Čurohlídka – Boj proti popáleninám

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:4 294
V krátkém (a smyšleném) dokumentu nám Vince Amico přiblíží náplň své práce, kterou je péče o pacienty popálené medúzou.

Přepis titulků

Pomoc! Horší než popálení od medúzy je, když vám ho nemá kdo počůrat. A od toho tu jsem já. Jsem Vince Amico, zdravotník čůrající na popáleniny od medúz. Většinou mi ale říkají čurohlídač. Návštěvníkům pláže se nejprve mé metody moc nezdály, ale jakmile byli popáleni, pookřáli. Zčásti kvůli té moči. Možná nejsem trénovaný profík, ale má vášeň pro moč se podle mě snadno vyrovná vášni členů pobřežní hlídky.

Hleď si svýho, Kyle! Během sezóny obvykle ošetřím asi 4 raněné za hodinu, takže musím zůstat hydratovaný. Každou hodinu piju vodu, vždycky v celou. Zařídil jsem si také menší nádržku, takže moje moč nepřijde nazmar. Čurohlídači musí mít dokonalou mušku. - Podmínky...

- Panebože! Počůrej mě, hned! Mění se, nejsou vždy ideální. Nakloň se! Jo, nakloň se! Dobrý, to je ono. Nikdy jsem neměl problém s tím se vyčůrat. Měl jsem problémy s tím, že ostatní nepotřebovali, abych čůral, což je... těžké. Běžně tu je jeden chlápek, co pořád vyžaduje moje služby, Tony. Popálila mě přímo v puse!

- Čurohlídači nemají respekt. - Nepotřebujete moč, chcaní nebo tak? - Moje vizitka. - Odejděte. - Chápu. Jsme jako dobrovolní hasiči, jen bojujeme s pálivými pocity. Navíc mám delší hadici. Když na někoho nečůrám, trénuji. A bože... Už mě to čůrání ani nebaví. Taky musím dávat pozor, co jím. Pokud je pacient zvláště stydlivý, nabízíme i možnost s větším soukromím.

Musí si pochopitelně vytrpět chvilku bolesti navíc, ale stojí to za to. Osobně jsem spíš střelec na přesnost, takže na některé vážnější případy povoláváme dělostřelectvo. Čurohlídačka. Její rozprašovací technika nenechá žádnou popáleninu bez zásahu. Snažíme se tu jen zachraňovat životy. Nebo alespoň váš den na pláži. Nikdo není dokonalý, ani čurohlídači. Někdy se sám ocitnu v palebné linii. Nechcete mě vidět nachcanýho... Teda vidět, jak na sebe chčiju.

To nechcete. Kdybych byl Bůh nebo sám Kristus, všechny medúzy bych prostě vykuchal. Nesnáším je. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Týmto zahajujem súťaž o najnechutnejšie video, ktoré ľutujem, že som si vôbec pustil.

Ako reakciu na tento post môžete nominovať vlastných kandidátov z rád doteraz zverejnených videí na videacesky.cz. Porota zložená z prekladateľov tejto stránky bude povinná si všetky nominované videá pozrieť už po druhýkrát v ich živote a zvoliť ultimátneho víťaza, ktorý získa odmenu. Tou bude, že si ho majiteľ videacesky.cz bude musieť púšťať celý jeden večer stále dokola. Užívateľ, ktorý nominuje víťazné video získa tiež odmenu. Môže si vybrať ľubovoľného porotcu opačného pohlavia, ktorý ho celého pochčije za jeho nomináciu.

To vás naučí lepšie posudzovať, čo sem pridať za video a čo nie.

Všetci porotcovia a nominujúci užívatelia majú právo odstúpiť zo súťaže zverejnením postu: "pochcal som sa."

Želám príjemnú zábavu.

20

Odpovědět

Tak proč si to pouštíš, když už z náhledového obrázku je vidět, o čem to bude, a navíc je to 18+? :D

12

Odpovědět

+AnonymusMožno si to pustil preto, že takéto videá sú často len mačka vo vreci. To ale nemení nič na veci, prečo by si to nemohol púšťať.

00

Odpovědět

uz tu byli i slabsi kousky

00

Odpovědět

v pohode na patek

82