Conan recenzuje Super Smash Bros.CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:845
Počet zobrazení:11 037

Conana si ve videoherním světě váží natolik, že mu nabízejí k ranému recenzování i hry, kterým zbývá do data vydání ještě spoustu času. Nintendo se rozhodlo pro Super Smash Bros., mlátičku, která zahrnuje spoustu postav z rozličných her právě této značky, a pro Conana toho bylo opravdu moc, hlavně když se k němu a Aaronovi přidali ještě další dva hráči.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz BEZRADNÝ PAŘAN S CONANEM O'BRIENEM Tohle je možná ten nejparádnější díl Bezradného pařana, jaký jsem kdy točil. Dnes budu recenzovat Super Smash Bros. pro Wii U. Tahle hra je stále ve vývoji, takže pro ni ještě nemají obal. Jeden jsem tedy vytvořil. Doufám, že ho použijí, naškrábal jsem to v rychlosti. Jako vždy mi pomůže největší šprt široko daleko...

- Aaron Bleyaert. - Jak je? - Dobře. - Tohle je hustý, co? - Jsem vážně natěšenej. Je to jedna z mých nejoblíbenějších her a nemůžu uvěřit, že nám dalo Nintendo ochutnávku. Takže teď... Ty ani nemůžeš mluvit. Je z toho úplně hotovej. To je směšný. Ty ani nemůžeš mluvit. Takhle natěšený jsou lidi z herního světa. Mluvíš jako neandrtálec.

Hra dobrá. My teď hrát. Oheň. Jen klid, to bude dobrý. - Tady jsou postavy. - Tohle je Mario. Ital, který mluví lámanou angličtinou. Jestli tady žije opravdu dlouho, nedává asi moc pozor. - Pak je tu Donkey Kong. - Donkey Kong je klasika. - Potom je tady Samus. - To je někdo z Daft Punk? Samus je holka, má futuristickou zbroj a kanóny místo rukou.

Pak tu máme Samus v Zero obleku... což je ta samá holka bez té zbroje. Zlepšení! Je tam i Samus v narozeninovém oblečku? Tu bych chtěl vidět. Tohle je Link z Legend of Zelda. Spinkal v noční čepičce. Probudil se ze šlofíka.

Jakmile jde o elfy, je mi to u p*dele. Je Zelda taky... Vidím špičatý uši. - Ona je taky elfka? - Jo. - Dál! Tu nechci. Žádnej Link, žádná Zelda, žádní elfové. Potom je tady Marth, to je kluk. Úplnej Jared Leto. Nevíte, jestli je chlap, ale stejně mu chcete dát hudlana. Tohle je Greninja, je to Pokémon. Tamto je šála, ale taky... - Oni jsou z různých her?

- Z celého světa Nintenda. - Ty znáš všechny ty hry? - Ano. Žiješ teda naprosto mimo realitu. Všechno si zasvětil tomuhle. Tohle je Greninjův jazyk, ale i šála. Je to taková žába. Používá vodní meče. V Nintendu jsou všichni na drogách. Neustále. Zajímalo by mě, jaký nápady v Nintendu neprojdou. Jmenuje se Jib Jub.

Co je zač? Blipblorp. Co dělá? Navštěvuje Gimbar. - Tak jdeme hrát, co ty na to? - Jdeme do toho. Zůstanu u klasiky a budu Mario. Chci se šťourat v Mariově nose. Já si šťourat nós. Mario si hladí bradavku. To se mi líbit. Ten druhý se musí shodit.

Nejde o to někoho zabít, jen ho shodit z plošiny. Fajn. Tady jsem. Teď tam běží Pong. - Jak to myslíš? Co se děje? - Běží tam na pozadí Pong. - Proč?! Začne po určitým chvatu. Kterákoliv další hra ze 70. let může začít každou vteřinou. Za chvilku se ještě spustí Nemocnice na kraji města. Nebo přijde Jimmy Carter a zkazí mi náladu.

- Ano! - Ne! - Spadni! Ano! - Co se tedy stalo? - Mrkneme se, kdo vyhrál. Vyhrál jsem. Podívej... Mario sarkasticky tleská. Víš, co udělám? Budu hrát za Villagera, protože vypadá jako takovýty...

loutky v hororech, co obživnou a všechny zabijou. Koukni na jeho oči. Zuří, protože mu šílený vědec dal místo dlaní lžíce. Takže lžícový chlapec s vražednými choutky bude bojovat proti Jaredu Letovi. Tady jsem. Mám místo rukou lžíce. Podívej... To je deštník? Počkat, ty máš zbroj s mečem a já deštník?

- Chytils mě do sítě. - Mám tě v síti! - Co s tou sítí děláš? - Nevím. Co tam děláš ty? U tebe to vypadá, že si to užíváš. Co se stalo?! Co to je?! Kde jsme teď? Co se stalo? - Co děláme teď? - Ještě jsme vůbec nebojovali. Proč bychom bojovali, když jsme uprostřed noční můry Willyho Wonky? Odpálil jsem tě!

Panebože... - Co se stalo? Kdo vyhrál?! - Netuším. Jak můžete vědět, kdo vyhrál? Oni nám to řeknou. Vyhrál jsi ty. Vyhrál jsem. Proč mám toho švába? Proč držím švába? Je to celkem jednoduchý, když se do toho dostaneš. Rychle, kdo byl náš druhý prezident?

Kdo byl prezident po Washingtonovi? - Benjamin Franklin? - Ten nikdy prezident nebyl! Ne, byl to... Tyhle krávoviny znáš, ale druhýho prezidenta ne! - Jak se jmenuje on? - To je Villager z Animal Crossing. - A tenhle? - Marth z Fire Emblem. Dobře, Amerika právě prohrála. Budu Trenérka z Wii Fit, myslím si totiž, že by měla jít na vzduch.

Podívej na její pokožku, stopro je veganka. Má nulový přísun proteinů. Trenérka z Wii Fit proti Donkey Kongovi. Ty jsi v podstatě King Kong a já chudokrevná bezoká instruktorka jógy. Ty legíny jsou super. Co se stalo? Tady jsem, už je to v pohodě.

Prát se umí. V harmonii moc nežije. - Koukni, tady je palice. - To obrovský kladivo můžeš sebrat. Ona ho nepoužívá k boji, ale ke zpevnění břicha. Tohle byl šílený zážitek, možná jeden z nejšílenějších. Pojďme to ale udělat ještě šílenější a zahrajme si ve čtyřech lidech. Rád bych vám představil Kramera. Kramere, co tady děláš za práci? - Spoustu věcí.

- Jasně. A ještě Sonu, moji asistentku. - Těšíš se na tuhle hru? - Jo. Vyberte si všichni postavu, Sono ty jsi hráč čtyři. - Nehraj za elfa, ty tu nechci. - Měl bys bejt Kirby. Kirby je šušeň. Kirby je něco, co zbylo po stavařích. - Fajn, tak jdeme na to. - Kde jsme a co se děje? - Budeme bojovat na Skyloftu ze Zeldy.

- Říká ti něco Skyloft ze Zeldy? - Neříká. - A ty znáš Skyloft ze Zeldy? - Ano. - Zítra letíš. Kdo byl náš druhý prezident? Thomas Jefferson? Ne! Málem řekl Abrahama Lincolna. Je to pravda? - Já slyšel náznak A.

- Já to taky slyšela. Zkontrolujte záznam. Ano! To je blb. Kterej jsi ty? Kirby? Tak tebe seřežu. Podívej, co to je? Co to je za věci? - To je Chomper. - Co je Chomper? - Chomp Chain. Přijdi k ostatním a máčkni A. Proč?

Proč bych měl cokoliv dělat? - Zřejmě na tom nezáleží. - Ty máš velkou kytku. Jo, kytka je super zbraň. Hej bando, až se budete rvát na ulici, popadněte kytičku. Teď jsme na létajících kobercích? Proč jsme na létajících kobercích? Teď jsme... To je slanina? Teď jsme na nočníků. Co tam děláme? A co je ta růžová věc, která vypadá jako duch a teď zmizela? Co je tohle?!

Teď jen mačkám tlačítka. Takhle se to hraje. Vlastně si vedu líp než doposavaď, když se mlátím ovladačem do hrudi. Podívejte, Kirby se snaží tleskat, ale bohužel... nemá ruce. Jen malé nezhoubné nádory, které se třesou, když je nadšený. Řekl jsem "nezhoubné", takže zase nevyšilujte. Musím říct, že je ta hra skutečně nápaditá. Osobně bych si přál, aby byla jednodušší a byl tam jen chlápek, který hledá sušenku.

Takhle jednoduchá. Aby existovalo jen jedno tlačítko, kterým se jde dopředu a druhé tlačítko, kterým se jí sušenka. Je fajn, že jsme si to mohli zahrát. - Ještě nemají obal. Tenhle je můj, líbí se ti? - Je skvělej. - Prej ho možná vyberou. - To jsi ty, jak někoho mlátíš? - Nakreslil jsem to v rychlosti. Buď někoho mlátím, nebo mi smrdí pěst. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I když pozdě, přidávám hodnocení, které ve videu chybí:
Pokud je Pacman dobrý, Legend of Zelda špatný a Donkey kong průměrný. Dal bych této hře Super Mario World 2: Yoshi's Island, přeberte si to jak chcete.

40

Odpovědět

Po 1. minutě jsem to musel vypnout, dobrej marketing.

460

Odpovědět

Proč nepřizvali ke hraní Jordana Schlanskyho??

961

Odpovědět

Lebo Jordan by hral za elfa a tých Connan nechce :-P

210

Odpovědět

Nechci se zde nikoho dotknout, ale tyhle hry jsem nikdy nepochopil.

457

Odpovědět

Souhlas, to musí být hrozná blbost ´:D

167

Odpovědět

Já taky nikdy moc nebyl na takové hovadiny, ale co to kámoš dotáhl domů, je u toho celkem sranda :D

110

Odpovědět

Tyhle hry podle mne nejsou k pochopení. Prostě postavičky ze světa Nintendo se melou ostošest ve světech taky z Nintenda. Mne mlátičky nebaví a nehraju je, ale koho jo, tak se asi pobaví. Ale musí to hrát víc lidí. Člověk vs. počítač (umí-li to tu variantu) musí být STRAŠNÁ nuda.

50

Odpovědět

ta sona mi je velmi sympaticka :)

565

Odpovědět

Super díl, jenom v 1:46 "birthday suit" Conan nemyslel narozeninový obleček, ale že by tam měla být nahá. Birthday suit by se dal spíš přeložit, jako například "tak, jak ji pán bůh stvořil" nebo tak něco :). Ale rozhodně nechci rýpat, díky za překlad!

741

Odpovědět

Víte co by byla bomba? Kdyby ten Conanův obal fakt vybrali a prodávali to v tom :D

2925

Odpovědět

Jenom drobnost - 7:53 - neříká náhodou Conan "Now we are on a putting green."? Vypadá to tam trochu jako jamkoviště.

50

Odpovědět

Hm ze bych zpet koupil Wiiu ?

413

Odpovědět

víc těhle videí :D
A docela čekám, kdy fakt vytvoří hru dle jeho představ :D

161

Odpovědět

Tu už někdo vytvořil. :D

https://dl.dropboxusercontent.com/u/4855031/Games/Conan/index.html

1190

Odpovědět

+Pipasdosť náročné :D ešte stále to nemôžem prejsť :D

160

Odpovědět

+Pipas:D a přesně pro tenhle odkaz jsem napsala předchozí komentář :D

72

Odpovědět

+PipasUž jsem chtěl Conanovi doporučit Coockie Clicker. Ale tohle je lepší.

51

Odpovědět

+PipasF pro forward jak by si Conan přál :D

00

Odpovědět

Chybí mi závěrečné hodnocení. :(

661

Odpovědět

tak tady by bylo blbý nějaký závěrečný hodnocení, když ta hra ještě není hotová...

163

Odpovědět

Toho prezidenta bych taky nevěděl. Ale málem jsem už zapomněl i ty československé. Jdu si je osvěžit :)
A Conan přitvrzuje v ponižování. To má z těch her :D

701

Odpovědět

mám pocit, že zdejší komunita toho conana vážně miluje.. už si nepamatuju, kdy měl míň, než 9,00

594

Odpovědět

Vadí, nevadí? :-D

411

Odpovědět

Tak jsem mu ubral jednu setinku. :-)

728

Odpovědět

Tentokrát mi tam teda dost vadil ten neustále vynucený umělý smích.

718

Odpovědět

a chces mi povedat ze videa ktore maju viacej nez 9,00 si to nezasluzia? :)

222

Odpovědět

Ta hra vypadá fakt šíleně, tak s porcí THC jedině.
Každopádně překládat blob jako šušeň? Nebylo by lepší nepřekládat? Alespoň mě to přijde jako celkem zažité označení i tady v našich končinách.

1637

Odpovědět

John Adams pre zvedavých :D

861

Další