Kojot Peterson a jeho brouci a slimáciCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:219
Počet zobrazení:11 101

Již v neděli jsme vás lákali na nový naučný pořad Brave Wilderness. Jeho hlavní tvář Kojot Peterson se nedávno zastavil u Conana, a tak jsem rozhovor s ním rovnou přeložil, abyste se dozvěděli, proč vlastně dělá to, co dělá a mohli vidět některé jeho brouky, pavouky a slimáky v akci přímo ve studiu. Pokud vás Kojot zaujal, těšte se už v neděli v 17:00 na první epizodu jeho dobrodružného pořadu.

Přepis titulků

Můj další host má za sebou úspěšnou misi. Nechal se bodnout nejnebezpečnějším hmyzem na světě. Je hlavní tváří populárního YouTube pořadu Brave Wilderness, který má na kontě neuvěřitelných 650 milionů zhlédnutí takovýchto videí... Jdeme na to. Jsem Kojot Peterson a za chvíli se nechám bodnout hrabalkou obrovskou. Do toho.

Raz... dva... Je to tady. Tři. Bože můj! Jak ti je? Nemůžu pohnout rukou! Přivítejte tu Kojota Petersona! Kojote...

Mám dotaz k té ukázce. Nesahej na něj. Chci se tě zeptat... V té ukázce tě bodla hrabalka obrovská, což je druh vosy, který má údajně druhé nejbolestivější bodnutí ze všech živočichů na světě. - Jaké to bylo? - Druhé v rámci hmyzu. Aha, dobrá. Bylo to, jako by mi rukou projel taser...

Byl jsem mimo. Pak jsem ji jen rychle přiklopil, aby nebodla někoho dalšího, válel jsem se po zemi, ale hlavní je vydržet, vydržet, vydržet! Diváky zajímá, jaké to je. Takže musím zatnout zuby a přečkat to. A proč to vůbec děláš? Nebylo by lehčí zeptat se někoho, koho ten brouk bodnul, - a citovat ho? - To by šlo, že jo? Ale kdybych šel na YouTube s tím, že budu sedět před kamerou a číst lidem, jak to bodnutí bolí, hned by to vypnuli.

Hlavním cílem je vzdělávání. Ukážu vám, co udělá takové bodnutí s vaším tělem. Co kdyby jste někdy na procházce chtěli vzít hrabalku do ruky? - Ne radši ne. - Však jste to viděli! Radši ji budete sledovat z bezpečné vzdálenosti. Takže to svým způsobem děláš pro dobro ostatních.

Aby nás náhodou nenapadlo vyrazit do přírody, najít brouka s nejbolestivějším bodnutím a přinutit ho, aby nás bodnul. Ano, hlavně tebe. Tebe by někde v poušti hrabalka určitě lákala... - Jo, jo. - Teď už víš, co tě čeká. Všichni dobře vědí, že nevycházím na slunce.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konane miluji tě! Vím, že se o mě nikdy nedovíš......

20

Odpovědět

Coyote Peterson a Bear Grylls. Tak premyslim, jestli zvireci jmena predurcila jejich karieru, nebo se prejmenovali az pak. :-D

200

Odpovědět

Jestli se tak jmenovali už předtím, tak je opravdu lituji, protože se jim rodiče nejspíš chtěli pomstít :D

20

Odpovědět

Takže tenhle chlápek vydělává tím, že se nechává kousat? :D
Upřímně obdivuju Conana, že si to nechal dát na ruku, já už bych byl na hranici s Mexikem.

180

Odpovědět

Baví mě, jak je Kojot do těch zvířat nadšenej, zatímco Conan má výraz válečného zajatce :D

360

Odpovědět

Nesympatický afektovaný kašpar. A to je s J. Goldblumem takový kamarád, že se na něj tak vrhl a oťapkával ho, jakoby se po letech potkali kamarádi z dětství nebo jen nezná meze? :)

3629

Odpovědět

Naprosto s tebou souhlasím. Zlatej Steve Irwin :(

54

Odpovědět

+Mr.Olafpříště by se měl nechat bodnout rejnokem

81

Odpovědět

+prdCo je skvělýho na tom provokovat a prudit zvířata? Jasný Irwin to taky dělal (a pěkně na to dojel) ale tenhle malej skřet o těch zvířatech ani nic neřekne "hele toto je nebezpečný, hele jak mě kousne a já se tu budu válet a řvát."

36

Odpovědět

+Mr.OlafU Conana chtěj lidi show, ne se něco učit, tak se jim přizpůsobil. V tom jeho pořadu o těch zvířatech i něco řekne. Zbytek je jen bait, souhlasím.

21

Odpovědět

na kojota je voľaký maličký.

36

Odpovědět

Kojot není nijak zvlášť velká psovitá šelma...

151

Odpovědět

Jestli svoje znalosti čerpáš z příběhů o kojotovi Wildovi a ptáku Uličníkovi, tak si musíš uvědomit, že pták Uličník není pštros, ale kukačka. A oproti kukačce ten kojot zase tak velký není. ;)

40

Odpovědět

Líbilo se. V prvním videu se nenechal setřít Conanem a naopak mu to dal slíznout. Borec podle mě, má docela rád risk. Kdyby se zachtělo sklípkanovi i bičnatce (fakt je to správný název?) více pohybovat, tak bych chtěl vidět jak si to uhlídá :-D .

142

Odpovědět

V skutočnosti ide o rad bičnatcov, ktorý (rovnako ako pavúky) patrí do triedy pavúkovcov. Bičnatka preto nie je správne pomenovanie. Tak ako samičke pavúka nevravíme pavučica.

21

Odpovědět

+JerrekSlovák (Maďar) tu opravuje pravopis. No tak to jsem ještě nežral.

1042

Odpovědět

+SrslyProč palce dolů? Dyť má svatou pravdu, protože maďaři tu opravdu nemají co pohledávat. To mě tak vytáčí,co si sem dovolují přikráčet z jiný země....

115

Odpovědět

Zoologicky korektní by bylo: "bičnatci", nebo "krátkochvostovi se zachtělo" (nevím o jaký druh konkrétně se jedná). Ale myslím, že široká veřejnost tuhle korektnost stejně neocení :D

40

Odpovědět

Hodně zajiamavé . :)

72