Návštěva u tvůrců Death StrandingCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:10 179

Vydání hry Death Stranding se blíží a Conan O'Brien se proto během své tour po Japonsku vydal i do herního studia Hidea Kojimy, které hru vyvíjí.

Přepis titulků

Jedna z nejočekávanějších her posledních let konečně 8. listopadu vyjde. Death Stranding pro PlayStation 4. Po léta byla hra Death Stranding zahalena tajemstvím stejně jako její tvůrce, génius herního průmyslu Hideo Kojima. A když jsem byl nedávno v Tokiu, kde jsme natáčeli sérii Conan v Japonsku, byl jsem díky svým kontaktům v herním světě pozván, abych... Tohle je ale...

- Tohle ale není vtip! - Není to vtip! Největší smích jsem dnes vyvolal, když jsem mluvil pravdu. Byl jsem pozván, abych se s jinak těžko zastižitelným Hideem setkal v jeho přísně utajeném studiu Kojima a koukl se na Death Stranding. Je to velká věc. Pustil nás k sobě i se štábem a bylo to docela vzrušující. Takhle to vypadalo. Teď jsem v Tokiu ve velmi, velmi přísně utajených kancelářích Hidea Kojimy.

Už dlouho pracuje na možná nejočekávanější hře všech dob Death Stranding. Tohle je neuvěřitelná příležitost a zároveň obrovská chyba z jejich strany. Mám tu schůzku s Hideem Kojimou. Conan O'Brien. Nerozumím. Je tu jen čtečka karet. Žádnou mi ale neposlali. Tak schválně. Mám kartu asistenční služby.

Nestačila by zákaznická kartička z Makra? Tu mám. Ano! Panebože. Hideo? - Ahoj, jak je? - Rád vás poznávám. - Vítejte. - Díky. Hideo se mě zeptal, jestli chci vidět jeho kancelář a sbírku hraček. - To jste vy? - Ano. - Je vám vážně podobná. - Ultraman.

- Ultraman? Ultraman něco dělá. - To je vibrátor. - Není. Není? Myslel jsem, že ano. Určitě? Myslím, že je to vibrátor. Někdo mu to dal ze srandy, neví to. A pak? Co Ultraman dělá? Dělá něco? To je fantazie. Všichni tu pracují na Death Stranding. Chceme chránit utajení hry, takže vše za námi rozmažeme.

Mně to ale nestačí. Rozmažu i vás. Rozmazán. Právě mi bylo řečeno, že můžu ze studia Kojima ukázat jednu věc, kterou doteď nikdo neviděl. Takže sledujte. - Zřejmě to slouží k pověšení bund. - Jo. Geniální, geniální. Poté jsme se s Hideem podívali na upoutávku na Death Stranding.

Je to tady, jdeme na to. Panebože. Co je to s vámi? Tady je Norman Reedus. Doručuji zásilky. Doručuje zásilky, fajn. Je to poslíček. Myslím, že právě doručuje pizzu. A víte co?

Do půl hodiny to nestihne. Páni. Tohle je první sprcha za tři roky, kterou si Norman Reedus dal. Všiml jsem si, že tam je spousta scén, kde je Norman nahý. To chtěl on? Norman nás požádal, aby byl ve hře svalnatější. Norman si řekl o lepší postavu, že ano? Už jsem ho nahého viděl a takhle nevypadá. - Počkat, to je Guillermo del Toro!

- Ano. Taky vás požádal, abyste mu změnili postavu? - Má své dítě. - Ano. - To je sen každého hráče. Když můžete odnosit vlastní dítě, nemusíte řešit pohlavní styk se ženou. Podle mě je to naprosto skvělé dílo. Chtěl byste být taky ve hře, Conane? Mohl bych? Vážně? - Tamhle máme 3D skener. - Naskenujete mě? - Ano. Jedna věc mě děsí.

Foťák prý přidá pět kilo. A tady jich je osmdesát. Teď otevřu ústa a oči. Připravit, akce! Chcete vztek? Tady ho máte. Můžu? Tohle je taky můj výraz při zácpě. Vyberte si. Jestli tam máte scénu, ve které během tří dnů sním hodně sýra. Tohle je taky můj výraz při orgasmu, pokud by vás to zajímalo.

Tady ten flek. Vraťte to. Tady tenhle flek. Není tu někde dermatolog? Přiznejme si, že mám výbornou strukturu kostí. - Mohl bych hrát hrdinu. - To jo. Skvělého maskulinního hrdinu. Skvělého maskulinního hrdinu. Měl bych pro vás něco jiného. Tohle vás možná přesvědčí.

Mockrát děkuji. Moc si toho vážím. - A taky... - Co? Hideo mě sice přistihl, jak kradu Ultramanův vibrátor, přesto mě ale vložil do hry. Tuto kápi utkala ruka mého parťáka, co dělá cosplay. Když ji oblečeš, budeš moct sjet peřeje beze strachu. Pokud se tedy nebojíš toho, že budeš příliš sexy. Nemám pravdu?

Vážně? Pořád nic? Vážně dobrá hra. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

opravdu je v tý hře? :D

22

Odpovědět

Malá poznámka k titulkům. Když conan ve hře mluví o svém Cosplay partner myslím tím svou partnerku cosplayerku ne svého "cosplay parťáka".

00

Odpovědět

K čemu je na stránce noční režim, když je všude kolem bíla reklama ????

10

Odpovědět

V case 3:13, kdy se bavi nad vesakem, nerika Conan spise: "Genius, genius..."?

20

Odpovědět

Neuvěřitelný, jak jsou tyhle Conanova videa bezpředmětná a bezhodnotná.
Afektovanej trapnej zrzoun dělající prázdnou zábavnou show pro tupé masy Američanů.

612

Odpovědět

Děkujuu. Paráda.
Hideo, chlápek z walking dead, mads mikkelsen a další + Conan a to ku.evsky divný dítě v oranžový inkubátorský krabici jak cortana či co, smrťák z kápí (space marine chaplain ? xD)
A reklama od na to od Rika a Mortyho (ta okurková věc, prostě ty dva debílkové co dělaj announcery v DOTA 2)
Shadowlands taky skvělý.
Zbejvá jenom Diablo 4 a Overwatch 2 + omluva Blizzardu.
/odlétám do pryč/

211

Odpovědět

vážně tam musíte cpát názvy českejch obchoďáků?

417

Odpovědět

To myslis vazne, nebo vazne nechapes, ze vetsina lidi v CR treba ani nevi co je Costco, tak je to proto, aby jim tten preklad daval smysl?

84

Odpovědět

+WTFA těm lidem by strašně ublížilo, kdyby náhodou četli skutečnost, kterou ve videu říkají, a potom si náhodou museli zjistit něco co neví/neznají, kdyby se náhodou museli podívat dál než na "okresní hranice", že? Vytáhni si hlavu z p****e.

69