Pes Triumph na Trumpově inauguraciCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:321
Počet zobrazení:14 198

Pes Triumph, který si nebere servítky a každého uráží, je maňáskem, kterému propůjčuje hlas komik Robert Smigel. Již několik let je občasnou součástí Conanovy show a u nás jste ho mohli vidět například s maskoty na Times Square, v psím hotelu nebo na Wall Street. Nedávno byl svědkem slavnostní inaugurace nového prezidenta Spojených států amerických a přímo na místě vyzpovídal jeho oddané příznivce. Jak to dopadlo?

Přepis titulků

USA! USA! V den inaugurace bývá ve Washingtonu obvykle pěkná zima, ale letos vůbec poprvé mrzne i v pekle. Ano, Donald Trump dnes složí přísahu a v pondělí se nastěhuje do Bílého domu, čímž potvrdí svou dlouholetou zálibu ve vystěhovávání černošských rodin. V hlavním městě Spojených států je dnes pochmurno a zataženo. Ano, slunce je jen jednou z mnoha hvězd, které odřekly účast na dnešním obřadu.

Podívejte se na ty nekonečné zástupy obézních přestárlých bělochů. Je to tu samá Roseanne a Guy Fieri. Ano, pokud by mohl Walmart zvracet, vypadlo by z něj tohle. Úplná seznamka pro důchodce. Tolik bílýho ochlupení jsem naposled viděl, když Madonna vystupovala z limošky bez kalhotek. Jak vidíte, je tu spousta členů tajné služby a policistů.

Všichni dohlížejí na to, aby Melanie náhodou nepláchla. - Líbí se vám? - Ano, je hezká. - Viděl jste ty nahý fotky? - Ne, neviděl. Bože můj! Bože můj! Měli by jí říkat Laura bez Bushe. Chápete, jak to myslím? Je totiž vyholená. Donald Trump má u žen tak špatnou pověst, že i sama Bible, na kterou má pokládat ruku, právě podala trestní oznámení.

Pojďme ty idioty trochu oškubat. Kdo chce lístky? Mám tu dva lístky do antisemitské sekce. Ale můžu přimhouřit oko a dostat vás i do antimuslimské. Jo, to by bylo skvělý. Zde můžeme vidět bývalého prezidenta Billa Clintona. Bill Clinton budiž nám připomínkou důstojnější a vznešenější administrativy, kdy se ženám do vagín strkaly místo rukou doutníky.

K pódiu už se přibližují Trumpovi synátoři, kteří jsou známí i jako méně motivovaní bratři Menendezovi. - Těšíte se na Trumpovu vládu? - Rozhodně! A čím se bavíte, když zrovna nekreslíte Nancy Pelosiové čertovské rohy? - Hola! Hispánec, co volí Trumpa? - Ano. Ze slušnosti se tě zeptám v tvém rodném jazyce: Tobě ku*va jeblo? S Trumpem jsme si hodně podobní.

Ano, lišíme se jen tím, že já nemám v zadku ruku Vladimira Putina. Protože Trump je jeho loutka. Zdravotní péče je důležitým tématem Trumpových zastánců. Mnoho z nich totiž trpí mentální retardací. - Konečně má ta blbost útrum, že jo? - Jo. - S*át na Obamacare! - Chtěli nám jen házet klacky pod nohy. Jakožto drobného podnikatele vás to muselo točit! Musel jste propustit půlku personálu vaší pervitinové laboratoře.

Vidíte to? To je replika Bible, na kterou bude Trump přísahat, v životní velikosti. Polož na ni ruku. Vidíš, jak velkou máš ruku? Vemte si čepici. Ty slogany potřebujou trochu oživit. Tu máte. "Amerika bude hodně někde." Tady jedna pro vás. "Teplý domov, ne domov teplých." A vy tady máte stylovou: "Čubko, přines mi pivo." Paráda.

A jedna pro vás, pane: "Nemám tucha, která bije." Zrovna se tu bavím s těmahle chlapama, kteří si říkají Trumpovi jezdci. Po letmém pohledu na vás hádám, že asi nejezdíte na rotopedech. Pane, řekl byste mi maximálně třemi nenávistnými slovy, proč jste volil Trumpa? Už mám dost... Ne, to mi nedá. ...Obamy.

Mike Pence složí přísahu na post viceprezidenta pod dohledem soudce Clarence Thomase. Blíž černochovi Pence ještě nikdy v životě nestál. Nový viceprezident je úžasný. Je to senzační chlap. Kápněte božskou. Mike Pence je tak upjatej, že si musí před masturbací brát rohypnol. Všichni Trumpovi příznivci nejsou tak tupí, jak bych si přál. Musím něco vymyslet...

Dejte mi chvilku. Liberálové a konzervativci se na spoustě věcí neshodnou. Ale já bych je rád stmelil. Bílou čokoládu máme rádi všichni, ne? - Není bílá čokoláda nejlepší? - Je. - Řeknete to celé? - Bílá čokoláda je nejlepší. - Přesně tak! Díky! Jdeme na to. - Bílá čokoláda je nejlepší! Bílá čokoláda je nejlepší. - Bílá je nejlepší.

- Bílá navždy! - Bílá navždy! - Bílá je nej. - Bílá vítězí. - Bílá je nejlepší. - Bílá síla! Pro NBC natočil urážející pes Triumph. Donald Trump právě složil přísahu. Miliony Američanů si právě učůrly do kalhot... což ironicky jen posiluje Trumpovu erekci. 45. prezident Spojených států amerických Donald J. Trump! Toto americké krveprolití končí právě teď a tady.

- Jaký to silný proslov, viďte? - Skvělý. Líbil se mi odkaz na Roosevelta, když Trump řekl, že bát se máme jen svého vlastního strachu. A taky muslimů, Mexičanů, lidí ze Středního východu, celé Afriky až na JAR, BuzzFeeedu, Access Hollywood, chemtrails, ještěřích lidí, poldů v utajení, co se vydávají za štětky, chlapů, co se vydávají za štětky, bacilů, hadů, Saturday Night Live a podvodných revivalů Bruce Springsteena.

Máme za sebou sice náročný den, ale chci lidi z obou stran barikády stmelit a přimět je k inteligentní debatě o nadcházejících čtyřech letech. Bude hrát prim zahraniční politika, nebo hospodářství, až se úřadu ujme prezident Trump...

Bože můj. Promiňte, promiňte. Nějak mi to nejde na jazyk. Je to jeho první den, budu si muset zvykat. Tak jo, už dobrý. Dobrý. Když vezmeme v potaz problémy s Taiwanem, bude podle vás zahraniční politika prezidenta Trumpa... Chcete k tomu něco říct? Bavíme se tu o prvních sto dnech.

- Podle mě byl zvolen kvůli stavu hospodářství, ale... - Dobře. ...ironické je, že prezident Trump... Jasně, jasně, chápem. Jasně. Chápu. Je mi to jasný! Dobrý! Dobrá, to bylo velmi výživné. Nezbývá než se těšit na nadcházející čtyři roky s prezidentem Trumpem...

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (97)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když přijde komik na mítink Trumpovejch příznivců a začne si z nich dělat srandu, tak se s ním zasmějou.
Když přijde komik na mítink feministek a začne si z nich dělat srandu, tak ho vyhodí.
Když přijde komik na mítink příznivců Demokratů a začne si z nich dělat srandu, tak mu sprostě vynadají.
Když přijde komik na mítink levicovejch univerzitních studentů a začne si z nich dělat srandu, tak ho zmlátí.
Když přijde komik na mítink Black lives matter a začne si z nich dělat srandu, tak ho zabijou.
Amerika.

1316

Odpovědět

Místo Ameriky mi to spíše připomíná selektivní myšlení. Dle tvého názoru jsou absolutně všichni v Americe, se kterými na dálku nesouhlasíš, zabednění ignoranti bez špetky nadhledu a sebeironie. Což mi přijde dost odvážné, když tak usuzuješ na základě show, kterou z poloviny tvoří předem dohodnuté scénky. Je každopádně možné, že máš pravdu a příznivci Trumpa jsou geniální nadlidé se smyslem pro nadsázku. Jenom je škoda, že se to neprojevuje i tady. Jako příznivec nikoho bych to ocenil.

92

Odpovědět

+Zeckto jsem nikdy neřekl a vyvozuješ to z toho zcela špatně - nikdy jsem neřekl, že ho třeba budou mlátit všichni... ale někdo se většinu najde, a vo tom to je... a absolutně to nehodnotím podle tohoto klipu, jak můžeš usuzovat, podle čeho to hodnotím? Myslím, že mi do hlavy nevidíš (aspoň doufám :))
...obecně svůj názor vyvozuju z nějakého toho dlouhodobého sledování zpravodajství o náslí na politických akcích v US - v poslední době to byly zejména násilnosti, kterými se levicoví studenti snažili na několika univerzitách zabránit vystoupení člověka s jiným názorem než mají oni - libertariánsky.konzervativně orientovaného Mila Yiannopouluse ...dále jsou v poslední době velice populární velké množství youtube videí, ve kterých se youtubeři snaží v černošských čtvrtích propagovat egalitářské hnutí All lives matter a příznivci rasistické Black lives matter je bohužel honí a snaží se je zmlátit... takovýchto pokusů jsou desítky a desítky...
Nakonec znovu říkám - nikdy jsem neřekl, že to dělají všichni, na to, aby Vás někdo na demonstraci zmlátil, stačí jeden člověk ze sta...

13

Odpovědět

+freak thinkerUsuzuji na zaklade toho, ze pises o komikovi na setkani priznivcu Trumpa, pod videem, kde komik navstivini priznivce Trumpa. No, vidis to. Pred tydnem jsem videl viralni video, ve kterem 20 minut vyrvava cernoch na demonstraci studentu (ci mladych demokratu), ze jsou to idioti a Trump frajer, ktery by mel dostat sanci, kdyz si ho lidi zvolili. Studenti 20 minut mlceli a poslouchali, pripadne si ho nataceli. Mam si tedy vytvorit nazor, ze studenti jsou otevreni pro jine nazory a nejvetsi zastanci Trumpa jsou cernosi? Asi tezko, co? Selektivni mysleni je metla soucasnosti.

40

Odpovědět

+Zecktak jinak - nevím proč si to myslíš, ale mě nejde o nějaké průměrování a nálepkování zprůměrovaného celku - mě jde o to, že v rámci celých skupin (celků) existují násilné podskupiny, které by v naší společnosti existovat neměly - na některé z těchto podskupin odkazují mé předchozí příspěvky ...ty jsi my ve svém posledním příspěvku ukázal jednu podskupinu (mladí Demokrati na nějaké konkrétní akci) která násilná není, ok - úplně všechny skupiny a podskupiny by měly být nenásilné ...bohužel já ukazuju na příkladech, že to tak momentálně není - a o tom moje příspěvky v této konverzaci byly + znovu opakuju, nikdy jsem se nasnažil říct, že se všichni v rámci skupin chovají stejně - není můj problém, že se negativní chování jednotlivců v rámci skupiny bohužel projeví vrhnutím špatného světla na celou skupinu - to je život.

01

Odpovědět

Betty White přeložená jako bílá čokoláda... hmm zajímavé... to má poukazovat na nějakou sexuální praktiku? ale no tak lidi, té paní je přes devadesát, mějme své meze :D

(pokud Betty White neznáte, je to americká Bohdalka)

01

Odpovědět

update: dokoukal jsem do konce, chápu, že asi kvůli vtipu, ale stejně mě to nějak zneklidňuje :D
...na druhou stranu nevím, jestli by bylo třeba nahrazení Betty White Lucií Bílou lepší... asi ne, máte holt těžkou práci .D

00

Odpovědět

+freak thinkerO Lucce Bílý jsem samozřejmě při překladu uvažoval, ale nemám moc rád tohle cpaní českých reálií do amerických videí, když je každému divákovi jasný, že to tam je násilně nacpané. Šlo hlavně o to, aby řeklo slovíčko "bílá", aby to mělo rasistický poddtext, takže jsem to nakonec vyřešil takhle, ale chápu, že kdyby to překládal někdo jiný, dost možná vyřeší tuhle situaci jinak. To už je na překladateli. ;)

40

Odpovědět

Nemám nic proti vtipům na Trumpa (tohle video je dokonce i vtipné), ale vždycky mě tady s***a ta nevyváženost, kdy se překládaly vtipy na Trumpa, zatímco na Clintonovou vůbec. Z čehož jasně vyplývá, že většina překladatelů jsou zastánci Clintonové a nedokázali se jednoduše srovnat s její prohrou. VIDEAČESKY tady jedou silnou protitrumpovskou propagandu (možná i placenou!), protože počet videí zesměšňujících Trumpa je už enormní. Takže vážení překladatelé protitrumpovských videí...počet těchto videí je silně za hranicí vkusu a objektivity.... nemá proto smysl brát si servítky... jste zasraní ?****i! Ano BugHer0, i ty jsi čůrák! A pořádnej.

1227

Odpovědět

Vzpomnel jsem si na "sekvojovy les plny penisu", kdyz Garrison psal vazne minenou knihu a cele se to zvrhlo v jeho gay predstavy o perech. Pak se divil, kdyz mu nakladatel sdelil, ze takovou obdivni snusku kecu o curacich skutecne nevyda, protoze je to az moc "gay". Snazis se sice fakt vytrvale pusobit jako spravny troll (predpokladam, ze nahla absence Morcete v diskuzich po tvem objeveni je pouhou nahodou - vrat nam ho!), ale ve vysledku je to jen Garrison pisici o krasne obrezanem peru, ne Kyluv fotr a zidodelfin v jedne osobe, ktery malem vyprovokoval treti svetovou skrze photoshop.

12

Odpovědět

+ZeckRuku na srdce, ale i original Skankhunt42 byl sakra špatnej a trapnej troll. Jediné co dokázal bylo blít nadávky a přimalovávat péra do huby.

11

Odpovědět

+pav1Souhlas, byl to zasranej loser, který se nezmohl na nic propracovanějšího a rafinovanějšího než na "jdi do p**i, ty zasraná kurvo". Ne nadarmo si ho polovinu řady pletli s dítětem, jenže i tenhle imaginární loser nasral víc imaginárních lidí, než LovecCour42 od té doby, co si založil účet, přitom mu jde jenom o to. A jako vysloužilý troll, co se sklenkou chcanek v ruce občas zatrollí i dnes, se na to prostě nemůžu dívat.

11

Odpovědět

Já věřím tomu, že překladatelé mají celýho Trumpa i Clintonovou u zadele. :-) Na Trumpa je ale podstatně více parodických videí a zaručují návštěvnost.

42

Odpovědět

Ono je totiž až neuvěřitelně jednoduchý se do Trumpa strefovat a zasmát se nad ním. Proto je prakticky všechno o něm.

11

Odpovědět

Perfektní!

83

Odpovědět

Donald J. Trump ja myslel ze Homer J. Simpson :D

24

Odpovědět

Ja jsem se u videa dost nasmal a fakt me pobavilo. Tohle se povedlo a dlouho jsem se takhle na VČ nenasmal.

Tohle byl alespon podle me taky jediny ucel toho videa. Ted uz jen pockam, abych se dovedel kdo je levicak, kdo pravicak, kdo slunickar a na stezovani si, jak se nacpal Trump zase i sem. Jak je tam Trump, neda to zdejsim expertum na politicke strany spat i kdyz tam je jen proto, aby na nem mohl byt postavenej ten humor a kazdej rozumnej clovek se nad to bud povznese, nebo se nad tim ani nepozastavi. Uplne vidim tyhle lidi jak se rozcilujou u kazdy karikatury na webu, nebo v novinach :D .

101

Odpovědět

Mohl by se někdo podívat na překlad tohoto videa právě s Robertem Smigelem, Louim C.K. v Conanově talk show https://www.youtube.com/watch?v=2FFyNyfOqQQ ?

00

Odpovědět

Bylo znát, že vše probíhalo po domluvě z těmi co hovořil. Kdyby začal před nějakým oddaným příznivcem Trumpa tak by je asi vymlátili i z tou loutkou, ale jinak dobrý syrový humor.

410

Odpovědět

Preco Triump nebol aj na Women's march? Tam by sa tiez naslo obrovske mnozstvo absolutnych exotov. Ale humor sa asi fakt robi len jednostranne.

45

Odpovědět

Nieco zle som napisal, nepravdive? Argumentujte ked davate minuska.

12

Odpovědět

fekal humor?

66

Odpovědět

Hej, ale musím říct že to ti lidi brali překvapivě dobře. Docela v mých očích voliči Trumpa stoupli tímhle videem.

332

Odpovědět

Rýchly strih je kľúčom k úspechu.

89

Odpovědět

Protože logicky se jich prvně zeptá jestli budou v pohodě když si z nich bude dělat p***l... to je smzr domluvený... tady třeba ne, ale na té demonstraci proti wallstreetu kde byli lidi hodně nabroušení kdyby jen tak chodil od člověka k člověku a urážel je tak dostane přes držku.

245

Odpovědět

+AutoTak jasně že to není úplně autentický, ale stejně.

10

Odpovědět

+QuellerZvláštne, Trumpový podporovatelia sú v pohode, ale čo sa to deje s podporovateľmi tých skvelých torenciu, slobodu prejavu podporujúcich politiov ako Hillary, alebo Bernie.

https://www.youtube.com/watch?v=Y-sX5JLwidE https://www.youtube.com/watch?v=Pi_vX0tknJM

1314

Odpovědět

+KendalMezi každou skupinou se najdou dobří a špatní lidé... i v německé armádě za 2. světové války byli super lidi... za špatný ale nepovažuju jen lidi co rozbíjí výlohy, ale aji ty, co to používají jako argument proti lidem, kteří žádný výlohy nerozbíjí. Jsi stejně špatnej jako ti co ty výlohy rozbíjí, ale pochybuju že si to někdy připustíš.

1810

Odpovědět

+AutoZ akého dôvodu si myslíš, že som zlý? Pretože mám tú drzosť poukázať na to, že tzv., opozícia nie je nič iné len banda intolerantných vandalov?

811

Odpovědět

+KendalA co ta opozice, která není bandou intolerantních vandalů?

73

Odpovědět

+Kendalje to marxistický potrat, nemrhaj písmenami :)

27

Odpovědět

+KendalAsi přesně proto, co jsi teď udělal... vemeš jednu malou skupinku a její chování zobecníš na všechny podle volebních preferencí... logika typu:
"skupinka k****? podporuje politika/stranu => všichni co podporujou stejnýho politika/stranu jsou stejní taky k****i"

(a protože každýho politika/stranu pravděpodobně podporuje aspoň jeden k***t, tak každej s jakýmkoli politickým názorem musí bejt podle stejný logiky k***t - za kokota si dosaď špatnýho člověka a máš jasno)

103

Odpovědět

+BullOverPresne takto ale generalizuju americki laviciari. Nevsimol si si?

41

Odpovědět

+FoxholePřesně takhle generalizuje hodně k****? (a je úplně jedno, jestli jsou levicoví/pravicoví, liberální/konzervativní...)

91

Odpovědět

+BullOverMomentalne je ale vacsina tych k****? na lavo. Resp. ich najviac pocut.

35

Odpovědět

+FoxholeSlyšet bejt můžou... ale stejně jako k****i samotní, ani jejich hlasitost nic nevypovídá o ostatních "ne"kokotech ve skupině.

30

Odpovědět

+BullOverUplne cely liberalny hollywood, vsetci herci, moderatori nalepkuju a s nimi aj obrovske mnozstva ich faunusikov. Na twitteri mam snad polku roznych celebrit a neprejde den aby teraz odrazu niekto netwitoval o Trumpovi a o tom ako vsetci su nacisti, zaroven ignoruju fasisticke spravanie pocas ich protestov. Mam uz plne zuby tej jednostrannosti. Preto aj tu mi chyba vysmievanie si aj z druheho tabora. Takto je bohuzial aj Triumph a Conan len neobjektivny, jednostranne zamerany pro Clinton, Sanders.

33

Odpovědět

+FoxholeJasný, takže všichni úspěšní a vzdělaní lidi, kteří se svou pílí dostali na kulturní, společenský nebo vědecký vrchol jsou takzvaně "nalevo" a jsou to k****i. Není to třeba tak, že jsou jen všichni proti Trumpovi, protože je to přesně takovej generalizující k***t jako tady Kendal? Nebo si myslíš že je to spíš tím, že Trumpovi příznivci nemají smysl pro humor a neumí si teda udělat z Clintonové srandu?

51

Odpovědět

+AutoJá si myslím, že je to první možnost. Není to o levici nebo pravici.

00

Odpovědět

+AutoHovorme im teda rasdsej pokrytci. Lebo to presne su. Poviem jeden priklad. Mark Hamill repostol spravu, kde bolo dokazane ako sprava o Trumpovej zbitej podporovatelke je fake. Ano bol to fake, lenze potom preco nerepostol niekolko realne dokazanych zbytych Trumpovcov, ktori len stali a nic nerobili? Ako je mozne, ze Madona verejne povie, ze chce vyhodit do vzduchu Biely dom, ako moze Sarah Silverman verejne pisat o tom ako treba s pomocou armady urobit povstanie a zvrhnut vladu, ako moze Judd Apatow verejne podporovat nasilne protesty, podpalacstva, nicenie majeto a doslova napisat, ze toto je len zaciatok? To je chore..

22

Odpovědět

+FoxholeDyt je k***a proti němu aji jeho vlastní strana, takže stranickou příslušností to asi nebude...

03

Odpovědět

+AutoKed par ludi zo strany nesuhlasi s par vecami co povie urobi nic neznamena. Republikani ho dosadili do prezidentskeho kresla. Okrem toho ja tu netvrdim, ze Trump je dokonaly svatec. Ani jeden z kandidatov nebol dobry. Problem je, ze Clintonova bola mediami a Hollywoodom odorovana aj ked je to korupcna manipulatorka a Trump bol zatracovany. Vyvazenost nikomu nic nehovori. Preco Oliver nikdy poriadne neutocil aj na Clintonku? Ver, ze by sa dalo. Jednostranne manipulativne informovanie a brnkanie na city ale moze za to, ze Trump je tam kde je.

11

Odpovědět

+FoxholeProtože Clinton vždycky byla a vždycky bude menší zlo než Trump.

22

Odpovědět

+AutoTak vyzera, ze vsetko som pisal zbytocne lebo sa to zmetie jednoduchym mensim zlom. Skoda reci. Keby nebola hysteria okolo Trumpa od zaciatku, kampan medii a celebrit voci nemu, jednostranne posmesky a robenie z Clintonovej poloboha tak by tu dnes nebol. Takze podakujte sa tomu tzv. mensiemu zlu, ze je pri moci on.

10

Odpovědět

+FoxholeAno ano, tohleto ubírání svéprávnosti lidem je ten nejlepší argument Trumpových příznivců proti nim samým. Pokud někdo volil Trumpa proto, že všichni byli proti němu, tak je to prostě idiot a není mu pomoci.

01

Odpovědět

+AutoProsim ta pekne neznevazuj tu ludi opacneho nazoru. Dakujem. Ja tu nehovorim, ze ho ludia volili lebo ho lutovali ale preto, ze ta hysteria bola prehnana a velakrat predstav si naozaj neopravnena. Pozri si co hovori britsky novinar na jeho vyhru. Je to dobre video, ktore by sa zislo aj prelozit aby sa poukazalo na to, ze jeho vyhra vobec nie je nahodna a aby sa vyvazila propaganda.

https://www.youtube.com/watch?v=GLG9g7BcjKs

10

Odpovědět

+FoxholeČlověče, to ty znevažuješ lidi opačného názoru, když tvrdíš že jsou blbci kteří volí na základě toho proti komu jedou média :D

01

Odpovědět

+Autoony média jsou samozřejmě v US rozdělený - Republikánský Fox News a Demokratický CNN - problém je, že zatímco republikánský média byly k osobě Trumpa odměřený a srovnávaly ho na základě argumentů s ostatníma republikánskejma kandidátama atd. demokratický média natvrdo dělaly reklamu Clintonové bez jakejchkoliv argumentů - nakonec se celý sdělení smrsklo na to, že by měla vyhrát, protože je žena, na lepší argument nikdo nepřišel a předpokládám, že se snažili - ale měli to těžký, protože Clintonová byla nejslabší nominovanej Demokrat za posledních několik desítek let :D

00

Odpovědět

+freak thinkerTo je zajímavej příspěvek, ale to tady všichni ví a nemá to nc společnýho s tím o čem se bavíme.

01

Odpovědět

+AutoAkoze nema, toto co on napisal je presne to o com sa bavime. To len ty prekrucas ked dostanes argumenty, nereagujes na ne a opakujes to co som ti uz vyvratil.. Ku videu co som poslal sa kedy vyjadris?

10

Odpovědět

+Automě příjde, že se tady bavíte o tom, proti komu jdou média...a já říkám, že média jdou přesně půl napůl, ale ta polovina Clintonové jde víc propagandisticky

00

Odpovědět

+AutoTo este kolkokrat ti mam vysvetlovat, ze to vobec nebolo myslene tak ako si pochopil..

00

Odpovědět

+FoxholeTy jo, nechcete se hádat někam jinam aby to tady na mě furt neblikalo?

00

Odpovědět

+FoxholeVideo je s****a. Je to ta stejná kupa hoven jako čtu všude. Nezvládnu se na to dívat ani minutu a půl, protože jsem neslyšel za tu dobu jedinou novou informaci. On ale říká to samý co ty. Lidi volili Trumpa, což je sociopat s dvojciferným IQ a názorama z 19 století, protože Clinton je nevýrazná, nenabízí změnu a je financovaná nějakýma židozednářskýma spolkama (Trump je sice miliardář, takže v případě že vstoupí do politiky tak nepůjde o prachy židozednářů ale o jeho prachy, což je samozřejmě mnohem lepší, protože asi každýmu záleží víc na cizích penězích než na vlastních, nebo taková je aspon logika těhle "analytiků"). Takto volit je podle mě známka naprosté zaslepenosti většiny voličů a taková volba proběhla několikrát v historii a NIKDY to nevedlo k ničemu dobrýmu. Elity sice nedostatečně nejspíš tlumočily význam jakýchsi vyšších principů ve společnosti, to ovšem neomlouvá tu bandu idiotů, která se rozhodla proti nim bojovat. Vina neleží jenom na "elitách" ale i na tom plebu, nebo jim snad chceš upírat svéprávnost? Pokud volí pouze protestně, není teda načase sebrat jim volební právo?

10

Odpovědět

+AutoKed si si z celeho videa zobral len to, ze je to kupa hoven tak potom je tazko s tebou mat nejaku dalsiu debatu lebo to nie je ziaden dialog. Ale skusme. Daj mi jeden jeho nazor z 19. storocia. Aspon jeden jediny.

10

Odpovědět

+FoxholeTak třeba jeho pohled na ženy, kdy v každé debatě se ženou nebo o ženě (rosie o donell, K. Stewart) nezapomene zmínit její vzhled, sexualitu nebo menstruaci.

00

Odpovědět

+AutoTo predsa nie je nazor z 19. storocia. Ma rad pekne zeny to ale my vsetci. Niektori su excentricki tak to spomenu, niektori si to nechavaju pre seba. Povedal tiez, ze rad chyti za zenu za pussy. To tiez nie je nazor, len to povedal v sukronom rozhovore. Snad vsetci chlapi takto rozpravaju, netvarme sa ze nie.

Takze este raz. Aky ma nazor z 19. storocia a preco niektore feministky vyhlasuju, ze im chce zobrat ich prava? Pretoze ak to je len kvoli tym veciam co si spomenul ty a ja tak je to hlupost.

00

Odpovědět

+FoxholeŽe ve veřejné diskuzi zpochybňuje názory žen kvůli tomu, že mají menstruaci je v pořádku a dělá to každej? :D Ty seš dobře retardovanej.

00

Odpovědět

+AutoPaneboze. Povedal ze ma blbe komentare az jej z toho tecie krv z oci a odkialkolvek a uz to je taka katastrofa a ja som dokonca retardovany. Ten kto nevie poriadne argumentovat, zacne utocit na druheho. Stale neviem kde su tie nazory z 19. storocia a uz vobec nie ako chce obmedzit prava zien :D Ked TOTO su najhorsie veci co vies vytiahnut..

Ale pozor, ja tu nikde netvrdim, ze to je moj boh a suhlasim so vsetkymi jeho twitmi a so vsetkym. Ani nahodou, je to horkokrvny clovek, ktory si nedava servitku pred usta, nedava si na to pozor aj vtedy keby fakt mal. Stale to z neho nerobi take monstrum ako z neho robia media. Clintonova moze povedat, ze cernosi su superpredatori, ze Trumpovi volici su ubohi?

00

Odpovědět

+FoxholeTřikrát jsem sem napsal názor z devatenáctýho století, ale ty seš takový machistický prase, že si ani neuvědomíš problematiku těch názorů. Nemám si s tebou co říct, zřejmě je tady těch zabržděnců víc než jen Trump.

01

Odpovědět

+AutoTo co si ty napisal nebol nazor, to boli male brepty o zenach. To si moze takto velmi zobrat ku srdcu len velmi precitliveny jedinec a placko. Mna zaujimaju konkretne realne kroky, ktore by boli namierene voci zenam a ktore by vracali Ameriku do 19. storocia. Lenze taky priklad mi dat nemozes lebo neexistuje. Len par breptov. Samozrejme, ze na Clintonovej hlupe vyroky si nereagoval. Ale chapem, bol to asi len jej taky brept. Brept uz ale nebolo to, ze zobrala miliony miliony dolarov od Saudskej Arabie, teda od krajiny, kde zeny nemaju skoro ziadne prava a su potlacovanejsie ako v 19. storoci u nas.

00

Odpovědět

+Autotéž by mě zajímalo, jak definuješ názory 19. století...
dále by mě zajímal nějaký důkaz, že je Trump sociopat a nějaký důkaz, že má dvouciferné IQ... bez důkazů budu muset bohužel prohlásit, že máš pouze blbé kecy.

00

Odpovědět

+freak thinkerTo jsem napsal blbě, buď je sociopat nebo má IQ 80, jinak se nedá vysvětlit miliarda jeho protimluvů a urážek. Takže buď to dělá proto, že se chce dostat k prezidentskému křeslu přes mrtvoly, nebo proto, že je tak blbej, že si ani neuvědomí když si protiřečí a lže.

00

Odpovědět

+Autourážka je extrémně relativní věc - nezáleží na tom, kdo něco říká, ale na tom druhým, kdo se rozhodne, že se urazí...
protimluv je v politice zcela běžný - je to výsledek toho, že něco jiného chtějí voliči, neco jiného chtějí spolustraníci, něco jiného chci sám - každému slíbím něco a výsledkem je kompromis plný protimluvů

00

Odpovědět

+freak thinkerJestli je to běžný, tak možná v tvé retardované hlavě.

00

Odpovědět

+Auto:) pomalu se dostáváme někam k "tvoje máma..." :)
...jistěže je to běžný - protimluv je součástí nenaplnění volebního programu - politici slibují, co všechno by udělali, kdyby na to dostali absolutní moc, ale protože ve volbách nikdy nevyhrají absolutně, absolutní moc nedostanou a s omezenou mocí neudělají všechno, co slíbili...pak tu máme ten protimluv.

00

Odpovědět

+BullOverna to mám jednoduchý argument: Republikáni a Trump teď vyhráli - jistě jste zaznamenal násilné protesty po celé Americe, zejména v Kalifornii, rozdmýchané militantní levicí...toto bylo objektivně zdokumentováno a dá se určit rozsah škod na majetku
...a teď to srovnejme se situací, když vyhráli Demokrati a Obama - byly násilné protesty ze strany poražené pravice? nebyly. Byly škody na majetku? Pokud ano, tak rozhodně ne ve srovnatelné míře a tak malé, že nestály za reportáže.
- já tu vidím jasný výsledek, která strana je v průměru tolerantní a která ne.

00

Odpovědět

+freak thinkerA nebylo to náhodou spíš kvůli agresivní rétorice Trumpa? Urážel snad Obama všechny lidi co s ním nesouhlasili? Jestli je něco jinak než bylo v minulosti tak je to osoba kandidáta, která se ve slušné společnosti nedá tolerovat, stejně jako se nedá tolerovat ta kreatura co sedí na hradě u nás.

10

Odpovědět

+Autoa to je ten rozdíl - levice je netolerantní a odmítají tolerovat kandidáta (prezidenta), který se jim nelíbí - má jinou politiku - jako ubohou zástěrku řeknou, že někoho urazil, ale žijeme ve svobodné společnosti a každý může urážet, koho chce a je to tak správně - no a pak se začnou zaklínat tím, ža jako bojují za slušnou společnost a jdou něco rozmlátit.
já říkám: tak takhle ne. Slušný člověk nic nikde nerozmlacuje. Slušný člověk se ale nemusí starat o to, koho jakým slovem urazil, protože to je jen vo tom, jak moc je ten druhý urážlivá ubrečená bábovka.

00

Odpovědět

+freak thinkerNesmysly a sračky. Hranice slušnosti má v sobě každej zakodovanej, a lidi z normálních rodin chodící do normálních škol se uměli slušně chovat. TO že to v dospělosti někteří lidi vytěsní a začnou se chovat jako hovada kvůli vlastnímu prospěchu nedělá z neslušnýho chování slušný. Pokud nevíš co je slušný tak se jdi zabít protože seš jeden z těch co přivedou tuhle civilizaci ke kolapsu. Kolaps nenastane kvůli lidem co se chovají slušně ale právě kvůli lidem jako Trump, tak už si vytáhněte hlavu z p****e.

00

Odpovědět

+Autovidím, že podle tvého slovníku sám tu hranici nenaplňuješ :D

...jinak samozřejmě nemáš pravdu - společnost drží pohromadě, protože odlišuje činy a slova - to je ta hranice, díky které se to tu nerozpadlo zatím... bohužel dnešní mladí US levičáci se rozhodli, že tento rozdíl smažou a slova pro ně budou na stejné úrovni jako činy - a pokud jim toto projde, tak nastane kolaps - protože oni reagují na slova, která se jim nelíbí (používají takový zvláštní termín, že je to uráží) - reagují na ně činy - násilím - to je přímý útok na svobodu slova a naši společnost tak, jak ji známe

a násilí prostě nebude tolerováno... tou tvou rétorikou, že je třeba bojovat za "slušné" lidi a ostatní by se měli zabít, se řadíš po bok takových myslitelů, jako byl Hitler.

00

Odpovědět

To víš, v Americe berou demokracii a názorovou pluralitu vážně. Zkus ale něco takového natočit u nás při probíhající předvolební kampani Zemana po ČR nebo v Rusku o Putinovi. U nás dostaneš za urážku Zemana přes držku (jako ta paní, co zvedla červenou kartu na náměstí jeho příznivců) a v Rusku tě zavřou do blázince.

00

Odpovědět

Vám Trump leží hodně hluboko v žaludku což? Nejlepší je, jak ti jeho "příznivci" berou s nadhledem.

2326

Odpovědět

další trump, už mi to tu chybělo. Hrozně levicový server.

2632

Odpovědět

... neni Trump náhodou levicový politik? Teda asi to mam nějak pomotaný, ale skutečně pravicový politik by asi nechtěl omezovat mezinárodní obchod (nebo i trh obecně)...

512

Odpovědět

+BullOverOno je to v Americe trochu zvláštní, ale levicový jsou spíše demokrati - větší sociálně a zdravotně zabezpečující program, vyšší daně. To omezování mezinárodního obchodu a upřednostňování domácího trhu je podle mě spíš nacionalistický postoj a až extrémně pravicový. No ale Trump je celej divnej.

00

Odpovědět

+HAAno, demokrati jsou levicoví, to určitě. Ale příjde mi, že republikání taky. Rozdíl je v tom, že demokrati jsou liberální levice a republikání konzervativní.

20

Odpovědět

+BullOverMně přijdou republikáni víc jako pravicová strana - nižší daně, slabý stát, ale zase je to diskutabilní a hlavně teď s Trumpem, který je populistický a nikdo nikdy neví, jaký postoj k určité věci zaujme.

00

Odpovědět

Levici si nedelej starosti. Hned jak odvisilaj prvni video s oliverem, bude to tady podle mistnich expertu samej pravicak :D :D :D

00

Odpovědět

Doporučuju taky tohodle triumha
https://www.youtube.com/watch?v=j556MWGVVqI

40

Odpovědět

triumph bol najlepsi na premiére star wars, toto je oproti tomu odvar

31

Další