Kuleholičství

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:9 620
Pseudodokumentaristé z Comedy Central tentokrát navštívili brooklynské holičství specializující se na úpravu intimních partií.

Přepis titulků

Abyste tenhle podnik navštívili, je potřeba mít koule. Jsem Gilroy Cunnings a provozuji kuleholičství, jediné newyorské holičství pro úpravu ochlupení. Svatby, výročí, lékařské prohlídky... Upravíme vás pro jakoukoliv příležitost. Mužské genitálie nejsou nejpůvabnějším Božím výtvorem, i tak se vám ale nádobíčko může blýskat. Mezi nejoblíbenější styly patří blesk, zarovnaný vršek, terč, třpytky, šrafování, srdíčka, kompletní pleška, copánky, přistávací dráha a přehazovačka.

Spousta chlápků prostě chce, aby jim koberec ladil se závěsy. Děláme řídítka, kamioňáky i Chapliny. Pro muže neexistuje větší nejistota, než si nechat namasírovat a ostříhat penis. Řekl bych, že má práce je ve své podstatě terapeutická, možná i spirituální. Naše služby pokrývají všechno od pupíku až k péru a vždy se ujistíme, že je před odchodem náš zákazník plně spokojen. Nemluvě o tom, že budete mít špičkové fotky ptáka.

Někteří zákazníci se sem chodí jen nechat umýt a namasírovat. Chodí k nám spousta hvězd – Jay-Z, Dwayne Johnson, Ron Howard a další. Pro zákazníky s ochlupením nad 20 centimetrů můžeme zařídit darování místní charitě, která potřebným rozdává tupé na rozkrok. Při práci s břitvou není prostor pro chyby. Musel jsem projít tvrdým tréninkem stability rukou, a dokonce jsem se kvůli tomu musel vzdát kávy. Přišel jsem na to, že zastřihování keříků mi pomohlo v zastřihování keříků.

Můžu poprosit o plešku? Kvůli nerovnému povrchu šourku je jen jeden způsob, jak dosáhnout plešky. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U tohodle videa si presne reknete, ze to sice normálně neexistuje, ale kdyby jo, tak to bude vypadat presne takhle. Vzdycky mne taky hrozne bavi, jak pro video vytvori lepsi video nez ma 99% realnech businessů.

140

Odpovědět

Věštba ze sedliny instantní kávy říká,že není od věci jednou za dva měsíce to zastřihnout a přejet žiletkou. Obzvlášť před létem. dvojkřížekikdyžtočastomeješšampónuješstejnějetodžungle.

40

Odpovědět

Verte tomu, ze takyto ballbarbers niekde vznikne, skor ci neskor :D

131

Odpovědět

Jdu na Zivnostak pro povoleni:D
Nebud jako ochechule provetrej si svoje kule:)

111