Znovu shledání s chobotnicí SamuelCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:10 139

Vzpomínáte si na chobotnici, kterou si Conan koupil na rybích trzích v Jižní Koreji? Tak to vás určitě bude zajímat dnešní video, ve kterém dojde k dojemnému znovu shledání těchto dvou individuí...

Přepis titulků

Na začátku letošního roku jsme natáčeli v Jižní Koreji. V Soulu jsem navštívil rybí trhy a koupil jsem si živou chobotnici. Ne k jídlu, ale jako domácího mazlíčka. Dal jsem jí jméno Samuel a před odletem jsem ji věnoval tamnímu akváriu, kde se stal Samuel jedním z exemplářů a já se dozvěděl, že je to samička. To bychom měli. A víte co? Po návratu do Los Angeles jsem na tu chobotnici úplně zapomněl.

Říkal jsem si, že ji stejně hned spláchli do záchoda, nebo jí nakrmili kraba. Ale minulý týden nás kontaktovala Korejská turistická asociace a sdělila nám, že chce Samuel poslat ze Soulu sem do Los Angeles, aby mohla prožít své poslední dny v našem studiu.

Je to tak. Samuel je totiž... Je to šílený. Je to šílený, ale je to tak. Samuel je totiž už jeden rok, což se v říši chobotnic rovná věku Ruth Bader Ginsburgové, takže tak... Každopádně si nevymýšlím. Podívejte se, co všechno se odehrálo v posledních pár dnech. Samuel byla odvezena z korejského akvária, převezena na mezinárodní letiště a tam byla odbavena coby zavazadlo.

Následně přistála na letišti LAX a začala si užívat Los Angeles. Tady jede vyhlídkovým autobusem. Přísahám, že jím jela. Můžete to zpomalit? Sami vidíte, jak si vychutnává výhled. Pak si v Universal Studiu vyzkoušela větrný tunel. A jakmile se rozkřiklo, že je v Los Angeles, musela zanechat odlitek svých chapadel před čínským chrámem.

Dokonce si už stihla najít partnera ze světa celebrit. Krásný příběh. Dámy a pánové, teď přijde to nejlepší. Samuel je totiž v zákulisí. Jo. Páni, tolik falešného nadšení. A víte co ještě?

Naše znovu shledání sem dokonce přilákalo štáb korejské televize, který v tuto chvíli veškeré dění zaznamenává. Ano! V Soulu je to trhák dne! Snad to stihneme, než umře. Přivítejte tu chobotnici Samuel! Podívejte na ni. Tady ji máte.

Na svůj věk vypadá velmi zachovale. Ahoj, Samuel, rád tě zase vidím. Podívejte. Přichystali jsme jí speciální conanovské akvárko. Má tam miniaturní moderátorský stolek. A sledujte ty vlasy! To je ale kravina. No nic. Rád bych poděkoval Korejské turistické asociaci a jejich programu Korea jede za vámi za to, že nám sem Samuel přivezli.

Navíc jim musím poděkovat za to, že kvůli tomu, že nám Samuel nechali, jsme museli zakoupit akvárium MAX 130 s duálním filtrem v hodnotě 12 000 dolarů, termostat značky Neo-stat v hodnotě 1500 dolarů, miniaturního Conana v hodnotě 475 dolarů, simulátor vlnobití v hodnotě 3 000 dolarů, severopacifický kril v hodnotě 1 200 dolarů za tunu, mořskou zooložku na plný úvazek v hodnotě 135 000 dolarů, komorní kvartet hrající relaxační oceánský soundtrack v hodnotě 15 000 dolarů, odhaleného hispánského údržbáře na čištění akvárka v hodnotě 500 dolarů, terapeuta, který ji připraví na život s Conanem, v hodnotě 90 000 dolarů, čímž jsme se dostali na celkové výdaje v hodnotě 265 675 dolarů.

Děkujem, Koreo! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A Conan je/byl v Berlíně, tak se těším na výsledek, bude to určitě zas stát za to :-D

90

Odpovědět

To akvárko musím mít! Pak totiž budu potřebovat i toho hispánského údržbáře :D

85

Odpovědět

Sounds gay.

12

Odpovědět

+troll.Kdybych byla chlap, nebo ty, tak ano.

80

Odpovědět

Tomu závěru jsem se poprvé po dlouhé době zasmál nahlas. Vygradovalo to parádně a co položka, to polechtání bránice.

95