Conanova návštěva halloweenského obchoduCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:940
Počet zobrazení:10 969

Tak tu pro vás přeci máme ještě jedno starší halloweenské video s Conanem. Ten se vydal do specializovaného obchodu v Los Angeles -tam samozřejmě nehledal jen tak obyčejné masky, ale ty s přídavným jménem "sexy". Nakonec ale našel něco, co naprosto předčilo všechny jeho nejdivočejší představy.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Stojím před Cinema Secrets, což je jedno z nejlepších míst v L.A., kde sehnat halloweenský kostým. A my se divíme, proč má naše země takový nedostatek energie. Jdu dovnitř. Zajímavé je, jak se většina halloweenských masek snaží vyhnout narčení z porušení autorských práv. Tohle není kostým Guye Fieriho, ale paruka "hvězdného šéfkuchaře". Tohle není kostým Donalda Trumpa, ale paruka "Máš padáka!"

. Tohle je jasnej Steven Tyler. Nikoho tím neoblbnete. Tohle jsou drsňácký copánky. Drsňácký teda jsou, pokud je rok 1996 a vy dostáváte ránu elektřinou. Tohle je smutné. Tento kostým způsobil nevinnému muži, že ho zabil SEAL Team Six. Tady je celá sekce historických kostýmů pro děti, které by náhodou chtěly dostat rychle na hubu. Tady mě zavaluje vlna nostalgie.

Takový kostým jsem měl v jedenácti. Byl jsem tehdy Teddy Roosevelt a trenky mi té noci zařízli pětatřicekrát. Prezidentské volby jsou za pár dní, takže je tu několik politických masek. Je tu Barack Obama, tohle je asi asijský Schwarzenegger. Tohle je zvláštní. Dvě masky Mitta Romneyho. Jedna je bledá a druhá spálená. Nevím, proč jsou tady dva Romneyové. Možná to bude tím, že vlastně existují... dva Mittové Romneyové. To byl můj vlastní politický komentář.

Že jako často mění svoje stanoviska, takže jsou dva. Myslím, že je čas poznat někoho, kdo tu pracuje. Tohle je Robin, je to tak? Zdravím tě, Robin. Teď existuje takový trend sexy kostýmů. Rád je na lidech vidím a občas si je sám rád obléknu. - Máte tady takovou sekci? - Ano, máme. Berou mě do oddělené sekce. - Jak se máš? - Parádně. - Co děláš v sekci sexy kostýmů? - Co je to za paní?

- Já jsem máma. Vy jste jeho máma? Pojďme si to vyjasnit. Ty jsi přivedl vlastní mámu do sekce sexy kostýmů? - O co tady jde? - Já přivedla jeho. - Vy jeho? Ještě divnější. "Chceš vidět sexy kostýmek?" Tohle je pokojská, sexy pokojská. Hodně populární. Přišla jen uklidit. "Ó monsieur, jsem skoro nahá." Sexy včela. Včely vyrábí med, ale pozor na její žihadla.

Hodně rychle dokáží vymřít z důvodů, které neznáme. Fajn, právě jsi našla mého favorita. Miluju kočičí obleky, myslím, že jsou hrozně sexy. Mlíčko. Můžeš mi udělat tu laskavost a třít mi to o prsa? Jen mi to tři o hrudník a já budu říkat: "Hodná číča." Asi mám nového oblíbence. Slaninové šaty. Tohle kombinuje dvě moje nejoblíbenější věci.

Slaninu a ženské šaty. Mají tu skvělou sérii "šampónů". Máme tady rytířského šampóna, je tady i pirátský šampón nebo... obyčejný šampón. Robin, nemohl jsem si nevšimnout těchto vousů a knírů, které jsou neuvěřitelně drahé. Podívejte na to. Tenhle knírek samotný stojí 159,99.

Myslím, že marže je 159 dolarů a 98 centů. Proč jsou tak drahé? Některé jsou z lidských vousů... Některé jsou vyrobené z lidských vousů? Takže tady neprovozujete obchod s kostýmy, tohle je jeskyně sériového vraha. Tady je další zajímavý trend. Naše touha měnit na Halloween malé děti na jídlo. Malá muffinová holčička, zmrzlinový kornoutek.

Miminkovský banán, batole v rohlíku. Nechápu tu potřebu oblékat děti jako poživatiny. Jsou chutný už tak. Co je tohle? Nějaké druhy zranění. - Ano. - Jsou velice realistické. Tenhle týpek má hrozné popáleniny. Takhle dopadnu já, když jsem 15 minut na jakékoliv pláži na Rhode Islandu. Jizvy.

Jay Leno. Docela obvyklý problém s krysami, které vám vylézají z obličeje. Líbí se mi ten jeho výraz lehkého naštvání. "Achjo..." Tahle se mi líbí. Andy Richter z přelomu století. Proč je tady tenhle chlápek, který se náhodou stal čarodějem? Nevím, proč je v sekci hrozných zranění. Dobře, rychlá otázka.

- Co má znamenat tohle? - Právě jsem si toho všimla. Právě sis toho všimla? Nevěděla jsi, že prodáváte masku Conana O'Briena. Mám jednu otázku. Vysvětli mi ten titulek. Bývalý moderátor talk show "Realistická napodobenina 66 let starého dítěte. Sledujte ho zoufale se snažit o vaše sympatie." To je hodně přesné. Pořád mě vysílají!

Proč se mi všichni smějete? Býval jsem v televizi. Jen podívejte, co jste se mnou udělali! Nikdy mě nikdo víc nevzrušoval. Tohle je moje úchylka, tohle mě bere. Nechám ženský, aby si to nasadily a potom jsem celou noc sám se sebou. Tak to je ode mě vše. Dobrou noc a veselý Halloween. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Robin bych rozhodně v noci vzal "bojovat proti zločinu" :)

350

Odpovědět

The Douche-bag Series :D

330

Odpovědět

Jay Leno?! Poprskal sem si monitor, doslova :D

360

Odpovědět

Zajímalo by mne, jestli tu Conanovu masku našli náhodou, nebo šli najisto.

300

Odpovědět

Myslíš, že by někde prodávali Conanovu masku jako Ex-Talk Show Host Mask? Nebo že je to běžně prodávaná maska, ke které si Conan vyrobil vlastní popis? ;)

270

Odpovědět

Mě to příjde úplně jasné, jak je to okaté. Ale jestli si třeba myslíš, že role Jordana Schlanskyho jako "fake italian" je skutečná postava (jako spousta lidí, jak jde usoudit z komentářů pod příslušnýma videama), tak věř i tomu, že tam tu masku opravdu prodávají. :)

262

Odpovědět

4:27 neříká spíš 15 místo 50 minut? Kdyby to bylo 50, tak to zní jako "fiftyyy" minutes :D

220

Odpovědět

taky se mi zdá

220

Odpovědět

s tým šampónom to myslíš vážne? :D :D pobavilo. (DouchbaG)

270

Odpovědět

Naozaj skvelá časť a tie ,,ouch,, situácie s Jay Lenom a popisom na Conanovej maske ma dostali do kolien :D

250

Odpovědět

Conanův smysl pro humor mě snad nikdy nezklame :D a jak měl nenápadně triko Guinness (v případě, že by nějaké dostal zadara :D )

240

Odpovědět

Menej Conana, viacej Grahama prosíííím :)

2098

Odpovědět

škoda jen, že nahled videa tak trochu spoileruje :)

241

Odpovědět

Tak za tohle už oroduju dobrej rok, díky za překlad.

220

Odpovědět

Parada a na FB som cital,ze cely buduci tyzden bude venovany Conanovi :D Asi si zoberem dovolenku z prace :)

240

Odpovědět

Super video, síce by som namiesto šampón dal skôr ňouma, alebo niečo podobné, ale inak preklad ako vždy výborný :)

2029

Odpovědět

Pochvala překladateli za "Dítě v rohlíku" :D

232

Odpovědět

Moc pekna prodavacka :)

302

Odpovědět

Čekal jsem, že ji řekne ať si jeden z těch sexy kostýmů oblékne. :D

270

Odpovědět

+deieresVždyť si vzala masku sexy Conana :)

290
Další