Triumph v luxusním psím hoteluThe Tonight Show with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:531
Počet zobrazení:12 519

Po delší době jsem si pro vás připravil překlad archivního kousku, ve kterém se objevil urážející pes Triumph. Tahle postava se dříve objevovala v Conanově show pravidelně. Plyšového psa ovládá a namlouvá komik Robert Smigel, který se prostřednictvím maňáska s doutníkem naváží do lidí a utahuje si z nich. Tentokrát se Triumph vydal do luxusního hotelu pro psy v Los Angeles. A stálo to za to...

Přepis titulků

Triumph se nedávno... vydal do Los Angeles, aby omrknul tamní psí hotely. Jel s ním i nás štáb a takhle to dopadlo. Stojíme před hotelem D Pet. "D" je v tomto případě zkratkou pro debilní páníčky, kteří chtějí, aby si jejich čtyřnozí mazlíčci zkusili, jaké to je, když si je někdo 30 až 45 vteřin pochová. Lepší investici si ani nedokážete představit.

Vypadá to, že líný pracháči nejsou vůbec líný, nemají čas ani na vlastní psy a neustále přemýšlejí, jak nejlíp vyhodit prachy do hajzlu. - Jak se jmenujou? - Bella a Frijole. Nejsou to kurtizány? Hotelový štětky? - Ne. - Proto jsou tu? - Ne, tohle je pes. To přece... V Hollywoodu je možný všechno. Dobrá, na kolik tu přijde jeden pokoj?

Od 65 do 200 dolarů za noc. 200 dolarů za přenocování takovýhleho chcípáka? - Co tady vůbec děláš? - To ne, ublinkla si. Udělalo se jí blbě. Nejspíš slyšela tu cenu. I psům se z toho zvedá kufr. Já to uklidím. - Vezmou ji? - Ano, prošla. - Tohle je poprvé, co vyhazujete prachy z okna?

- Ano. Pejsek má samozřejmě sbalené speciální žrádlo. Nechává se krmit z ruky. A kadí taky do ruky. - Její lejno se nesmí dotknout země, je to tak? - Ano. Její lejno je jak americká vlajka. - Nová zákaznice? - Ahoj, pejsku! - Vedete novej exponát? - Ano. - Je to pro ní importánt.

- Je to importánt? - Proč je to tak importánt? - Chci dopřát má pes to nejlepší. - Můj manžel pracuje a... - Vydělává těžký prachy? - Oui. - Nestěžuje si. Oui. - Spoustu peněz. Tak jo. Jen chceme, aby si vás diváci prohlédli a mohli vás nenávidět. Když už chcete utrácet, co si koupit nějaké přáníčko? - Ne, radši sušenku. - Tohle je pěkný. Stojí tu, moment...

Stojí tu: "Mrzí nás, že jste přišla o selský rozum." - Co je tohle? - To je náš krytý psí park. - Psi si sem chodí hrát. - Je tu nějakej na připuštění? Ne, myslím, že momentálně ne. Jsou ve svém přirozeném prostředí, v lidský laborce. Mami! Co ty tady? Promiň.

Promiň, mami. Mrzí mě, že jsem tě zklamal. - Tady máme běžecké pásy. - Děláš si ze mě srandu? Ne, psi si naskočí, zaběhají si a... - Líbí se jim to. - Nepochybně. Dej ho tam, ať ho vidíme v akci. Ať si mákne. Paráda. Už to zapneš? Že to zapínáte poprvý? Jen se tím chlubíte před jejich páníčkama, aby viděli, že máte běžecký pásy.

Psi jim stejně nic nevykecaj. "Ty pásy nefungujou!" - Už dobrý. - Je štěstím bez sebe! Líbí se mu to. Nech ho bejt, nech ho bejt. Dobrá práce. Pěkně sis máknul. Koukám, že tu máte spoustu portrétů psů, kteří se cítí poníženě.

Jak tomu říkáte? Galerie hanby? - Dívejte na něj. - To je brouček. Nejradši by si hodil mašli. Ano, já vím, neskutečný! Ano, znám ho moc dobře. Ano, zadnice Andyho Richtera splní i vaše nejtajnější sny. - Tohle má bejt luxusní psí odpočívárna? - Jo. V klidu si tady schrupnou, přečtou si, co je novýho...

Co dál? Bedna? Vy jim tu fakticky pouštíte televizi? Tažní psi! Heleďte, heleďte. Ušla, ušla, ušla, s touhle jsem to nedotáhnul. Ukažte nám psí pokoje. Jsou velký? Tyhle pokoje jim tady pronajímáte? - Tenhle stojí 90 dolarů za noc. - Čekal jsem něco většího. - Podle mě je dostačující.

- Kam se hrabe Guantanamo. Upřímnou soustrast. Je to tu takový divný. Máte tu až děsivý ticho. Je pravda, že tu umřela čivava z Taco Bellu? Prý si tu vždycky zabookoval pokoj a nechal se dusit bernardýnem. - Je ta služba pořád k dispozici? - Ne. - Už ne. - Podívejme se. - To je luxusní apartmá. Luxusní apartmá... Tohle je mokrej sen každýho psa, kdyby byl ten pes teplej chlap.

- Máte v těch luxusních pokojích někoho? - Tady je Callie. Celej pokoj pro tuhle prťavou čubku? - Potřebuje hodně prostoru. - Jo, tady by to šlo. - Líbí se mi tu. - Tady bydlí Callie. Já vím, nebojte. Nechte to na mně. Rádi bychom si objednali. Callie si dá dušenou vepřovou kotletu s jablečným chutney.

- Co jí to pouštíte? Lišku a psa? - Ano. Tak to okamžitě vypni. - Dobře. - A poslouchej. Chci to přehrát popořadě, jasný? Dobře, nejdřív si pustíme Turnera a Šlapku. - Dobře. - Pak nám pustíš Marley mi dá. Pak poběží Čůravá z Beverly Hills. Potom Můj pták Buddy. Dále Americký ocásek 2: Hluboko uvnitř.

Neuvěřitelná cesta dávení. A na závěr Jak udělat Lassie. To byl Triumph, urážející pes. - Zdravím Los Angeles! - Jo, rád tě zase vidím. Po pauze tu bude Shaquille O'Neil. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

EROR NEJDE PREHRAT

150

Odpovědět

Stále nebo opět nejde přehrát...

20

Odpovědět

Jen 9.19 lidi ? :-D ...naprosto bez servítek, skvělé. 10/10

02

Odpovědět

No sice se to lehce říká když sem to nemoh zažít, ale bejt miliardář a mít psa, takhle blbej bych určitě nebyl abych ho tam dal :D

150

Odpovědět

Nechce se mi to pouštět znovu, ale mám pocit, že jako zákazníci byly samé ženy.

50

Odpovědět

+jarda69Samičkám kuru domácího se neříká ženy, ale slepice.

31

Odpovědět

díky moc za skvělý překlad :) dovolím si poprosit jestli by jste nepřeložili jeden starší díl kde je Robert Smigel Robert Smigel https://www.youtube.com/watch?v=fEUk-OhQjRM

30

Odpovědět

Kdo dá psa dobrovolně do tohoto nesmyslu, aniž by si to vyžadovala např. urgentní situace, jejíž řešení se za přítomnosti psa dost komplikuje, tak by si měl nejdřív o psech něco zjistit. Polidšťování psa je jeden z největších nešvarů lidí. Vídám to dnes a denně. Borec tam ty hlášky sázel slušně, nic jiného si totiž než ironii a sarkazmus tito stupidní lidé fakt nezaslouží.

882

Odpovědět

Polidšťování psa je jeden z největších nešvarů lidí? Vážně?

231

Odpovědět

+pPTak snad si rozumíme, že když je tu téma "psí hotel", tak moje tvrzení patří k výchově psa, ne všeobecně.

291

Odpovědět

+pPNedávno jsem viděl jednu paničku/fiflenku, jak "venčí" psa tak, že ho vozí po parku v kočárku...
*I don't want to live on this planet anymore*

550

Odpovědět

viděl jsem cca 4 videa/rozhovory s ním a vždy to bude dost dobrý !!!

150

Odpovědět

Pěkné video, ale divím se, že jste ještě nepřeložili nové nesnáze týmu Conan & Jordan při úniku z místnosti.
https://www.youtube.com/watch?v=3LMtRG4Mc54

350

Odpovědět

Bude zřejmě příští týden, neboj. ;-)

480

Odpovědět

Díky, ani jsem nevěděl, že existují takové hotely.

344

Odpovědět

Gratuluji! Jsi normální.

372