Conan u Madame Tussauds

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:889
Počet zobrazení:11 104

Conan O'Brien se tentokrát ve své talk show vydal do muzea voskových figurín, aby zjistil, jak je na tom jeho socha, v jaké herecké společnosti má tu čest být vystavena a jak to vlastně bylo mezi ním a Angelinou Jolie.

Zdroj: http://www.tbs.com

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Před dvěma lety udělali u Madame Tussauds moji voskovou napodobeninu. Ta dokončená socha měla být vystavena v Universal Studios na dalších 600 let. To se samozřejmě nepodařilo. Na tu voskovou figurínu jsem nějak zapomněl. Asi před dvěma týdny jsme si říkali, kde tu věc mají.

Nakonec se ukázalo, že byla ta socha navrácena do muzea voskových figurín na Hollywood Boulevard. Což odsud není daleko. Byl jsem zvědavý. V posledních 18 měsících jsem si mnohým prošel, takže jsem si říkal, že by bylo zajímavé a fascinující navštívit tu voskovou figurínu, a tak se setkat s dva roky starým Conanem.

Je to úchvatná příležitost. Jeden ze zaměstnanců muzea, Adam Nedeff, mě tam provedl a tohle jsme natočili. Dobře, tohle je divný. Tohle je fakt divný. Dali jste pryč stůl ze studia, posadili jste mě na lavičku... a jsem tu úplně sám.

Vypadá to fakt divně. Zírám na prdel Nicolasi Cageovi a říkám o ní Simonu Cowellovi, kterého to vůbec nezajímá. Opravdu divná scéna. Tady jsou tabulky se jmény. Nicolas Cage. Simon Cowell. Únikové východy.

Kde je Conanova cedulka? Nejdříve potřebujete zajímavý citát. Například, aby byl Nicolas Cage dobrým hercem, musí být tak trochu kriminálník, aby byl ochotný porušovat zákon. Tak jo, tady je můj citát: "Chci tu blbou cedulku." Musíte to ještě říct španělsky, to je další podmínka. Yo quiero tu blbou cedulku. Našli jste ji?

- Takže mám vlastní cedulku. - Ano. - Tak proč tu nevisí? Mysleli jsme, že byste měl mít tu čest sám si ji pověsit. Ale ho*no. Prostě jste na ni zapomněli. - To vůbec ne. - Takže mám cedulku. Nebo jste si říkali: "Hele, tady je ta Conanova cedulka. Dáme ji sem, nebo třeba sem a zařídíme to později." Co kdybychom zakryli Nicolase Cage? To by šlo.

Chcete vědět zajímavá fakta o vašem dni narození? V den, kdy jste se narodil, NBC vysílala: Truth or Consequences, The Price Is Right, Match Game... ABC vysílala Beat the Clock a na CBS běželo Password a Tell the Truth. Můžu vám říct jakoukoliv televizní soutěž, která se vysílala v den, který mi řeknete. 5. května 1977. CBS vysílala Tattletales, Match Game 77 a Price Is Right. Na NBC běželo Hollywood Squares a The Gong Show.

ABC vysílala Family Feud a $ 20000 Pyramid. 9. června 1986. CBS vysílala Card Sharks, $ 25000 Pyramid, Press Your Luck už pomalu končilo... ...Family Feud se přesunulo na CBS. NBC vysílala... Už přestaň. Co to sakra? - Jak to umíš?

- Je to dar. Opravdu? Opravdu si to myslíš? Jo, je to dar. Jak se máš? Rád tě vidím. Jsi v pořádku? - Jo. - Tak dobrý. Proč vydáváte tyhle zvuky? - Odkud jste? - Jsme z Jižní Koreje. Z Jižní Koreje? Tak dobře. Rád vás vidím.

Vy asi nevíte, kdo jsem, že jo? To ne. Ne! Jsem americká hvězda. Velká hvězda. Vélká hvězda. Zas tak velká ne. Jaké americké hvězdy znáte? Brada Pitta a Angelinu Jolie. Jolie?

Angelinu Jolie? Ta je velmi krásná. Ano, ano. Kdysi jsme bývali milenci. Potom si začala s Bradem Pittem. Jo, jo. Ale předtím byla se mnou. A potom začala chodit s Bradem Pittem. A já byl moc smutný. Velmi smutný. Chcete vidět mou figurínu?

Chcete vidět mou... Támhle to jsem já. To jsem já. Ten chlápek jsem já. Koukněte. Nefotit! Ano, klidně foťte. Čau. Na viděnou. Než odejdu, rád bych figurínu trochu aktualizoval.

Mnohým jsem si za ten rok a půl prošel. Chci, aby ten chlapík odrážel ten současný stav. Dáme mu ještě tohle. Pěkné. A ještě trochu... Hodně štěstí. Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Conan je strašně hezkej!

00

Odpovědět

Conan je holt borec! :D

280

Odpovědět

Jak jim tam vykládal o Angelině a ty Korejky dycky sborový oooo a waaaau, tak mi úplně naskočila ta scéna ze Star Wars, jak C3PO vypráví ewokům pohádku :D

370

Odpovědět

supr video akorat v 4:39 mate chybku chybi vam tam a:Dnechci se vtirat

210

Odpovědět

korejky nehorazne zborovy

280

Odpovědět

Prej kdysi sem s ní chodil, potom utekla k Bredovi... "ooooooooooo" :D:D:D:D

280

Odpovědět

ty holky jsou nejlepší a ta slza na konci :D

230

Odpovědět

Korejky mě rozsekaly :D

260

Odpovědět

Vybornej!!!

200

Odpovědět

COnan se mi líbí víc a víc:D Toto nemá vážně chybu.

200

Odpovědět

Ty slečinky mě dostaly....Woooo!....Co? proč vydáváte tyhle zvuky? :)

210

Odpovědět

chudák holka šikmo oka :D malem si stříkla do textilu z něj :D

201

Odpovědět

Strasne sa mi paci jeho schopnost robenia si humoru na svoj ucet....svedci to dost o nom ako o cloveku :)
To PrincessB: SKus povedat v Korei ze si robila Beta a Alfa Testing Starcraft :) uvidis

200

Odpovědět

to se v Koreji takhle vážně chovají nebo to bylo jenom těma holkama ? =) nic proti, jen by mě to zajímalo =)) nicméně super video, víc takových =D

231

Odpovědět

Pecka :D Ty slečny mě dostaly :-D

210

Další