Conan na návštěvě své vlastní univerzityCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 315
Počet zobrazení:13 241

Conan se jednoho dne dozvěděl, že po něm v San Diegu pojmenovali vysokou školu, a tak se rozhodl poctít tamní studenty svou návštěvou.

Přepis titulků

Nedaleká vysoká škola Sixth College Kalifornské univerzity v San Diegu oznámila, že ponese v názvu mé jméno. To je neskutečné! Byl jsem z té novinky úplně vedle a... měl jsem za to, že půjde o trvalou změnu. Že to bude Vysoká škola Conana O'Briena už navždy. Jenže těsně před tím, než jsem tam odjel, mi bylo sděleno, že jde o změnu na dobu 24 hodin.

Asi půl hodiny jsem z toho byl dost vykolejený. Myslel jsem si, že to vytesají do kamene, ale pak jsem zjistil, že je to jen jednodenní akce. - A bylo to o víkendu, ne? - Jo, bylo. Sklapni! Proč to děláš horší? - Proč mi sypeš do rány sůl? - Jsem detektiv. Ale pak jsem si řekl...

No tak! I na jeden den je to nesmírná čest. A tak jsem tam nakonec stejně zajel. Pozvali mě v ten sváteční den na návštěvu, vzal jsem s sebou pár kamarádů, kteří to nahráli, tak se podívejte. Jedu vlakem za dobrodružstvím. Jsem jako Harry Potter. Jenom mi neumřeli rodiče, nemám na čele jizvu ve tvaru blesku, nevlastním sovu, nehraju famfrpál a nejedu do kouzelného hradu.

Ale jinak jsem úplnej Harry Potter. VÍTEJ NA SVÉ ŠKOLE, CONANE Dívejte! Podívejte se na to! To je nádherný transparent. Evidentně dočasný. Další visí tamhle za rohem. Bože můj, co se s ním stalo? Co to má bejt?

To je můj poutač? Jako fakt? Spadl mi poutač, a nikdo s tím nic nedělá! To se mi vůbec nelíbí. Ne, prosím, nechte ho ležet. Je v tom určitá symbolika. Tohle je centrum Vysoké školy Conana O'Briena? - Jo. - Ten název zní docela hezky, že jo? - To jo. "Studoval jsem na Vysoké škole Conana O'Briena," řekl trestanec.

Jak jsou na tom zdejší studenti? Respektují hodnoty Conana O'Briena? - Ty, kterými Conan O'Brien oplývá? - Rozhodně. Jsou hodně živí. - Živí? - Ano. - Tak super. Čekal jsem, že řeknete něco jako: "Ano, jsou čestní, pilní a upřímní." A oni jsou živí. Trápí je hyperaktivita.

Ahoj, jak se máš? Ahoj, jak se vede? Vypadáš zaskočeně. Ty mě neznáš? Co se mu stalo? Ahoj, jak se máš? Díky, že ses oblíknul. - Pojď sem. - Bože můj. Víte, já jsem komediální scenárista. Je to chyba.

Kašli na to. A nemohl byste mi s tím pomoct? Takže ty jsi student Vysoké školy Conana O'Briena - a ptáš se mě, jestli bych ti nepomohl? - Prosím. Ne. - Tos maloval ty? - Ano. Kde jsi viděl můj trup? Je to hodně přesný. Tady mám čekat, než mě pozvou na pódium.

Jak vidíte, v této místnosti... zavraždili cara a jeho děti. A teď už Conan O'Brien. UCSD! Mám pro vás jednu otázku! Jak si dovolujete pojmenovat po mně tuhle školu jen na jeden den? Domníval jsem se, že půjde o trvalou změnu.

A pak sem přijedu a vidím, že je každý nápis "Vysoká škola Conana O'Briena" napsán fixou na mazací tabuli. Abyste ho mohli smazat! Zítra tu budete mít Knihovnu Zaca Efrona. Mělo by to tak zůstat navždycky. Vysoká škola Conana O'Briena! Zavedu změny. Alkohol bude zadarmo! - Chci se zeptat na vaše vlasy.

- Do toho. Máte nějaký speciální postup, jak udržovat tak dokonalý tvar a barvu? Chtěla by sis sáhnout? Tak poběž. Pojď sem. Do toho. Řekni jim, jaký jsou. Hebký a hrozně zrzavý! Hebký a hrozně zrzavý. "Vzhledem k vašemu vzdělání a zkušenostem bych se rád zeptal, jak mám v dnešní ekonomice sehnat práci."

Přijel jsem za zábavou. Ale... Co to sakra je? Další otázku. "Kdyby nastala zombie apokalypsa, jak byste si zachránil život?" - Jsou to vaši studenti. - Konečně... smysluplná otázka.

Asi bych se odebral někam, kde je dostatek jídla. Na nějaké odlehlé místo. Nejspíš na letiště v Denveru. Je tam spousta jídla pro hladový krky. Je celkem odlehlé. A zombíky by zmátly ty jezdící pásy. Vlezli by na ně a jeli by na druhou stranu. X hodin by si mysleli, že už vás skoro mají, ale smůla.

A mezitím... Jo! Takže tak nějak. Ahoj, ty se bojíš? Jen trošku. Pojď sem ke mně. Neboj. Poběž! No tak. Sedni si ke mně. Co to s váma je?

Jak byste pozval na rande holku, která se vám líbí? - Myslíš, jak bych ji oslovil? - Jo. - Je tady dneska? - Ne. Ty vole, mohl jsem ti udělat perfektního dohazovače. Tak je to nejlepší. A zná tě? Jo, zná, ale... Nebo tě jen párkrát viděla z okna svýho bytu?

A pak ještě něco. Mám tu životopis a chtěl bych u vás dělat stážistu. Super, to chce koule. Dones mi ho. Co s tím? Tak se na to podíváme. "Zvláštní dovednosti: stalking." Chceš toho po mně celkem dost, je ti to jasný? Mám ti dát do kupy osobní život i kariéru. Jste dost troufalí. "Conane, hele...

sežeň mi holku a práci! A pak mi zatancuj! A tahle holka ti pak dá hlavou do hlavy! Už můžeš jít. Jo a tahle škola se po tobě bude jmenovat jen jeden den!" Zatím ahoj! Mějte se! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Conan je frajer :D taky jsem se smál od startu :D

20

Odpovědět

Oprava: "Spravit tvůj milostný život a tvou kariéru."

00

Odpovědět

Směju se od začátku do konce :D

30

Odpovědět

toto bolo super :D conan mi prišiel dosť vtipný ... až mi prišli tie vtipy už vopred pripravené aj keď to malo vyzerať na improvizáciu ... hlavne ten so zombíkmi...ale až to nemal pripravené tak je to borec :D

121

Odpovědět

"I am a detective". Andy zase válí :D

453

Odpovědět

Conan řekl, že si vzal sebou pár kamarádů, tak kde sakra nechal Jordana ? :D

271

Odpovědět

No vždyť. Pár KAMARÁDŮ!

531

Odpovědět

Jak na nej na zacatku, lidi ve studiu reaguji jak opice :D Uuuaaa uuu uuaahha.

919

Odpovědět

Perfektní improvizace.

1441

Odpovědět

Menšia chybička: v 1:30 hovorí "magického/čarovného hradu", nie imaginárneho :)

93

Odpovědět

Opraveno.

70

Odpovědět

škoda, že neumím anglicky, jinak bych se na ten pořad díval pořád.

372

Odpovědět

BugHer0 jak se má ségra?

725

Odpovědět

naznačuješ mu tým dačo? he? he? domyslel som si dobre?

8128

Odpovědět


Odpovědět

+michallkoSvarec:
goddamit !!!!!

251

Odpovědět

+michallkone jenom jsem dlouho neslyšel jak ji po té nehodě je

442

Odpovědět

+michallkoSalem: Dakujem pekne, viac som sa už ztrapniť nemohol.

BuhHer0: úprimne sa ti ospravedlňujem za moje trápne komentáre.

1188

Odpovědět

Ahoj, ségra se rehabilituje. Už začíná pomalu plně zatěžovat nohy, ale na chůzi bez berlí to ještě není a bohužel se jí pořád naplno nevrátil sluch, takže zatím nepřekládá, protože by to z odposlechu nedávala.

842

Odpovědět

+BugHer0jen ať se pořádně z otaví myslím že zdraví je důležitější než diváci

470

Odpovědět

toto bude legendárne video. pamätajte tieto slová, ovečky, ked si o polroka pozriete toto video. Pamätajte... Pamätajte tieto slová...

690

Odpovědět

a?  

466

Odpovědět

+Rossisi sa naučil prvé písmeno z abecedy?

1573

Odpovědět

nebo tě jen parkrat videla z bytu sveho okna :D jo ma pravdu dnes si malo lidi umi neco rict osobne mezi 4 ocima a za vsechno muzou soc.site :)

842

Odpovědět

za vsechno muze to, ze jsou lidi idioti

660

Odpovědět

0:50 chybička - my/mi :) Jinak další výborný Conan! :D

70

Odpovědět

Díky, zapomněl jsem nahrát na web verzi po korekcích. Už je to opravené. ;-)

200

Odpovědět

Zase se potvrzuje, že Conan je nejlepší v terénu.

1771

Další