Conan na BlizzConu '13CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:968
Počet zobrazení:15 732

Když je Conan coby Bezradný pařan pěkně schovaný v kanceláři, není to takový trapas, jako když vyrazí na jeden z největších herních svátků BlizzCon a tam rovnou komentuje turnaj ve World of Warcraft. Speciální vzkaz pro hráče WoWka: Není náhodou někdo z vás Barend?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jsem na BlizzConu '13, - Přesně tak. - který oslavuje World of Warcraft. Mimo jiné. Přišel jsem pozdě. Byl jsem totiž na BlitzConu '13, kde oslavují Wolfa Blitzera. Chybička se vloudila. Zeptám se na tohohle.

Tenhle týpek... má na sobě oblečeného vlka, nebo ho právě vlk žere a dost mu to trvá? Ten vlk říká: "To dám!" Může se, a možná se to i stalo, přihodit, že se hráči potkají online a poté se dají dohromady? - Využil jsi toho někdy? - Žena by protestovala. Jak ses seznámil se svojí ženou? - Při hraní World of Warcraft. - Tys tak poznal svoji ženu? - Ano. - Co byla za postavu, když jste se poznali? - Byla troll jménem Deadrat. Fajn...

Hodně přitažlivé, co? Tohle bude výborná historka pro vaše vnoučata. Povím vám, jak jsme se s babičkou poznali. Provedeš mě hrou. Začněme tedy. - Rozhodně. - Nejprve... Tenhle chlápek tu klidně stojí, ale vypadá, že mu došel dech. Tipuju, že má jen jednu plíci? - Kdo je tohle?

- Tohle je trpaslík. Preferuju liliput. - Je to vlastně lovec. - To je jeho medvěd? - Ano. Jeho medvěd taktéž dýchá ztěžka a ještě vypadá, že je v říji. Připraven na to vlítnout. Kdo je nejvíc sexy? Dost lidí si myslí, že je to Draeneika. To je... - Koukněte na ta stehna.

- Lidem se líbí ty rohy a ještě má ocásek. - Ona má ocásek? - Můžeš ji otočit. Koukněte na to... Takže jí můžu zírat na zadek. Přijde mi to vážně úchylný. Kolik lidí jen... klikne na tu ženskou postavu a potom ji otáčí, aniž by hráli hru? V určitou chvíli se lidi rozhodnou jít dál. Já bych se odsud nehnul. Zůstal bych tady. Tak si tedy vyber rasu...

Vezmu si muže a orka. Tady jsi ve světě. - Jak tam dám tu standartu? - Stačí kliknout. - Kam jsem se to dostal? - To je dobrý, jsi uvnitř toho chlápka. Nechci bejt uvnitř žádnýho chlápka. To jsem zkoušel jen na vysoký. - Dostal jsem se někam na kraj? - Tady je takový sráz, kam nemůžeš. Ale můžeš z něj skočit, když zmáčkneš mezerník. Co jsem udělal?

To je v pohodě, ne? Co je? Prozkoumávám to tady. Umřel jsi. - Umřel jsem?! Jak? - Skočil jsi ze srázu. Ten chlápek je vyzbrojenej až na půdu. Je to monstrum s 23 centimetrů tlustou kůží, - který skočí do sněhu a zhebne? - Byl to celkem velký sráz. Tak dlouho nepadal. Vývojářská chyba. - Co je tenhle zač? Mám ho zabít? - To je spojenec. - Chci ho zabít. - Spojence nemůžeš. V životě můžeš.

Tak funguje šoubyznys. Tady je třeba tenhle chlapík v modrém. Tohle všechno jsou hráči, kteří teď hrají. Ahoj, jak se máš? Normálně odešel, ani mi neodpověděl. Tohle mě pěkně štve. Můžu nadávat? Ano. Hej, debile, na něco jsem se ptal. - Kde je Barend?

- Utekl. Barend se mnou vůbec nemluví. Hej, debile, na něco jsem se tě sakra ptal. Možná neví, že mluvíš na něj. Tady je. Takže si tě všimnul. Si magor? Magor není slovo. Pořádně ti nasekám. Myslíš, že vtipkuju? Hned ti...

Kam zmizel? Utekl, když jsem mu vyhrožoval? Co to je za svět? Stojím tu s World of Warcraft týmem. Jste tým, že ano? - Ano, jsme tým z Evropy. - Za jaké postavy hrajete? Za jakou rasu? - Já hraju za druida. - Ty jsi druid. A co ty? Já se zaměřuju na rytíře smrti nebo elementového šamana k omráčení. Dobře, tomu jsem vůbec nerozuměl, ale řekl bych, že je to dobrý nápad.

Zemřete dnes, nebo myslíte, že ne? Nezemřeme. Já taky myslel, že neumřu, a víte, co se mi stalo? Spadl jsem do sněhu! Kdo umře pádem do sněhu? Co jsem udělal blbě? Když spadnete z velké výšky, naroste vám poškození a zemřete. - Takže je to moje chyba? - Vaše chyba. Když umřete pádem...

Jak se řekne německy: "Hodně štěstí"? Jak? Vzdáváš to, co? - Můžete to ještě zkusit, ale... - Zkusil jsem to už devětkrát. Ani podevátý to nebylo ono. To předtím. Dámy a pánové, vítejte zpátky na BlizzConu. Je tady finále World of Warcraft arény. Máme tu dnes speciálního hosta.

- Conana O'Briena. - Conan O'Brien, děkuji. Děkuji, Adame a Jarede. Moc rád jsem tady u WoW. - Kolik toho víš o World of Warcraft? - Hrál jsem to zhruba šestnáct minut. Zabil mě pád do sněhu a myslím, že budu nejlepší komentátor, jakého jste tu kdy měli. Pokud nás sledujete doma na Twitteru, použijte hashtag "BlizzCon" a pište svoje tipy. Nebo TeamCoco, pokud jste fandové. A pokud nás sledujete doma na Twitteru, měli byste si eventuálně sehnat vlastní byt. Jen jsem to chtěl vypíchnout.

Brána se otevřela. Vstupují do velkého sálu s kamennou podlahou. Zajímavá volba materiálu. Kamenná podlaha se snadno myje. Vidím spoustu plamenů, zeleného ohně. Pobíhání. Přesně, jak jsem očekával. Neuvěřitelný! Viděli jste, co se stalo? Slyšel jsem křičet publikum, netušil jsem, co se stalo, ale dělal jsem, jako bych to věděl. Netuším, kdo vyhrál, můžete mi to říct? - Skill-Capped zvítězili...

- Skill-Capped, samozřejmě. Zajímavé na Flash Wolves je, že původně tuším přišli s šamanem orientovaným na bojovníky jako hlavní silou. To je pravda, přišli se šamanem. Standardní taktika, která nikoho nepřekvapila. Šaman přišel s různými lektvary a schopnostmi. Vodičkami a krémy. A dokázal s tím přežít. Zaměřili se na Prankcata a možná dostanou bublinu z něj. Jde na dva tisíce a zemře. Nevím, jestli pořád bublinu má. Neuvěřitelné!

Bublinu asi neměl. Bublina se musí znovu nabíjet a pak vám umožní kouzlit jednou za... To mi vysvětlovat nemusíte, je to trochu povýšenecký. Znovu bych rád věděl, kdo vyhrál. A jsme za branou, sníh pořád padá. Můžeme ho očekávat celý víkend. Takže pokud máte nějaké plány, nezapomeňte na řetězy. Velká poškození na Talbadarovi. Nevypadá to dobře, za chvíli půjde k zemi. A je to tady... - Skill-Capped jsou vítězi.

- Prosím... nemusíte mi to zjednodušovat, jsem nejspíš ten nejlepší hráč na světě. Pánové, mockrát děkuju. Chci poděkovat i publiku. Co na to říct? Je to jen o téhle hře, - která se jmenuje... - World of Warcraft. - World of Warcraft, přesně tak. Vůbec se v tom nelepším, spíš naopak. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Koukal jsem na rozhovor Conana a herce ze Zelené míle, Michael Clarke Duncan. Mohl bych poprosit o překlad, nejde o mě, já tomu rozumím z větší části. Chtěl bych ale tento kousek poslat dál, byl to borec a zaslouží si místo i u nás na Této stránce, předem děkuji překladatelovi :) :)

00

Odpovědět

ten pohled při showbyznis explained :D

00

Odpovědět

nejde spustit video :(

00

Odpovědět

Zrzci se mi nikdy nelíbili a Conan není žádnej fešák, ale jeho smysl pro humor je tak sexy, že bych mu dala šanci :D (samozřejmě kdyby o to stál :D)

6610

Odpovědět

Nedalo by sa to prosím Vás dať do nejakého iného prehrávača? Lebo cez Youtube má Conanov kanál Team Coco zakázané prehrávať videá v Írsku, nechápem prečo... :(

112

Odpovědět

Sleduju ze Skotska, zdravím kamaráde ostrovníku! :D

291

Odpovědět

+egaweNazdaaar! :D Ale stále mi neodpovedal niekto, kto tu pridáva videá, či sa to dá alebo nie, fakt by som chcel kukať Conana, mám ho najradšej :/

10

Odpovědět

"Nedalo by sa to prosím Vás dať do nejakého iného prehrávača? Lebo cez Youtube má Conanov kanál Team Coco zakázané prehrávať videá v Írsku, nechápem prečo…" - Ti to sem zkopíruji, aby Ti mohl odpovědět i někdo líný, komu se to nebude chtít hledat :D Odpověď nemám, ale taky zdravím ostrovníky... :D (Londýn) :)

10

Odpovědět

+young.foolishChacha.. sry. Jsem to zkopírovala ke špatnému videu :D :D

00

Odpovědět

Skús doplnok do Fierfoxu / Chrome ktorý sa volá MediaHint. Ja vďaka tomu pozerám zo Slovenska BBC iPlayer

00

Odpovědět

Bylo to super, ale mám občas pocit, že sem tam přehrává a až moc se zapojuje. Kdyby mluvil o polovinu méně času, bylo by to vtipnější. Nicméně pobavilo.

1423

Odpovědět

Ten pocit, když si uvědomíte, že i 50ti letej Conan umí psát deseti lépe než vy. :D Já už prostě roky píšu 4-6 prsty a učit se všemi je jako se učit na klavír.

709

Odpovědět

Teď jsem se prozměnu podíval na Van Dammea jak udělal roznožku mezi dvěma jedoucími trucky a ten má 53. Takže řešit psaní na klávesnici mi přijde jako malichernost. :D

1073

Odpovědět

Díky moc, na tento preklad som sa veľmi tešil

121

Odpovědět

Tipnul bych si, ze tenhle vylet Conana zrovna neuchvatil - zadny strip club, zadne "realne vypadajici" zenske postavy ve hre a zadne realne zenske postavy v obecenstvu :P

442

Odpovědět

Jo ty cony nejak upadaj, zadny pekny baby v ujetejch kostymech

34

Odpovědět

+Vyhul MiHuldovolila bych si nesouhlasit :)
http://www.youtube.com/watch?v=UorHvEcVTBM

41

Odpovědět

Momentálne sú 3 druhy videí, na ktorých sa smejem už len keď vidím, že sú tu na VČ pridané: Whose Line, Key & Peele a Conan (hlavne ak ide do terénu alebo recenzuje hry). K videu...Conan opäť bezvadný, neni o čom. :)

343

Odpovědět

5:41 ten typek za conanem :D

683

Odpovědět

Ako vždy nesklamal ... zbožňujem keď Conan komentuje niečo o čom nema ani páru :D viac prosím

471

Odpovědět

spis nez on me dostali ty nechapavy vyrazy tech komentatoru D: na to co tam rika za nesmysly.

281

Odpovědět

Všiml jste si někdo toho maníka v 5:40? :D

571

Odpovědět

prooosím nepřekládejte classy...
1. to zní fakt hrozně
2. žádný 2. neni, prostě to zní(vypadá) příšerně

749

Odpovědět

Já bych to překládal. Ať aspoň lidi co nikdy nehráli Wowko (včetně mě :D) tomu trochu rozumněli.

455

Odpovědět

zato tvuj nick by se dal prelozit krasne, jako Konec bejka nebo jako konec hovadin , nee to by bylo bullshitover. Nevim proc by to nemohlo bejt prelozeny do cestiny.

814

Odpovědět

BullOver: Blbost.

14

Odpovědět

Viděl jsem ho tam live na twitchi komentovat :D

184

Další