat nebo ne, na vás už určitě čeká nějaký film... a na mě zase skok z útesu. To bylo drahý. Premiéra Conana již 8. listopadu. Pouze na TBS. Plno srandy.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako video super, ale nevím jestli mě postihla skvělá technická stránka dnešní doby, tak jsem asi čekal od toho výbuchu a jak Conan hoří trochu víc, přišlo mi to hrozně umělé..Neberte si to zle, jen říkám jak to cítim - samozřejmě jako reklama je to super a jeho show je nesrovnatelná s nikým ;)

241

Odpovědět

I když chápu že je to účel, ty rachejtle mi prostě nedají :D

210

Odpovědět

Měl jsem stejný pocit. Už ten výbuch na mě působil hodně uměle. Jak se říká, dobré CGI je takové, které nepoznáte. Divím se že nemá conan větší rozpočet, pro bořiče mýtů bylo shození auta plné výbušnim z útesů takové normální odpoledne.

00

Odpovědět

to je prostě největší borec! :D

190

Odpovědět

Vy jste ocasové! Conan je aspoň skvělej bavič a jeho show je perfektní!

191

Odpovědět

LocoPackarna to vyjádřil dobře. Je to jantar.

1822

Odpovědět

Jeho navsteva u Zacha v Kapradinach hovori za vse,je to "vocas".

1839

Odpovědět

Akul: Ale měl ty brýle. Jak sedal do auta, tak si nasadil jiné brýle. Podívej se pozorně!
Pěkné efekty:-D

181

Odpovědět

paradni, ale s temi brylemi to podelal..kdyz sedal do auta tak je nemel

1811

Odpovědět

Paráda :-) Už se těším na talk show

180

Odpovědět

kravina

1912

Odpovědět

kvůli tomuhle irskýmu bastardovi mě nechala moje stará

185

Odpovědět

Dobré lákadlo.

180

Odpovědět

Skvělý :D

180

Odpovědět

Popcornem mě odrovnal :D Yeah, that is a stuff!!! :D

180

Odpovědět

jo na konci to zabil :D

181

Odpovědět

Achjo, já tam neslyšel ten popcorn. :(

180

Další